Mirosław Kabała nowym prezesem KS Turów Zgorzelec

  • 28.09.2017, 15:44
Mirosław Kabała nowym prezesem KS Turów Zgorzelec
28 września Rada Nadzorcza KKS Turów Zgorzelec S.A. powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Mirosława Kabałę.

Mirosław Kabała jest mieszkańcem Zgorzelca od urodzenia. Jako zawodnik przez 13 lat występował na parkietach ekstraklasy. Grał nie tylko w PGE Turowie, ale także w Hutniku Kraków, Astorii Bydgoszcz, Śląsku Wrocław, Anwilu Włocławek, czy Noteci Inowrocław.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

W sezonie 2015/16 Mirosław Kabała był jednym z asystentów Piotra Ignatowicza, a przez ostatni rok pełnił rolę trenera trzecioligowej drużyny PGE Turowa oraz koordynatora ds. szkolenia młodzieży. W okresie przygotowawczym do nowego sezonu PLK wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem trenera Mathiasa Fischera.

 

- Chciałbym serdecznie podziękować Radzie Nadzorczej oraz organom PGE, Prezesowi PGE GiEK S.A. Sławomirowi Zawadzie i Dyrektorowi Elektrowni Turów Piotrowi Frąszczakowi za zaufanie, którym mnie obdarzyli, powierzając w moje ręce stery klubu - mówi Mirosław Kabała, nowy Prezes Zarządu PGE Turowa Zgorzelec.

 

- Mam nadzieję, że ludzie dobrej woli, którym dobro klubu leży na sercu, jak i władze miasta oraz lokalny biznes będą nas wspierać, abyśmy mogli poszerzyć bazę środków, których nam troszeczkę brakuje. To jest zadanie dla mnie, niełatwe, ale podejmuje się go. Nieraz podejmowałem się już trudnych zadań. 20 lat temu również był taki okres, gdzie klub nie był w najlepszej sytuacji i wtedy daliśmy radę. Mam nadzieję, że teraz ponownie mi się uda - dodaje prezes Mirosław Kabała.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe