Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 14 maja 2025 18:28
Reklama

Wiosenny przemarsz

kolorowy, głośny i długi pochód przedszkolaków przemaszerował ulicami miasta, w asyście muzyki orkiestry dętej kwg turów, w dłoniach maluchów grzechotki, kiwaty i piosenki na ustach - to wołanie wiosny. to takze tradycja w bogatyni -przemarsz inaugurujący wiosenne spacery. co roku na tym wyjściu spotykają się przedszkolaki z bogatynskich placówek.
Wiosenny przemarsz

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

energetyk 23.03.2017 09:35
Ciekawe czy ktoś dzieciom tłumaczy jaki wpływ na ich zdrowie ich i ich rodziców ma kopalnia?

Gornik 23.03.2017 16:51
Dokładnie takie jak twoje pytanie dla ciebie. Brak Ci zdrowia sychicznego. W Zatoniu jest zespół psychologów i o ile wiem, to w ramach badań okresowych twoja obecność jest wskazana.

Keke 23.03.2017 19:04
Gdzie tylko da się wpisać komentarz tam zaraz pojawia się niedomyty kryminalista Durnychłop :D

Twój wróg 23.03.2017 21:38
Nie obrażaj człowieka. Ci coniemawidzą kopalni lub elektrowni niech zakładają polerka Szczawno i sądzą mirabelki. Będą mieć czyste powietrze o ile przeżyją.

zachmurzenie duże

Temperatura: 10°C Miasto: Lublin

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzachówFanTreść komentarza: I bardzo dobrze. Bardzo słuszna i zacna idea! Powiat nie tylko piłką stoi, a szachy to mądra i wspaniała gra. Dobrze, że młodzież udaje się do niej zachęcić, zwłaszcza w tych tik-tokowych czaszach. Wielkie brawa dla organizatorów - zapaleńców i propagatorów szachów w naszym regionie 👍🏽Data dodania komentarza: 1.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Szach i mat!Autor komentarza: sekatorTreść komentarza: nooo prosze, kogo my tu mamy na pierwszej fotce uczestnika protestu w zgorzelcuData dodania komentarza: 25.03.2025, 09:33Źródło komentarza: Jest praca w policjiAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Cześć.Mój ojciec Jerzy Łożyński był tam pierwszym kierownikiem na pocz. lat siedemdziesiątych. Mama Zdzisława,była wychowawczynią. Adres to Waryńskiego 19.Data dodania komentarza: 8.11.2023, 13:50Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: piotr13daTreść komentarza: cześć jestem zainteresowany spotkaniem dziękuję za odpowiedz gdzie mieszkaszData dodania komentarza: 6.02.2023, 17:34Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: LeszekTreść komentarza: Jaki był dokładny adres domu dziecka, Waryńskiego ...ile, kto wie ? Jestem wdzięcznym wychowankiem, lecz adresu sobie nie mogę przypomnieć, jak i dokumentów z adresem nie mam. Data dodania komentarza: 10.03.2022, 17:38Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: Miłośnik sztukiTreść komentarza: Zapraszam na stronę poświęconą twórczości Beaty Makutynowicz www.makutynowicz.artData dodania komentarza: 27.01.2022, 17:11Źródło komentarza: Anioły z recyklingu
Reklama
Reklama