Finał Dni Zgorzelca-plac przy PGE Turów Arena!

start 23.06.2018 godz. 12:00
koniec 24.06.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Zgorzelec, PGE Turów Arena, ul. Lubańska

Finał Dni Zgorzelca
W tym roku, z powodu prac związanych z rewitalizacją Parku Błachańca, koncerty finałowe Dni Zgorzelca nie odbędą się w amfiteatrze miejskim, a na scenie przy hali PGE Turów Arena, przy ul. Lubańskiej. 

Usłyszymy m.in. znany, znakomity i nasz zgorzelecki zespół muzyczny Kramer. Po nim sobotnie popołudnie umilać będzie Państwu młody, niezwykle utalentowany i znany już w całej Polsce Antek Smykiewicz. Jego przebój "Pomimo burz" przez wiele tygodni 2015 roku nie schodził z list przebojów rozgłośni radiowych w całym kraju. Antek Smykiewicz to finalista programu "The Voice of Poland" i "półfinalista Must Be the Music. Tylko muzyka." 
Sobotni wieczór zakończy koncertem Mateusz Mijał, przy którego piosenkach można zarówno tańczyć jak i się wzruszać. Przeboje takie jak "Niech się ludzie śmieją", "Coś na później", "Zabijasz mnie", czy "Winny" łatwo wpadają w ucho i zostają w głowie na długo. W niedzielę zgorzelecką publiczność bawić będzie Teatr Broadway i największe musicalowe przeboje wszechczasów, a wieczorem scenę opanuje biesiada z muzyką disco-polo. 

Teren przy hali PGE Turów Arena, ul. Lubańska, wstęp wolny

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.