Majowy Piknik na Sportowo

start 26.05.2019 15:00
koniec 26.05.2019 18:00

Lokalizacja: Zgorzelec, Na skwerze ks. Popiełuszki przy MDK

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Na skwerze ks. Popiełuszki przy MDK znów będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w piłkę i ćwiczyć zapasy… słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko! Będziemy też przekonywać do czytania książek, uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki.

I to także jeszcze nie wszystko! W tym roku po raz pierwszy, w ramach Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego, odbędzie się „Święto kolorów”, czyli Holi Festiwal Poland, który pod hasłem „Pokolorujmy Polskę 2019” odwiedzi w tym roku 200 różnych miejsc. Holi Święto Kolorów to bezpłatna impreza szczególnie popularna wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy.

Kolorowe proszki to nic innego jak mąka zabarwiona naturalnymi barwnikami spożywczymi wraz z drobną domieszką talku. Są one w pełni nieszkodliwe dla człowieka a także w 100 proc. zmywalne z ciała, włosów i ubrań. Będziemy się więc obsypywać kolorami, tańczyć, dokazywać i świetnie przy tym bawić. Tu jednak uwaga, kto chce się przyłączyć do zabawy holi proszkami, mimo ich całkowitej spieralności, lepiej niech najlepszych ubrań nie ubiera.

Zapraszamy 26 maja (niedziela) w godz. 15-18.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.