Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 lipca 2025 09:29
Reklama

Hubertus w Bogatyni

W ub. sobotę Myśliwi wraz z rodzinami i sympatykami łowiectwa spotkali się na wspólnej biesiadzie z okazji dnia patrona myśliwych, św. Huberta. Jak na myśliwskie święto przystało, nie mogło zabraknąć wykwintnego jadła z dziczyzny.
Kliknij aby odtworzyć

W ub. sobotę Myśliwi wraz z rodzinami i sympatykami łowiectwa  spotkali się na wspólnej biesiadzie z okazji dnia patrona myśliwych, św. Huberta. Jak na myśliwskie święto przystało,  nie mogło zabraknąć wykwintnego jadła z dziczyzny.  



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Gość 03.11.2014 20:03
No tak, wszystko pokaz i jeszcze prezenty od gminy, indywidualne , dla koła! jakieś jaja! niech z własnej wypłaty prezenty robi a nie z naszych pieniędzy!!!!!!

Gość 02.11.2014 18:29
Jak zawsze władze gminy wszędzie są aktywne.Szkoda ,że gmina jest tak potężnie zadłużana.Niech szkody pokrywają ze swoich składek.Biedne zwierzątka odstrzeliwane przez pseudo- myśliwych.

Gość 30.10.2014 19:37
Mordercy niewinnych zwierzątek

Gość 30.10.2014 17:32
mam pytanie czy dziki są tuczące???

Gość 30.10.2014 07:54
nie chyba

Gość 29.10.2014 19:43
Chyba pomyłka w nazwisku prezesa koła.

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Lublin

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzachówFanTreść komentarza: I bardzo dobrze. Bardzo słuszna i zacna idea! Powiat nie tylko piłką stoi, a szachy to mądra i wspaniała gra. Dobrze, że młodzież udaje się do niej zachęcić, zwłaszcza w tych tik-tokowych czaszach. Wielkie brawa dla organizatorów - zapaleńców i propagatorów szachów w naszym regionie 👍🏽Data dodania komentarza: 1.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Szach i mat!Autor komentarza: sekatorTreść komentarza: nooo prosze, kogo my tu mamy na pierwszej fotce uczestnika protestu w zgorzelcuData dodania komentarza: 25.03.2025, 09:33Źródło komentarza: Jest praca w policjiAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Cześć.Mój ojciec Jerzy Łożyński był tam pierwszym kierownikiem na pocz. lat siedemdziesiątych. Mama Zdzisława,była wychowawczynią. Adres to Waryńskiego 19.Data dodania komentarza: 8.11.2023, 13:50Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: piotr13daTreść komentarza: cześć jestem zainteresowany spotkaniem dziękuję za odpowiedz gdzie mieszkaszData dodania komentarza: 6.02.2023, 17:34Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: LeszekTreść komentarza: Jaki był dokładny adres domu dziecka, Waryńskiego ...ile, kto wie ? Jestem wdzięcznym wychowankiem, lecz adresu sobie nie mogę przypomnieć, jak i dokumentów z adresem nie mam. Data dodania komentarza: 10.03.2022, 17:38Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: Miłośnik sztukiTreść komentarza: Zapraszam na stronę poświęconą twórczości Beaty Makutynowicz www.makutynowicz.artData dodania komentarza: 27.01.2022, 17:11Źródło komentarza: Anioły z recyklingu
Reklama
Reklama