Radykalna impreza taneczna

start 06.03.2020 18:00
koniec 06.03.2020 20:00

Lokalizacja: Bogatynia

Dezerter i Ga-Ga Zielone Żabki to dwa legendarne punk-rockowe zespoły, które będzie można zobaczyć i usłyszeć w Bogatyni. Drugiego takiego wydarzenia w regionie prędko nie będzie.

Zespołów nie trzeba specjalnie przedstawiać, Dezerter to kultowa polska punk-rockowa kapela, która zaczynała prawie 40 lat temu. Od samego początku ostro krytykująca i sprzeciwiająca się ówczesnemu, a także obecnemu, status quo. Zespół który świetnie nawiązuje do rzeczywistości i bardzo trafnie ją krytykuje. Na koncercie nie usłyszycie piosenek o zielonych oczach czy majteczkach w kropeczki, będzie za to porządna dawka protest songów i buntu. Podobnie Ga-Ga Zielone Żabki. Bo tak naprawdę, jeśli jest ktoś kto zasługuje na pełnometrażowy film o swoim dorobku to na pewno nie jest to Zenek Martyniuk tylko ekipa z Dezertera. Bardzo wartościowy koncert, którego nie można przegapić.

6 marca w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, start o godz. 18.00. Bilety kosztują 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu, dostępne na ticketmaster.pl.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.