Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Andrzej Remian

  • 05.02.2018, 13:12
Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Andrzej Remian
Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Andrzej Remian

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wnuk osadnika z 1945
Wnuk osadnika z 1945 23.02.2018, 13:15
BOGATYNIA miastem POLSKIM. Czy tylko znajduje się pod polską dominacją,? Czy wraz z początkiem kadencji zaczęła się regermanizacja historii. Logika absurdalna, ale w sprzyjających warunkach może przełożyć się na polityczny kapitał.
Kilka przykładów.
Działalność tzw. Bractwa Ziemi Bogatyńskiej. Propagowanie niemieckiej historii jest ich naczelnym credo. Utrwalanie pamięci o fabrykanta ch niemieckich i fałszowanie perspektywy. Mówienie o nich w kontekście.. zrobili, utworzyli, dla, w Bogatyni jest fałszerstwem. Działali w Reichenau, a nie w Bogatyni.
Imprezy przy pomnikach niemieckich żołnierzy z 1 wojny światowej przedstawicieli urzędu i pocztówki sztandarowych z dziećmi i symboliką narodową polską.
Jak można składać kwiaty od polskiego czy w imieniu społeczeństwa. Czyńcie to panowie prywatnie. Bez oprawy z udziałem dzieci ze szkół i narodowymi symbolami.
Projekt zagospodarowania placu pks.
Idiotyzm z parowozem. W Zittau rdzewieje a u nas ma na piedestał stanąć. Tak jak cudowne krosno do którego modlą się towarzysze z BZB.
Stan dróg w gminie to zakrawa na celowe działanie. Niemcy mają na to określenie,, polnische wirtschaft".
Hymn Bogatyni to groteska. Wizja historii opitego piwiem autora słów z elementami niemieckiej bajki dla dzieci.
Walka z jedynymi liczącym się pracodawcami i płatnika i netto do budżetu. Bogatynia czy pan chce czy nie przemysłem górniczo-energetycznym stoi a nie GPO czy BWiO.
Po latach pańskiej obecności w urzędzie niewiele jest dla przeciętnego mieszkańca. Wyłączając ludzi żyjących z bycia we,, dworze".

kondi
kondi 22.02.2018, 21:19
Komfort?? Podziękuj lumpie PGE i nie lej wody
piik
piik 22.02.2018, 21:13
AG wygląda jakby nadużywał alkoholu, podkrążone oczy, tłusta świecąca cera. Taka gmina i kredyty, gdzie jest CBŚ???
radny
radny 10.02.2018, 10:25
kłamać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej...
Słodka
Słodka 09.02.2018, 21:45
Pewnie jakiś zdesperowany pukacz :)
Zozolek
Zozolek 09.02.2018, 21:44
Re daktorka he he he, kto puka ?
Komentator
Komentator 09.02.2018, 08:17
Redaktorka też szczeka jak Andrzej z ekipą zagra. Te wywiady to jedna wielka ustawka i ściema dla szarego ludu żeby ponownie głosował na nich. Zapomnijmy o niezależnych mediach w Bogatyni.
Komentator
Komentator 09.02.2018, 22:53
Mam zjeb....ny łeb.Przepraszam.
JOla
JOla 08.02.2018, 23:25
ale dziś jest dobrze bo chociaż ma skarpety
JOLa
JOLa 09.02.2018, 22:54
Ale ze mnie szm.....ta.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.02.2018, 22:54
Pani Redaktor przecież Skarbnik wspomniał jak pokaźną kwotę gmina otrzymuje od Turowa w formie podatków i opłat. Oprócz tego chce Pani się z Burmistrzem jeszcze leczyć ma koszt PGE. Chyba macie za duże wymagania albo przejadacie za dużo. Brawo za szczyt bezszczelności .....
Maria
Maria 21.02.2018, 09:52
Jak można umieszczać takie brudy w Internecie? Jak można szkalować burmistrza i innych? Co za brud. Weźcie się do pracy, która wniesie coś pozytywnego w wasze życie. Tv Bogatynia, więcej szacunku dla bohaterów programu.
ujk
ujk 22.02.2018, 21:21
Szkalowanie?? Nie bełkocz. Pluje na największego płatnika idiota.
Bogatynia jakiej niee znacie
Bogatynia jakiej niee znacie 07.02.2018, 22:15
My,niżej podpisani,przepraszamy pana Burmistrza,za nasze jadowite kłamstwa ,na jego temat.Mając wiedzę że możemy za rozpwszechnianie oszczerstw otrzymać wysoką karę,wnosimy na ręce pana Burmistrza prośbę,by nam wybaczył.
