Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Mariusz Kaus

  • 18.08.2017, 15:45
Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Mariusz Kaus
Pod Lupą Andrzej Grzmielewicz i Mariusz Kaus

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiola
Wiola 14.10.2017, 08:32
Albo leki wypisze na karteczce i idź do apteki i sobie kup S K A N D A L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek
Marek 14.10.2017, 08:29
Tak z tymi receptami to już jest skandal,cały czas dostaję 1oo% płatne wypisuje receptę ale podkreśli 100%
Jola
Jola 13.10.2017, 22:18
A co w Zatoniu stoi PIĘTROWA !!!! przechodnia I przyjmuje tylko LARYNGOLOG za wizytkę tylko 50zł OTO NASZA BOGATYNI GMINA Z ENERGI a pacjenci mieszkańcy tej gminy nich idą do piachu !!!!! DZIĘKUJEMY PANIE BURMISTRZU
Asia
Asia 13.10.2017, 22:12
Nie ma kolejek w szpitalu ŁAŁ od kiedy ! właśnie czekałam na wizytę do laryngologa 3 tygodnie!!!! Lekarze mszczą się na pacjentach wypisują recepty 100% PŁATNE TEŻ O TYM NIC NIE WIESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magda
Magda 22.08.2017, 16:45
W przychodni przy ulicy Wyczółkowskiego rejestracja odbywa się tylko w piątek.To jest chore.kto to wymyślił?Tak nie ma w żadnym mieście.Brakuje lekarzy i pacjenci długo czekają na wizytę.Czy pan burmistrz o tym nie wie?,mówiąc,że są lekarze.
Gargamel
Gargamel 20.08.2017, 20:35
Pan Grzmielewicz robi za celebrytę.Mniej kamer i mikrofonów panie burmistrzu wyjdzie panu bardziej na zdrowie.Czy oprócz wywiadów w radio i telewizji to jeszcze cokolwiek pan robi?Narzekał pan ostatnio na wizyty w sądzie i prokuraturze. Jak pan to wszystko ogarnia? Boję się , że znów ktoś podłoży panu coś do podpisu, a pan nie będzie wiedział o co chodzi. Licho nie śpi , a kanalii nie brakuje nawet w pana najbliższym otoczeniu. Oni wszyscy klepią pana po plecach, a czekają by krzyknąć- Umarł król, niech żyje nowy.... Andrzeju bądź czujny!!!
Doktor
Doktor 20.08.2017, 11:41
I wytrwałości.....Mała Korea ruszyła . Jak może o Służbie Zdrowia mówić człowiek ,który swoją decyzją likwiduje Ośrodek Zdrowia przy ul . Wyczółkowskiego organizując tam siłownie wydając na jej wyposażenie dziesiątki tysięcy zł,jednoczenie nie patrząc na brak podstawowego sprzętu potrzebnego do ratowania życia,takiego jak wysłużony stary aparat do znieczulania ogólnego na bloku operacjyjnym szpitala. Panie doktorze Kaus,brawo za pragmatyzm,proszę nie pokazywać się u boku Burmistrza,nadal będzie Pan dobrym chirurgiem,nie potrzebny Panu pocałunek śmierci. Dr Załucka przed swoim końcem pełnienia funkcj p.o Dyrektora SP ZOZ tez była ciągania po wszystkich radiach i telewizjach by chwalić Pana....a jaki koń jest wszyscy widzą
Zbigniew
Zbigniew 20.08.2017, 10:53
Widać , że Grzmielewicz nieco ochłonął i zdaje sobie sprawę ze skutków jakie wywołał swoim wystąpieniem w Artradio. Z dzisiejszej relacji wynika, że temat przedstawiono zdecydowanie na wyrost. Jak podkreśla doktor Kaus istnienie domniemanie, ale rzeczy o których mówiono wcześniej nie znajdują oficjalnego potwierdzenia w pismach czy też rozmowach telefonicznych z kierownictwem spółki. Ze swej strony polecam panu burmistrzowi mniej rewolucji, a więcej zdroworozsądkowej ewolucji. Poprawi to przynajmniej samopoczucie mieszkańców. O służbie zdrowia i ochronie zdrowia, nie da się poważnie, oraz odpowiedzialnie rozmawiać nie dotykając aspektów rynkowych, finansowych, technicznych, a przede wszystkim czynników kadrowych. Dzisiejsi pracownicy spółki Mega Med, to byli pracownicy Zakładowych Przychodni Medycznych kopalni i elektrowni Turów które aktywnie wspierały rozwiązywanie problemów zdrowotnych mieszkańców gminy. Tak jest zresztą i dzisiaj. Za co głębokie dzięki. Nie dzielmy więc ludzi i instytucji w których pracują ludzie o podobnych i niezbędnych kwalifikacjach (lekarze, pielęgniarki, personel administracyjno techniczny) na tych lepszych i gorszych, a co więcej będących mieszkańcami Bogatyni. Mieszkańcy mają prawo wyboru nie tylko lekarza,a wolny rynek to przecież element transformacji ustrojowej wyzwalającej kreatywność i nowe wyzwania. Mniej popeliny a więcej konkretów. SP ZOZ życzę wszystkiego najlepszego, a mieszkańcom dużo zdrowia i jak najmniej niepokoju.
Jancio Wodnik
Jancio Wodnik 20.08.2017, 12:18
Burmistrz Grzmielewiczu wypadałoby napisać panie Zbigniewie.
Czekam na pana opinię o ukrzyżowaniu Trójstyku.
Pozdrawiam i dużo zdrowia w walce o dobro mieszkańców.
Mix
Mix 20.08.2017, 10:24
Ciekawe do kogo chodzi burmistrz? gdzie stoi w kolejce??
Pacjent
Pacjent 19.08.2017, 08:04
25 tys ludzi do jednej przychodni??????? to żarty jakich jeszcze nie było w tej chorej gminie
Adek
Adek 19.08.2017, 07:55
Są lekarze:) Hurra!

Pozostałe