Pod Lupą Tomasz Waśniewski i Radosław Gawlik

  • 02.11.2016, 14:46
Pod Lupą Tomasz Waśniewski i Radosław Gawlik
Pod Lupą Tomasz Waśniewski i Radosław Gawlik

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuba Gogolewski
Kuba Gogolewski 27.11.2016, 07:38
Dane z ostatniego raport Dark Cloud pochodza z 2013 roku, czyli ostatniego roku, dla ktorego dostepne sa dane z Europejskiego Rejestru Emisji Zanieczyszczen i sa dostarczane przez inwestorow i weryfikowane na poziomie europejskim i Elektrownia Turów była w tym roku na 14tym miejscu pod względem wpływu (negatywnego) na zdrowie w Europie. Jednocześnie trzeba przypomnieć, że PGE dokonało w 2015 roku odpisów aktualizacyjnych w związku z czym po raz pierwszy zanotowało stratę na działalności. Aktywa, na których dokonano odpisów to przede wszystkim elektrowni Bełchatów i Turów. Oznacza to, że samo PGE zdaje sobie sprawę, że te elektrowni stają się dla przyszłości spółki obciążeniem, a nie źródłem zysków.
JanKowalsky
JanKowalsky 03.11.2016, 19:04
Próbowałem wysłuchać. Gdy usłyszałem bzdurę w wydaniu tego z brodą. Powódź z 2010 roku to wina działania kopalni.Szwejk jest nieśmiertelny. Toż to Wielki Arcypierdoła.
kwb
kwb 03.11.2016, 13:52
bzdura goni bzdurę, panowie najpierw ustalcie wspólną linię, zanim pójdziecie do tv... a za chwilkę się okaże tak jak z innymi zielonymipeace jak dostaniecie odpowiednie sumy na konta to będziecie siedzieć ciuchutko....
tobiasz
tobiasz 21.11.2016, 15:19
dlaczego ci goście mieliby mieć wspólną linie ?( jedna partia, jeden naród itd. to już było) - pomówienia o interesowność(sumy, konta) są karalne kwb .. nie sądzę by ci ludzie tu zaglądali więc bez obaw ale do meritum sprawy to nic nie wnosi - odkrywki to przeszłość i co raz większe zagrożenie i trzeba to ludziom z naszego regionu uświadomić. Mówienie bzdura niczego nie załatwi - co powiecie przy następnej katastrofie , kto da gwarancje że nic się już nie wydarzy?
srobiasz
srobiasz 22.11.2016, 21:16
nikt nigdy i na nic, co związane z energetyką chociażby, nie da Ci gwarancji. Jeśli daje, to jest to ściema.

Pozostałe