Niech żyje nam górniczy stan!

  • 4.12.2018, 14:05
Niech żyje nam górniczy stan!
Dzień świętej Barbary to w Bogatyni zawsze duże święto. Region od dawna związany jest z górnictwem a zatem największe święto pracowników kopalni to właśnie Barbórka.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mns
mns 7.12.2018, 11:53
Patrząc na miny niektórych z dzieci to nieźle się musiały przestraszyć, nie mówiąc jaki to mogło mieć wpływ na ich słuch. Orkiestra w tak małym pomieszczeniu dla małego dziecka może skończyć się trwałym uszkodzeniem słuchu- czy ktoś o tym pomyślał, mam na myśli wychowawców. Słuch dzieci należy szczególnie chronić, co widać choćby na stadionach. Ponadto panowie i panie górnicy przyznaliście się dzieciom jak wasza działalność im szkodzi?
volt
volt 7.12.2018, 11:45
Rodzice mi mówili że w kraju za PRL nazywano to "Czerwonym zagłębiem"
zeus
zeus 6.12.2018, 21:01
emeryturę mam i tak jak mówisz wysoką na sól starcza ; ale jest mała sprawa nie zawsze liczy się mamona nieraz dobre słowo podzięki za dobrą pracę ma więcej znaczenia niż forsa , nie zawsze można życie wartościować grubością portfela miło by było za pracę dostawać słowne podzięki bo wiadomo że za pracę obligatoryjnie płacą a tak jeśli by zaproszono na dzień energetyka człowiek nie czułby się niepotrzebny ,nie wiem ile masz lat ale w wieku emerytalnym mam nadzieję że to zrozumiesz z poważaniem zs
tyuiui
tyuiui 7.12.2018, 08:25
Relikt komuny- o joj...celebracja,medale,laurki,spotkania..."wicie,rozumicie" !
mens
mens 5.12.2018, 11:03
Mamy nadzieję, że górnicy, którzy tak chętnie będą wkrótce odwiedzać szkoły i przedszkola, brać udział w mszach w naszej gminie z okazji Barbórki, spojrzą mieszkańcom a szczególnie dzieciom w oczy i przyznają w jaki sposób przyczyniają się do stanu ich zdrowia - szczególnie do tego czym oddychają, czyli jakości powietrza w naszej gminie
zeus
zeus 4.12.2018, 18:14
kopalnia o swoich emerytach pamięta , a el turów zapomniała że kiedyś emeryci też pracowali w el turów aż szkoda tych przepracowanych lat w tej firmie [44] naprawdę to jest przykre na dzień energetyka ani słowa dobrego dla swoich byłych pracowników więc kadro kierownicza el turów wypchajcie się słomą
???
??? 6.12.2018, 16:44
i co jeszcze ? za pracę chyba płacili i to nie mało,emeryturę masz też wysoką - wiec czego skamlasz !

Pozostałe