Kury pod napięciem

  • 01.06.2016, 14:59
Kury pod napięciem
Kury pod napięciem – dosłownie i w przenośni. Znane w powiecie gospodarstwo agroturystyczne „Farma na Rozdrożu” z Mikułowej przestaje istnieć. Nowy sąsiad Farmy sprawia, że gospodarstwo upada.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bakteria
Bakteria 07.06.2016, 08:47
Bełkotliwe bzdury opowiada przedstawiciel firmy wykonawczej,jakie normy,jakie badania,wyniki nam przedstawią.Za duże pieniądze wchodzą w grę aby mieszkaniec lub cała okolica mogły coś wskurać.Można było by pokusic się o szkodliwość oddziaływania pola elektromagnetycznego na okolicę skutkującą zwiększoną zachorowalnościa mieszkańców Mikułowy na raka.Ale nie znajdziemy opinotwórczego lekarza specjalisty który taką opinie wyda.
Elektowniak
Elektowniak 05.03.2019, 14:46
Ma paniusia rację. Przez ten prund to mamy same kłopoty. Krowy traco mliko. Kury majo katar. Nam kołtuny odpadajom. Dawni panusio to do lasu po chrust się szło i w długo jak gajowy chadzał. Mleko pani, o to tyle miało śmietany, że ho ho. Z kursami się szło spoć i o pisaniu koguta się człek budził. A tera co. Komputer ino i klikanie nam zostało. W markecie wszystko, po co to komu ten prund. Rak pani wszędzie. Chłopy chorują, dochtur mówi nie pal, nie pij, zdrowo się odrzywiaj. Jak to tak jak tyle telenoweli w telewizji. A i do kościoła nie trzeba bo w tv jest.Po co komu tyn prund paniusia Bakterio jak rozumu brak.
Wieś niak
Wieś niak 01.06.2016, 18:35
A jak kury tam osadzał to rozdzielni nie widział. Pewnie małe co nieco za kur cierpienie się należy.
Górnik
Górnik 04.03.2019, 23:28
Przed laty cwaniaki ze wsi w pobliżu hałdy też robili numer na kure. Przedstawiciele jeździli z chorą kurą po sekretarzach ,redakcjach i do tv.Wyleczyli ich szybko razem z kurami przegonili do miasta.
Co z kurami?Opite jodyną były i to przyczyna tej straszliwej zarazy.

Energetyk
Energetyk 04.03.2019, 22:10
Nie znasz tematu a szumisz. Widział rozdzielnię na horyzoncie, otoczoną ziemią rolną. Część tej ziemi sam dzierżawił, aż nagle rozdzielnia zaczęła się rozrastać i odebrała ziemię rolnikom. Krzywdy maluczkich nikt nie dostrzega

Pozostałe