Wybory samorządowe w Bogatyni

  • 22.10.2018, 14:53
Wybory samorządowe w Bogatyni
Mamy wstępne nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w Bogatyni.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zeus
zeus 14.11.2018, 08:12
wybory się odbyły mieszkańcy wybrali a dolny śląsk sprzedano dla pisu ciekawe kto kupi bogatynię
Kuba
Kuba 28.10.2018, 19:56
Kandydat, na którego głosowałem w pierwszej turze, odpadł z gry, niestety. W drugiej turze poprę J.G.
Nie łudźcie się panowie, że wszyscy, którzy w pierwszej turze nie głosowali na Andrzeja G., w drugiej turze zagłosują przeciw niemu. Pewnie będzie takich sporo, ale ja nie. Część w ogóle nie pójdzie, co odbije się na frekwencji i procentowym rozłożeniu głosów. Naiwnością jest zakładanie czegoś z góry.
Każdy ma swoje powody i kieruje się własną logiką, panie.
Oburzony wyborca
Oburzony wyborca 27.10.2018, 17:13
Obrzydliwe metody stosowane w kampani wyborczej ekipy ,,Bogatynia jakiej nie znacie 2" nie dają sie ująć żadnymi słowy. Obrzydliwe , z pogranica szaleństwa przedstawienie ostatnich zmian w BWiO.Panowie to wy jesteście tymi rzeźnikami w brunatnych mundurach.Porównywanie działań obecnego burmistrza ,do działań najwiekszego zbrodniarza w dziejach nowożytnego świata obroci się przeciwko wam.Hitler wyrzynajac dosłownie w 1934.swoich przeciwników umocnił swoją dyktatorską władzę ,która skończyła się niewyobrażalną hekatombą ludzkości 50 milionów ofiar.
Porównywanie pracy pana Andrzeja Grzmielewicza do dzialan Hitlera powinno się skończyć w sądzie. Was jako ekipę, która stoi za tym tworem hitlerowskiej propagandy skierować do psychiatryka.
Przestroga dla niezdecydowanych i racjonalnie myślących wyborców.
Szanowni Wyborcy.
Czy chcecie by burmistrzem został czlowiek który ma taką ekipę propagandową.
Ja osobiście nie głosowalem na p.Andrzeja Grzmielewicza . Teraz jestem zdecydowany na tak.
Przyrównanie 12 lat pracy obecnego burmistrza do rządów 12 lat Hitlera jest uderzeniem w twarz tych wszystkich ,ktorzy w demokratycznych wyborach wczesniej i obecnie glosowali na p.A.G .
Jest przyzwolenie społeczne na walkę wyborczą na argumenty.Nie ma przyzwolenia na przyrównanie pracy tego czlowieka jak i każdego innego do działań hitlerowców .Ekipa z,, Bogatynia jakiej nie znacie 2 " topi sie z nienawisci do Was jako wyborców i waszego kandydata ,ktory dzieki wam osiągną 40%
Pamiętajcie szanowni wyborcy kto rozlał to szambo.
abc cba
abc cba 28.10.2018, 10:58
mało argumentów? przejrzyj zapisy budżetu ...zobacz jacy ludzie zasiadają w Radzie ! mało/ jeśli mało toś kiep!
J. K
J. K 27.10.2018, 18:25
Obejrzałem faktycznie szambo. Kto z was to panowie zaproponował. Czy Pan Błasiak zasłużył na takich idiotyczny h pomagierów?
A. P
A. P 29.10.2018, 12:32
Pan A. Błasiak potępia metody walki stosowanej przez ekipę BJNZ 2. Smród z tego szamba będzie długo utrzymywał się nad Bogatynia.
ja
ja 24.10.2018, 23:48
Zostawiłbym Grzmiela z tym bajzlem i wsadził za kraty w trakcie kadencji ( nie tylko jego)-każdy, kto po nim to przejmie, będzie musiał to gówno sprzątnąć. To kosztuje. Nie będzie dotacji na działkowców, Bogtur (czy jakoś tak), "Dzieci dwóch pedałów", itd. Nie będzie splendoru tylko ujadanie przyzwyczajonego do darmowego żarcia motłochu. Kto ma rozum wie, że, aby z prawie 7 mln budżetem (co miesiąc) wyjść z tego dna trzeba zacisnąć paseczek na parę lat. Nie fajna perspektywa i nie fajne zadanie-dlatego niech wygra Grzmiel - Alkopikoburmistrz. A reszta niech się czai jak wataha (użyję nomenklatury przedmówców) by go dopaść i pożreć. I nie piszę o tych wszystkich przyjacioło-wrogach Pana Andrzeja, o których też chętnie bym przeczytał w gazetce np.: "Zatrzymano Tomasza T., Daniela F. za to czy tamto, i wielu innch"
Piękne miasteczko, piękna okolica, tylko dobrych ludzi brak -smutne.
Polak mały
Polak mały 23.10.2018, 18:45
Na 100 lat Polski Piłsudski zawsze aktualny.
Panie Zbigniewie jaki jest program pańskiej ekipy
cytat z J. P.
- Bić k... wy i złodzieji mości hrabio!
Do B.
- Wam kury szczać prowadzać a nie politykę robić !
Do S.
- Racja jest jak ***. Każdy ma swoją!
Mogliście panowie zawrzeć koalicję nie wzajemnie się wyżynać. Teraz ktoś komuś musi wejść w d.. aby była wspólna racja.
Na koniec cytat z którym się nie zgadzam. Być może któryś z panów tak myśli po porażce.
Polacy? Naród wspaniały tylko ludzie k.. y.
Wyrazy szacunku dla dzielnie walczącego z wilkami.
O jednym zapomnieli watacha to sukces, pojedynek to i byle jeleń wygra.Wkurzony wyborca
Wkurzony wyborca 22.10.2018, 15:56
Sprawdza się ,,gdzie dwóch się bije". Było zaufać jednemu .
Gość z brakiem programu i ekipą troli dalej pozostaje nadzieją przegranych.
Panowie i panie niedoszli burmistrzowie (-ynie)trudno bylo uznać Wam starą prawdę, ,zgoda buduje,kłótnia rujnuje".Mam jako wyborca do Was žal.Dzieki Wam bedziemy mieć kolejny okres A.Grzmielewicza. Jeżeli nowi radni się nie dadzą kupić ,to hulaj dusza nie bedzie zbytnio możliwe ze strony p.A.G.
Tak czy inaczej ta kampania uświadomiła burmistrzowi ,że nie musi już opłacać stanowiskami,,szantażystow". Na pewno i on przewietrzy swój kurnik.
Bogatynianka
Bogatynianka 22.10.2018, 23:11
W Bogatyni nie potrzebny jest szumny program, w myśl zasady, że nikt Wam tyle nie da, ile ja Wam obiecam. Bogatyni potrzebna jest uczciwość. Wystarczy przestać kraść, a gmina sama będzie rozkwitać. Jak będą pieniądze zamiast długów, to i inwestycje się jakieś znajdą.
zadowolony wyborca
zadowolony wyborca 22.10.2018, 20:36
Co ty pieprzysz. Grzmielewicz nie ma szans w II turze jeśli tylko wyborcy którzy głosowali przecie niemu zrobią to jeszcze raz. A jak nie będzie Grzmielewicza to i jego przy***sy w radzie zmiękną.
JB
JB 23.10.2018, 11:12
Może nie ma, ale wygra!

Pozostałe