Konferencja "Narkomania nie zna granic"

  • 05.06.2018, 12:45
Konferencja "Narkomania nie zna granic"
Konferencja "Narkomania nie zna granic"

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaziu
Kaziu 08.06.2018, 23:32
Okazuje się, że najbardziej zacnymi gośćmi konferencji według słów p. Krzysia była pani sekretarz Tobiarz , oraz skarbnik Remian. To od nich uzależniona była wypłata gratyfikacji za zorganizowanie tej hucpy. Ważnym i zacnym gościem konferencji był także pan A.Grzmielewicz ale to ponoć tylko pacjent i podopieczny p. Krzysia. Pozostali z wyłączeniem Gargamela Janika który podkreślał wielkość Bogatyni i jej włodarza w walce z bezgranicznymi uzależnieniami po prostu byli. Możecie być z siebie dumni.
Węgielski
Węgielski 07.06.2018, 22:13
Prezeska „Izis” złożyła Wanda Trojanowska. Prezentując dorobek klubu podkreśliła bogaty repertuar zespołu, który przygotowuje programy artystyczne z okazji różnych.

Podkreśliła, że najwięcej środków finansowych klub otrzymuje z Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia. Szczególne podziękowania skierowała do Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza dziękując za wsparcie działalności klubu.
Waldi a co otym towarzystwie napiszesz.
Ile, ile jeszcze powstanie wazeliniarskich towarzystw, klubów, stowarzyszeń karmionych ręką władzy.
lkllll;;;;
lkllll;;;; 07.06.2018, 18:26
Bogatynia jakiej nie znacie 2
5 czerwca o 16:09 ·

RATUJ SIĘ KTO MOŻE - CBŚP W BOGATYNI

Jak udało nam się ustalić, w poniedziałek działania na terenie naszej gminy prowadziło Centralne Biuro Śledcze Policji. Nie znamy szczegółów, ale wiemy od uczestników czynności, że były to działania zakrojone na szeroką skalę. Funkcjonariusze byli w GPO, elektrowni i kopalni.
Można się domyślać, że ma to związek z zapowiedziami premiera Morawieckiego, że będzie bezlitośnie walczył z mafią śmieciową.
Tytka
Tytka 07.06.2018, 10:47
Krzysiu będzie trzymał z każdym kto da kasę. Wieść Gminna niesie, że ponoć dogadany jest z Panią Amazonką, jakby co.
Iwan
Iwan 07.06.2018, 10:32
Widać że Krzysiu Witkowski trzyma za j...a Grzmielewicza, ile jeszcze kwitów na tego błazna ma psychoterapeuta Krzysiu?. Niebawem mleko się wyleje... Krzyś udostępni oryginały kwitów i po Andrzejku . Powiem jak rzekł pewien klasyk: Andrzeju G. nie idź tą drogą …
Waldi
Waldi 06.06.2018, 10:53
Dość manipulacji w Bogatyni! Dość kłamstw i hipokryzji panie Grzmielewicz! Narkomania podobnie jak ordynarne kłamstwa i tupet graniczący z obłędem w publicznym przekazie nie znają granic. Pan jest dobitnym tego przykładem. Sytuacja w której skruszony lokalny ,,masa" pretenduje do miana międzynarodowego lidera walki z uzależnieniami trąci Bareją.
Dr Świr
Dr Świr 05.06.2018, 19:44
Czego wymagać od bezmózga psychopaty
Terapeuta uzależnień
Terapeuta uzależnień 05.06.2018, 17:41
Komu Pan wciska kit Panie Burmistrzu? Dla kogo ta konferencja? Po co? Co z niej wynika? Jak zwykle nic. Totalny przedwyborczy lans naczelnego włodarza i jego wiernego cwanego mistrza aby okazać swoją przydatność i zarobić parę groszy. Ordynarna chamska manipulacja. Tak nisko ceni Pan mieszkańców, że każdą ciemnotę wciśnie? I ta publiczność ,,przymusowo" zebrana. Najlepsze wzorce komunizmu Panie historyku, brawo! Czy nie lepiej było zorganizować za te pieniądze ciekawe zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży? Ale przecież nie o dzieci i młodzież tu chodzi. Koszt tego cyrku pewnie nie mały, ale trudno mieć pretensje do prelegentów, była okazja zarobić więc się pojawili. Takie tanie, prostackie chwyty dla ciemnoty. Taki pseudonaukowy bełkot a Bogatyni dalej pozostanie krainą piko kwitnącą. Tragedia Burmistrzu.

Pozostałe