"Mikołaj Cieślak & Rafał Zbieć"

start 18.06.2020 19:00
koniec 18.06.2020 21:00

Lokalizacja: Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury

Zapraszamy 18 czerwca 2020 roku na godzinę 19.00 na spotkanie z mistrzami kabaretu Mikołajem Cieślakiem i Rafałem Zbieciem do sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Tego duetu nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ tworzą go dwaj artyści niezwykle popularnego Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występują oni z wyborem skeczów, stworzonych dla Kabaretu Moralnego Niepokoju i zaadaptowanych specjalnie dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. W trakcie występu obaj artyści wykazują się kunsztem aktorskim i zaangażowaniem, a nieodstępujące ich poczucie humoru jest źródłem improwizacji, w której obaj świetnie się odnajdują. Dzięki temu publiczność pęka ze śmiechu od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu, na który składają się skecze m.in. Biuro matrymonialne, Palenie, Jadłopodawca czy Słuchowisko radiowe. Impreza zorganizowana jest z okazji Dnia Działacza Kultury 2020, który zmuszeni byliśmy przesunąć z powodu panującej pandemii. Ilość biletów ograniczona!

Bilety dostępne tylko w kasie BOK (dolny hol) w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu wydarzenia) od 6 czerwca! (sobota).

Kasa BOK czynna jest od piątku do wtorku w godzinach od 15.00 do 20.00

Obostrzenia dotyczące imprezy:

- w sali widowiskowej podczas wydarzenia prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego, wcześniejsze zdezynfekowanie dłoni oraz założenie maseczki ochronnej.

- podczas imprezy na sali widowiskowej może być zajęta maksymalnie połowa dostępnych miejsc.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.