Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 13:01
Reklama

Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane na blogu Panasonic

Pompy ciepła są ekologicznym i energooszczędnym źródłem ciepła. Mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych i obiektach użyteczności publicznej. Z roku na rok liczba osób w naszym kraju zdecydowanych na ich montaż systematycznie rośnie. W efekcie oferta tych urządzeń na rynku nieustannie rośnie, co wcale nie musi ułatwiać wyboru. Jednym z producentów nie tylko nowoczesnych pomp ciepła, ale także klimatyzacji jest japońska firma Panasonic.
  • 20.03.2023 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane na blogu Panasonic

Jakie technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane są na firmowym blogu?

Firma Panasonic jest prawdziwym potentatem, jeśli chodzi o systemy grzewcze i klimatyzacyjne. Od lat prowadzi bardzo rozbudowaną sieć placówek badawczych. Efektem pracy zatrudnionych w nich inżynierów są coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia grzewcze i systemy klimatyzacji. Całkiem niedawno japoński producent wprowadził na rynek nową serię układów mini, którym Eurovent wyjątkowo szybko przyznał certyfikat potwierdzający ich zgodność z normami stosowanymi w Unii Europejskiej. Firma prowadziła także badania, które miały pomóc w hamowaniu rozwoju koronawirusów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o jakich jeszcze technologiach i trendach w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania pisano na firmowym blogu firmy Panasonic, odwiedź stronę https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/.

Co warto wiedzieć o firmie Panasonic?

Japońskie przedsiębiorstwo Panasonic zostało założone w 1918 roku. Początkowo zajmowało się produkcją elektroniki użytkowej przeznaczonej na rynek japoński. Obecnie produkty tej marki można kupić praktycznie na całym świecie. Dzisiaj firma posiada rozbudowaną sieć placówek badawczych, współpracuje także z Japońskim Ośrodkiem Badania Jakości i Technologii Produkcji Wyrobów Tekstylnych. Proponuje wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i klimatyzacji nie tylko do domów. Dostarcza też produkty, które mogą być stosowane w biurach i zakładach przemysłowych. Od samego początku duży nacisk kładzie na jakość dostarczanych rozwiązań.

--- Artykuł sponsorowany ---


zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°C Miasto: Lublin

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzachówFanTreść komentarza: I bardzo dobrze. Bardzo słuszna i zacna idea! Powiat nie tylko piłką stoi, a szachy to mądra i wspaniała gra. Dobrze, że młodzież udaje się do niej zachęcić, zwłaszcza w tych tik-tokowych czaszach. Wielkie brawa dla organizatorów - zapaleńców i propagatorów szachów w naszym regionie 👍🏽Data dodania komentarza: 1.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Szach i mat!Autor komentarza: sekatorTreść komentarza: nooo prosze, kogo my tu mamy na pierwszej fotce uczestnika protestu w zgorzelcuData dodania komentarza: 25.03.2025, 09:33Źródło komentarza: Jest praca w policjiAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Cześć.Mój ojciec Jerzy Łożyński był tam pierwszym kierownikiem na pocz. lat siedemdziesiątych. Mama Zdzisława,była wychowawczynią. Adres to Waryńskiego 19.Data dodania komentarza: 8.11.2023, 13:50Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: piotr13daTreść komentarza: cześć jestem zainteresowany spotkaniem dziękuję za odpowiedz gdzie mieszkaszData dodania komentarza: 6.02.2023, 17:34Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: LeszekTreść komentarza: Jaki był dokładny adres domu dziecka, Waryńskiego ...ile, kto wie ? Jestem wdzięcznym wychowankiem, lecz adresu sobie nie mogę przypomnieć, jak i dokumentów z adresem nie mam. Data dodania komentarza: 10.03.2022, 17:38Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: Miłośnik sztukiTreść komentarza: Zapraszam na stronę poświęconą twórczości Beaty Makutynowicz www.makutynowicz.artData dodania komentarza: 27.01.2022, 17:11Źródło komentarza: Anioły z recyklingu
Reklama
Reklama