Syreny, cadilaki i skody

  • 25.06.2018, 12:46
Syreny, cadilaki i skody
Takich oryginalnych i zachwycających aut w Bogatyni w sobotę było 30, to za sprawą radu pojazdów zabytkowych który odwiedził miasto. Było co oglądać.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wkor.. ny jeździec
Wkor.. ny jeździec 25.06.2018, 22:46
Dziadostwo do dziadostwa. Mogli się przemieszczać drogą Bogatynia Zatonie do Sieniawki. Drogi podobno remontowane przez niejaki Budimex. Firma która nie radzi sobie z kawałkiem drogi (6)km. Ma w reklamie,, aby ludziom było lepiej". Czy wy panowie kupicie sobie z ludzi.
Drogi w Raichenau sto kilkadziesiąt lat temu brukowała rodzina kamieniarzy z Włoch. Miłośnicy starego cmentarza porzadkują ich groby. Rodzina Collavicenze wybrukowala drogi w ówczesnej Bogatyni i okolicy. Droga którą udajcie, że remontujecie była wybrukowala od granicy z Czechami we wsi Kopaczów do Strzegomic już nieistniejacych. Fragment tej drogi jest w Sieniawce od krzyżówki w środku wsi do ronda. Bruk z odcinka Sieniawka do Zatonie pięknie leży na trakcie królewskim we wsi Warszawa.
Pozostałe fragmenty bruku odsłoniła powódź w Bogatyni. Takie tegie umysły jak u was pokryły go asfaltem, który ładnie został zrolowany przez wodę. Wasza metoda na płytach na drodze 35.. zostanie przy najbliższej wodzie tak zrolowany.

Pozostałe