Gmina Bogatynia przejmie liceum?

  • 23.04.2018, 16:35 (aktualizacja 23.04.2018 20:06)
Gmina Bogatynia przejmie liceum?
Na poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej, burmistrz Andrzej Grzmielewicz zabrał głos w sprawie Liceum Ogólnokształcącego w Bogatyni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

carteba
carteba 28.04.2018, 08:51
A cbśp w Porajowie zatrzymała kolejnego sprzedawcę...a kolo poczty baba,babę nożem ..ale jest fajnie i bezpiecznie !!!!
ocochodzi
ocochodzi 24.04.2018, 11:34
Bogatynia jakiej nie znacie 2 dodał(a) nowe zdjęcia (3).
11 godz. ·
CZY KTOŚ TU WIDZIAŁ JAKIŚ BASEN?
Okazuje się, że ani Grzmielewicz, ani Remian, ani radni nie wiedzą, że budują basen! Dlaczego burmistrz wstydzi się swojego basenu?

Publikujemy dokumenty pokazujące, jak wielką butą i arogancją odznacza się nasza władza, łącznie z radnymi.
Przypomnijmy - jeszcze w grudniu pan Szatkowski zwrócił się do burmistrza z wnioskiem o udostępnienie między innymi umowy z wykonawcą basenu i faktur, a także o pewne informacje związane z tym tematem, choćby dotyczące nielegalności budowy i zapłaconej z tego tytułu kary. Burmistrz potrzebował ponad dwóch miesięcy, by sprawdzić, co buduje i odpowiedział, że nie buduje żadnego basenu (publikowaliśmy tę odpowiedź). Choć przekazanie tego typu informacji jest prawnym obowiązkiem burmistrza, wiemy, że w Bogatyni prawo nie obowiązuje i nie dotyczy ono naszego kacyka.
Pan Szatkowski zwrócił się więc do radnych z wyjątkowo prostym pytaniem - Czy gmina buduje kąpielisko? Okazało się, że przewodniczący rady Krzysztof Peremicki również nic o takiej budowie nie wie. My z kolei nie wiemy, czy Peremicki tylko udaje wariata, czy faktycznie jest tak mało rozgarnięty. Panie przewodniczący - informujemy pana oficjalnie. Tak, buduje pan basen. Tak, budowa jest nielegalna. Tak, gmina zapłaciła 25 000 kary i zapłaci jeszcze 225 000, co jest szkodą wielkich rozmiarów i karane jest z kodeksu karnego. Jeżeli nie wie pan co jeszcze dzieje się w Bogatyni, to proszę pytać, zawsze panu podpowiemy.
Przypomnijmy tylko, że pan Peremicki załatwił zatrudnienie dla syna (naczelnik dwóch wydziałów), bratanka (wydział inwestycji) i zasłynął sprzedażą w porozumieniu z burmistrzem na rzecz pana Trąbczyńskiego (tego, który kupił naszą telewizję) niewiele wartej działki za 2 miliony złotych obiecując, że zostanie ona przekształcona w planie zagospodarowania przestrzennego.
A jednak to kumaty gość.
aq
aq 24.04.2018, 11:31
Gdyby ten pan był prezesem spółki w cywilizowanym kraju ,to już po sześciu miesiącach rada nadzorcza wyrzuciłaby go na zbity pysk !
Ale tu koleś kolesiowi nic i nigdy !
Ula
Ula 24.04.2018, 06:20
Z wypowiedzi burmistrza grzmielewicza wnioskuję,że ta mniej zdolna młodzież,która trafi do klas o profilu sportowym będzie miała tylko zajęcia z wf-u i maturę też będzie zdawała tylko z w-fu co jeszcze pan wymyśli,aby zostać na następną kadencję ?
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 23.04.2018, 22:32
Historię będą wykładać dworcowe dziadki. Środowisko Wisniewski.

Pozostałe