Pod Lupą - Marta Rychtarczyk i Kamil Biegarczyk - Bogatyńskie Kino Letnie

  • 16.05.2018, 10:18
Pod Lupą - Marta Rychtarczyk i Kamil Biegarczyk - Bogatyńskie Kino Letnie
Pod Lupą - Marta Rychtarczyk i Kamil Biegarczyk - Bogatyńskie Kino Letnie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 05.06.2018, 08:11
Oto społeczeństwo nasze. Dwoje młodych ludzi zapitala, żeby coś się w tym zaścianku działo, poświęca czas pro bono, załatwia, zupełnie bez chęci zysku, organizuje fajną imprezę, żeby ludzi kulturalnie wzbogacić, a ludki postanawiają skomentować. I to jak. Jak się nie mam do czego przyczepić, to się do głosu przyczepię, do tego, że dzieci straszyć chcą. No brawo inteligencjo. Nie ważne, że filmy za darmochę będą, atrakcje dla dzieci, iluzjonista, konkurs wokalny z wyszarpanymi nagrodami za prawie 6 tys. Nieważne, że uświadamianie i pierwsza pomoc też będzie... Najważniejsze, że się głos nie podoba... Czy w ogóle się cokolwiek w tym mieście pro bono opłaca tworzyć? Błagam... Użyjcie mózgu... Choć raz!
Eryk
Eryk 20.05.2018, 07:55
Dajcie dzieciom normalnie bawić się a nie straszyć wypadkami, policją. Może tak jeszcze zabawa w małego rzeźnika, bo jak dorosną to będą wiedzieć zkad jest kiełbas, kotleciki.
Bogatynianka
Bogatynianka 20.05.2018, 02:01
Co za irytująca kobieta.nie da sie jej słuchac.co ona ma z głosem?jakas przytkana.lepiej żeby ten pan sie wypowiadal.mega męcząca osoba.

Pozostałe