Bogatyniia jakiej nie znaciee
Bogatyniia jakiej nie znaciee 07.02.2018, 22:04
Prosimy Radnych Bogatyni ,wybaczcie nam nasze kłamstwa.
Bpgatyniia jakiej nie znacie
Bpgatyniia jakiej nie znacie 07.02.2018, 21:59
Przepraszamy Pana Burmistrza,za nasza wszystkie dotychczasowe kłamstwa.Ale Sławek i Stelka kazali.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 07.02.2018, 09:44
"Bogatynia jakiej nie znacie"
SZYJĄ BUTY BOJAKOWSKIEJ
Grzmielewicz już znalazł winnych wszystkich afer.
Dzisiejsza sesja miała być nudna, a jednak okazała się nadzwyczaj interesująca za sprawą Peremickiego i Grzmielewicza. Najpierw przewodniczący Peremicki poinformował, że do biura rady wpłynęło pismo z prokuratury w Świdnicy z zapytaniem, dlaczego rada nie reagowała na nieprawidłowości śmieciowe. Peremicki z Grzmielewiczem wprost całą winą obarczyli byłą przewodniczącą Dorotę Bojakowską stwierdzając, że ta celowo nie przekazała radnym protokołu z kontroli Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, pragnąc kryć przestępstwa Stelli Gosk i Sławomira Zawady. Grzmielewicz od razu zaznaczył, że pisma z WIOŚ nie były kierowane do niego i o niczym nie wiedział. To zatrważające, bo protokół publikowaliśmy na naszej stronie już kilka miesięcy temu. Cała Bogatynia go przeczytała, oprócz Grzmielewicza i radnych, którzy o niczym nie wiedzieli. Podobnie nie wiedzieli o negatywnej opinii RIO do budżetu. Zachęcamy do lektury naszej strony, bo opublikowaliśmy również tę opinię i całe miasto śmiało się z burmistrza, skarbnika i radnych. Niestety na żadnej sesji nikt nigdy nie zapytał o te sprawy. Nie zapytała też radna Bojakowska, radny Wiśniewski, ani radny Kawecki, który teraz udaje opozycję. My od wielu miesięcy mówimy o zaniechaniach Doroty Bojakowskiej i jej uległości wobec burmistrza. Nie potrafimy ocenić, czy wynikały one z nieudolności, czy z chęci ukrywania afer. Jednak dzisiaj obarczanie wszystkim Bojakowskiej i twierdzenie, że cała rada nie miała pojęcia co się mieście dzieje jest żenujące. Wszyscy radni są tak samo winni, wszyscy kryli wielkie afery i robią to do tej pory. O całej aferze wiedział również Gzmelewicz i był jednym z jej twórców. Dzisiaj pod topór mają iść tylko żołnierze – Bojakowska, Gosk i Zawada. Burmistrz stwierdził, że nie wiedział też, co się dzieje w GPO i zawsze kierował się troską o pracowników. Co za hipokryzja! Od lat pracownicy GPO zgłaszali burmistrzowi terror i nieprawidłowości w spółce. Dopóki Gosk i Zawada byli wspólnikami Grzmielewicza, nikt nie miał prawa się wychylić. Przecież on rządzili wspólnie przez wiele lat, aż do dzisiaj. Burmistrz jasno zapowiedział też kolejne ataki na kopalnię i elektrownię i powiedział, że teraz pójdzie na całość. Burmistrz powiedział też, że mamy w radzie wiele wybitnych autorytetów. Wow, ciekawe, których radnych miał na myśli?
Jak potoczą się sprawy? Naszym zdaniem scenariusz jest prosty. Grzmielewicz złoży zawiadomienia do prokuratury na Bojakowską, Zawadę, Matelskiego i Gosk i stwierdzi, że nic nie wiedział o aferze śmieciowej i że dopiero teraz wszystko odkrył. Wszyscy oczywiście wiemy, że Grzmielewicz kłamie i doskonale wiedział, co dzieje się w GPO (my mówimy o tym od dawna). W biurze rady miejskiej z kolei wyciągnięte zostaną dokumenty pogrążające Bojakowską. Trup będzie ścielił się gęsto, tylko co to wszystko ma wspólnego z dobrem naszego miasta? Ale czy to kogokolwiek interesuje?
strateg
strateg 09.02.2018, 22:58
Jej nie trzeba szyć butów,Niech się tapla w błocie na...boso
Tuptuś
Tuptuś 07.02.2018, 23:52
To miasto umiera tak jak jego,,łużyckie cudeńka". Tak jak Żytawa za NRD miała 39400 mieszkancoów. Obecnie poniżej 20000.Młodzi głosują nogami i pohukiwania Wiśniewskich i innych niczego nie zmienią.Koterie, układy, klany od lat zżerają tego trupa ekonomicznego, jak robactwo ruiny domów przygłupowych.Tworzą się na tym trupie kolejne,, stowarzyszenia" by wyrwać kasę z kiru nakrywajacego trumnę w której spoczywa miasto. Co miasto może zaproponować młodemu pokoleniu NIC.
