Miała być kryjówka, wyszło miejsce zatrzymania. 42-latek z narkotykami, 47-latek z serią włamań - zostali zatrzymani w Bogatyni
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy oraz Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni, prowadząc działania wymierzone w sprawców włamań do placówek handlowych na terenie powiatu, zatrzymali w Bogatyni dwóch mężczyzn w wieku 42 i 47 lat. 42-latek odpowie za posiadanie marihuany i metamfetaminy, z których można było przygotować blisko 200 porcji handlowych, oraz za paserstwo skradzionych telefonów i smartwatcha. Z kolei 47-latek usłyszał zarzuty dotyczące czterech włamań i jednego usiłowania włamania. Działał w warunkach recydywy. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów i za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Wczoraj, 20:12