"Boks wraca do Zgorzelca!"

start 01.12.2018 godz. 18:00
koniec 01.12.2018 godz. 21:00

Lokalizacja: Zgorzelec, PGE Turów Arena

"Boks wraca do Zgorzelca!" 1 grudnia o godz 18:00, hala PGE Turów Arena w Zgorzelcu zmieni się ponownie w arenę pięściarską.
W trakcie Gali odbędzie się 9 walk bokserskich w tym 6 walk zawodników ze Zgorzelca, którzy trenują pod okiem Klubu Sportowego Karpiński - Boks. Po drugiej stronie ringu zobaczymy zawodników z Niemiec (różnych narodowości) występujących w grupie PFB Mario Match (Berlin/Niemcy) min.: Pavel Herman i Roman Peter (Czesi), Ali El Rahal (Palestyńczyk), Omar Jatta (Austria), Besim Kilić i Danni Alwan (Niemcy).

Walkę wieczoru o tytuł Zawodowego Mistrza Niemiec w dzisięciorundowym pojedynku w wadze średniej stoczy Kamil Tran Thanh (Zgorzelec/Polska) z Włochem Thomasem Piccirillo.
Gośćmi honorowymi Gali będą bokserscy mistrzowie Polski z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, zawodnicy legendarnego teamu Turowa Zgorzelec: bracia Leszek i Jan Żeleźniakowie, Edward Fura, Ryszard Suski, Marian Musiał, Tadeusz Szybiński, Edward Stańczak, Ryszard Gniadzik, Józef Pławiak, Jerzy Skibicki, Cezary Sypniewicz, Jerzy Adaszewski, Stanisław Moneta.
Przerwy w występach bokserskich będą okazją do zaprezentowania zawodników klubów sztuk walki jiu-jitsu brazylijskiego i zapasów klasycznych.

Galę organizuje Klub Sportowy Karpiński -Boks ze Zgorzelca we współpracy z Aleksandrem Delijewskim.
Patronat honorowy nad Galą sprawuje Burmistrz Miasta Zgorzelca Pan Rafał Gronicz.

Gala będzie znakomitym ukoronowaniem wieczoru andrzejkowego!

Bilety w cenie 30 zł ,15 zł szkolne , bilety VIP (przy ringu) 100 zł
Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.

Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

Bilety ?? 
? strona www.abilet.pl
? KASA BILETOWA Centrum Sportowo Rekreacyjnego ( CSR Sp. z o.o. ) przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu

? PGE Turów Arena 
? 18:00
? 1 grudnia 2018

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.