Chory pomysł na baniaki z wodą dla żab zwane kąpieliskiem.
Rewitalizację ruin dla miłośników kawy.
Odcięcie od świata. Jedyny środek komunikacji to zdezelowane busy.
Szkolnictwo upada natomiast stowarzyszeń nauczycieli przybywa.
Walka walka o władzę, obiecanki bez pokrycia. Kłamstwo, które staje się stylem zarządzania.
Herb miasta powinien już dawno miast,, Pogoni " mieć przygłupią kozę z bajki mistrza K. Makuszyńskiego.
Młodzież głosuje nogami i tak będzie
Statystyka podaje rekord w umieralności najwięcej od 1991 dotyczy całej Polski panie,, doktorze" Wiśniewski. Jedni się smucą, ale wielu się cieszy. Wymiana pokolenia nabiera rozpędu.
Dwudziestak
Dwudziestak 08.02.2018, 21:50
Statystyczne skrócenie trwania życia o 2 miesiące podwyższy - jak wynika z wyliczeń "Dziennika Gazety Prawnej" - przeciętną emeryturę dla mężczyzn o 20 zł i o 5 zł dla kobiet.
Jak o lat 10 to 200 stówy.
Młody ma kasę a stary glebę.
Zolaola
Zolaola 07.02.2018, 09:49
Teatrzyk szmaciarzy - radni pod sad lub do psychiatryka !
yetti
yetti 06.02.2018, 09:52
O BOŻE ! Sprzedajmy wszystko i nie będzie niczego a zbudujemy 3/ ?/ Japonie... a i lemingom zapewnimy rozryweczkę węglową !!!
Ściema ...przez 12 lat NIC aż nagle tyleeeeeeeeeeeee !
Aby to łyknąć wystarczy 70IQ ! Bron Boże więcej !!!!
Obserwatorr
Obserwatorr 05.02.2018, 22:57
Ale jestem głupi.Bardziej niż dobry chłop
Obserwatorr
Obserwatorr 05.02.2018, 21:51
Dwie dziewczynki pluły z okna na przechodniów. Jedna dziewczynka była dobra, druga zła. Zła trafiła trzy razy, dobra osiem. Dobro zawsze zwycięży zło.
Cisza jakoweś, tygrysy gryźć nie chcą. Targać, szarpać, przeżuwac słowa nienawiści. Czyżbyście zalegli zmęczeni, czy zmagacie się jak mu, im dowalić. Bo my jesteśmy jak ta dziewczynka co wygrała że złem.
qaqa
qaqa 06.02.2018, 12:24
a ty zły czy dobry chlopaczek ? i na kogo plujesz? czy wszystko jest OK wg ciebie?czy śmiać się ,czy płakać ? klaskać czy gwizdać ?Być albo nie być ...???
Obserwatorr
Obserwatorr 07.02.2018, 11:41
Sex K. i Z. k***a j****a" - to tylko jeden z napisów, które pojawiły się na ścianie przy kinie Bajka w Kluczborku. Szefowa kina była w szoku, kiedy na nagraniach zobaczyła autorki - małe dziewczynki w różowych kurteczkach.
Jak szanowna qaqa zauważy to skonstatuje,, plucie już be czas na pisanie " Dziewczynki poszły do szkoły.
Obserwatorr
Obserwatorr 06.02.2018, 15:58
Śmiać się, śmiech to zdrowie.
Klaskać jak jesteś klakierem
Pluć jadem jak kobra.
Zło jest niezbędnym elementem ewolucji społecznej.
Dobro nie istnieje jest dobór naturalny.
Jak gwizdać to na nutę melodyczną filmu,, Most na rzece Kwai"
Określać kogoś chłopaczek to niebezpieczne można znaleźć się na,, czarnej liście "
Co takiego niegodnego jest w zachowaniu tych dziewczynek?
One tylko naśladują świat który widzą. Czytając posty można duuużo dowiedzieć się o piszących.
Qaqa twój nick mówi o zagubieniu się.
Obserwatorr
Obserwatorr 08.02.2018, 18:42
Zmień miejsce obserwacji - z Sieniawki masz obraz zakłamany !

Pozostałe