Imieniny Andrzeja w QlturKombinat

start 30.11.2019 21:00
koniec 01.12.2019 04:00

Lokalizacja: Pieńsk, Qltur Kombinat Pieńsk, Dąbrowskiego 44

Zapraszamy wszystkich na reggae&dub balangę w Waszym ulubionym klubie! Tym razem świętujemy Imieniny wszystkich Andrzejów, tych których lubimy i cenimy i tych których nie, to też. Wpadajcie!

Grać będą:
Jah Love Soundsystem (Warszawa)

Kosmos Mega Sound System aka DJ Jasiu ( Szklarska Poręba)

Blizna Terror Sound (Pieńsk)

Wjazd: 20 zł
Start: 30.11.2019 ( sobota) godzina :21.00

BIO:
JAH LOVE to kolektyw selektorski, kochający trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. JahLove to także własnoręcznie zbudowane nagłośnienie, które wraz z cięzkimi wzmacniaczami i setkami metrów kabli pozwala nieść świadomy przekaz przy akompaniamencie muzyki dub wszędzie tam, gdzie tylko znajdzie się publika chętna basowych częstotliwości. JahLove to także projekt producencki i label, wydający autorskie produkcje.
Początki projektu sięgają 2009 roku i cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury c5 w stolicy. Przestrzeń opuszczonej fabryki dała młodej ekipie niesamowite możliwości rozwoju w duchu D.I.Y. i zmotywowała do budowy pierwszego zestawu nagłośnieniowego. Imprezy tam organizowane wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae, nowatorskim podejściem, unikalną selekcją oraz niepowtarzalnym klimatem panującym na skłocie. Obecnie Jah Love Soundsystem związany jest ze spółdzielnią Pogłos i tam regularnie organizuje swoje sesje.
Od 2011 roku Jah Love jest częścią szerszego kolektywu Mystic Dubs, odpowiedzialnego między innymi za organizację Warsaw Underground Festiwal czy Dub Club Warsaw. Od 2013 roku głośniki Jah Love Soundsystem pojawiają się na terenie Ostróda Reggae Festival, tworząc nową, oddolną scenę, skupiającą nie tylko zaprzyjaźnionych z sound systemem muzyków, ale także przedstawicieli organizacji pozarządowych. Kolektyw JAHLOVE zorganizował i współorganizował ponad setkę imprez w stolicy, konsekwentnie realizuje swoją misję także na licznych imprezach wyjazdowych.
Dotychczas nakładem labelu JahLove ukazały się EPki: DUB DISCOTHEQUE (2015) oraz trzy single THE BEAST RIDDIM (2015), TEMPO RIDDIM (2016) i DIGI RIDDIM (2017). Wszystkie są udostępnione do ściągnięcia za darmo w sieci. Ich wersja hc-punkowego utworu "Kolory" zespołu Post Regiment (razem ze Skank Rangerem i Martą) ukazała się na 7" singlu winylowym nakładem Skanking Feet Records.
Kto pamięta występ ekipy z Warszawy na Sound System Street Festival w Zgorzelcu, na pewno odwiedzi Qlturkombinat, by poczuć ten vibe jeszcze raz!

#WarsawDubStyle

https://jahlovesoundsystem.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/jahlovesoundsystem/


Kosmos Mega Sound System - Dj Jasiu, budowniczy pierwszego w Polsce nagłosnienia do organizacji imprez reggae i dub, inicjator Marlejek, organizator wielu koncertów i imprez reggae i nie tylko w Szklarskiej Porębie, Zgorzelcu i okolicach

Blizna Terror Sound - winyl 100 %, lokalsi, wiadomka! 😀

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.