„Prawdziwe życie”

  • 14.11.2018, 09:00
„Prawdziwe życie”
Różnorodność – tak jednym słowem można opisać najnowszą wystawę w bogatyńskiej bibliotece. Jej tytuł to „Prawdziwe Życie” a autorką jest Elżbieta Wanat-Antonowska

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Winetou
Winetou 21.11.2018, 20:00
Karol May to mój ulubiony autor. Jego książki dały mi stokroć więcej.
Old Surehand
Old Surehand 22.11.2018, 15:55
Na tym etapie się zatrzymałeś !
amadea
amadea 20.11.2018, 22:57
autorka wzięła KSIĘGĘ, by pokazać światu, tym, którzy swoje trzymają zakurzone w domach na regałach. nie zagladają do nich wogóle. szukają recepty na życie u wróżbitów. Ona ma odwagę w prosty sposób rozgłaszać PRAWDĘ tam zawartą. Boicie się PRAWDY?! pytacie, co miała na mysli, ano to, żeby uzmysłowić wielu ludziom, że najlepszym poradnikiem jest Biblia. Lektura Życia
Barabasz
Barabasz 21.11.2018, 07:45
Historia o tatusiu który chciał zabić synka w podzięce.Historyjka o tatusiu co zabawiał się z córkami. Bardzo budujące są inne ciekawostki. Historia zna takie społeczeństwa które miały żyć wg. zaleceń tej lektury. Czym się to kończyło warto pomyśleć.
Aleksandra
Aleksandra 15.11.2018, 18:19
I poznałam prawdę i prawda mnie wyzwoliła.
Może dla tej sentencji znalazła by się płachta pergaminu w artystycznej oprawie.
Średniowieczny Kościół odróżniał potrzeby higieniczno-medyczne, związane z kąpielą, od rozrywek i przyjemności, jakich często zażywano w łaźniach. Nie nawoływał do przesadnego dbania o siebie. We wczesnych wiekach średnich kąpiele były wręcz zakazane w niedziele i święta. Wszystko po to, by nie odwracać uwagi od spraw ducha. „Cóż mamy rzec o tych, które dbają, aby ich suknie dobrze pachły; […]

Brudne ciało – czysta dusza
Tak uczyli,, święci" tak cytowanie przez artystkę.
Andras
Andras 14.11.2018, 19:40
Pragnę jednego
bojaźni imienia twego.
....
Co autor miał do przekazania.!?
Prawie jak w sklepie z dewocjonaliami.
Jest kilka perełek.
Dużo pracy te dzieła kosztowały. Świat na zewnątrz jest ciekawszy. Na cerę dobrze słońce wpływa, energetyczne doznania niesie. Duchowość w nadmiarze zamienia się w duchotę,zaduch krypty jest niezdrowy.
amadea
amadea 27.11.2018, 23:10
ciekawe, dlaczego do świąt Bożego Narodzennia sie przygotowujesz?! główie pewnie pod względem zaspokojenia potrzeb CIAŁA, czyli żarło. po co ci wolne dni od pracy wtedy, po co spotkania rodzinne, czy nawet dla oka ludzkiego uczestnictwo we mszach?! aaaaa a po co ci dodatkowe socjalne pieniążki?!
hax
hax 15.11.2018, 12:37
Jeden woli TO drugi nie !I po co się naigrywasz?
Andrzej P.
Andrzej P. 15.11.2018, 14:06
Wg ciebie przed każdym malunkiem lub cytatem tylko na kolanach.
Yyy
Yyy 16.11.2018, 15:36
Z czego tak wnosisz? Każdy ma wybór !
Uyrrfgjii
Uyrrfgjii 15.11.2018, 16:40
Po uj szczekasz bolszewiku?!

Pozostałe