O wyborach w BOK-u

  • 29.10.2018, 13:39
O wyborach w BOK-u
We wtorek, na pięć dni przed drugą turą wyborów w których zdecydujemy kto będzie burmistrzem, odbędzie się spotkanie połączone z debatą. To inicjatywa burmistrza Andrzeja Grzmielewicza. Nie udało nam się potwierdzić czy w debacie weźmie udział kontrkandydat Grzmielewicza Wojciech Błasiak. Spotkanie odbędzie się w BOK-u o godz. 17.00

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kornik drukarz
Kornik drukarz 2.11.2018, 13:53
Szaleństwo błasikowców sięga zenitu. Na bogatyńskie fora ,, pijani nienawiscia" nawolują do napaści. W razie wygranej A. G zbierzemy hordy w sile 500 ludzi i wrdrzemy się do urzędu. Czy wy trzeźwo myślący chcecie mieć cokolwiek wspólnego z takim sposobem dojścia władzy. Czy,, wesoła redakcja " jednego z forum swoją delikatnością powstrzyma się od perfidnych kłamstw i judzenie o setkach milionów sprzeniewierzonych pieniędzy. Pan Sz. rozpędził walec nienawiści. Ten walec może go rozjechać. Igrzyska się skończą, ale jak znam życie polityczne w BOGATYNI to będzie kadencja wrzasku, pomowień i totalnego rozpiz....a.
Chwalmy Pana Nic.
xdxdxdxdx
xdxdxdxdx 2.11.2018, 18:11
a tak konkretnie to ile zadłużenia ma gmina wg ciebie? lepiej pisać niż rzucać mięsem i jabłkami oraz buczeć !
telewidz
telewidz 2.11.2018, 13:29
Redakcja bogatyńskiej telewizji powinna wytłumaczyć dlaczego na pewien czas zdjęła relację z BOKu. Niejasności się mnożą. No chyba że pani Kościańskiej właśnie chodzi o to, aby oczerniano Grzmielewicza?
Lizak
Lizak 1.11.2018, 21:28
Kazał ściągnąć, bo nie pamiętał o czym mówił i co obiecywał. Rano obejrzał i był przerażony , że jakiś sobowtór wsadza go na minę. Obiecał a pensji prezesów i członków rad nadzorczych nie obniżył. Kłamczuszek!
MEN
MEN 31.10.2018, 22:12
Gdzie jest wczorajszy film? Czyżby sam zainteresowany go obejrzał?
Stary
Stary 31.10.2018, 21:21
Zo jesteś mądrym gościem. Trafnie oceniasz realia złych stron tego miasta. Zgadzam się z Tobą lecz muszę przyznać że nie Burmistrz ten czy inny jest wszech mocny. Burmistrz nie zastąpi uczciwej policji, stanowczego prokuratora. Sędziego wydajacego wyroki. To system prawny jest chory jak nasza tzw. Służba zdrowia.. Zauważ że ten,, zlodziej",,, alkoholik, malwrsant milionów. Mieszka w zwykłym panela ku. Pośród zwykłych ludzi. Czy rabusš milionów miałby się wydawać w tę ciężką robotę. Czy nie wolałby korzystać z tych zajumanych milionów póki jeszcze ma siłę. Chyba nie.
Stary człowiek chce stuknąć z Tobą żółwika. Wybór należy do nas. Dokonaj wyboru. Kiedyś każdy będzie stary. Mądrym lepiej. być już za młodu
Stary czlowiek
Stary czlowiek 31.10.2018, 20:10
Kontra do paszkwilu Bogatynia jakiej.... 2.
PPierwszy Lord Admiralicji czyli Whiston Churchil był alkoholikiem i nieudacznikiem wg. starej szlachty vide Lord Hamilton. Król Jerzy mianował tegoż pijak i nieudaczników premierem. W czasie potęgi Hitlera. Winston zakończył wojnę na tarczy a Hitler w dole z kanistrem po benzynie.
Wielkość W. Ch. wzięła się z tego między innymi że siłę otrzymał od zwykłego człowieka. Od bliskiego kontaktu z mieszkańcami Londynu. Pan Andrzej Grzmielewicz nie tylko się nie bał stanąć sam jeden przeciwko 400.Merytorycznie i uczciwie podsumował swoje dokonania. Zachował się z klasą. Nie opluwalł swojego konkurenta.. Na sali ani razu nie było bucze ia, tania czy klaskania by przerwać. Przeciwnicy inaczej zwolennicy p. W. Błasiaka nie mając argumentów niczego p. A. G. nie rzucali w twarz. Pomijam wiecznego klienta z Arki.. Pan G szybko zwinie interes gdy (oby nie) dojdzie do władzy Błasiak.
Wielkie brawa dla p. Grzmielewicza za spotkanie z wyborcami.
Tzw. opozycja nie mając merytorycznych argumentów używa prostak ich metod o rzucając go wyzwiskami. Jako obywatel tej gminy idę 4 listopada głosować na,, pijaka" niż oddać głos na cwaniaka. Pierwszy ma coś do zaoferowania i otym mówi wprost drugi robi unii i wysluguje się ludźmi którzy chcą rozszarpać resztę naszego wspólnego,, sukna" Bogatyni ę.
zo
zo 31.10.2018, 20:36
słabiutko stary-młody,słabiutko - brawa - za co ?żenada,wodolejstwo,obiecanki i pic!
miasto złodziei,ćpunów,kombinatorów,cwaniaczków ROZKWITA od lat/12?/...to sukno/resztka ,jak prawisz/ to chyba wasze...
Yy
Yy 31.10.2018, 18:45
Skandal !!! Gdzie film z wodzuniem-obiecywaczem ??? Moze reportaz z nowym rzecznikiem Wadz.....m ???
zeus
zeus 31.10.2018, 17:42
jeśli to prawda że pani redaktor usunęła wideo z spodkania burmistrza z mieszkańcami gdzie w tym przypadku istnieje rzetelność dziennikarska jeśli to prawda to jest pani zwykłym bez honoru sługusem swego namiestnika mam nadzieje że jeśli będzie się pani przedstawiała ludziom jako dziennikarka lub redaktorka to będą pawie leciały
Opozycja
Opozycja 31.10.2018, 12:17
Pani Magdo w związku z usunięciem przez Panią materiału video z wczorajszego spotkania (planowanej debaty) Burmistrza Grzmielewicza z mieszkańcami, czego przyczyną bez wątpienia jest próba ukrycia przez Panią w porozumieniu z Burmistrzem faktu, iż ten w trakcie spotkania był pod wpływem alkoholu, oświadczamy, że może rozpocząć Pani vs z red. arturem poszukiwania innych - pozabudżetowych źródeł finansowania "pseudo bogatyńskiej telewizji i radia"
Adjos.
Maciej
Maciej 31.10.2018, 14:43
Przykre, że wyborcy pana Błasiaka pokazują w ten sposób swoje prawdziwe oblicze.
Aleksander
Aleksander 31.10.2018, 13:48
Alkomat w *** masz. A może jebnoles szklanki do analizy. Wasze parcie do władzy opiera się na rzucaniu anonimowo oskarżeń bez jakich kolwiek dowodów. Jesteście wiernymi uczniami starych wyjadaczy po WUML. Jak nie może twój 1zwoj mózgu rozszyfrować skrótu to cwaniak z Arki pomoże. Ktoś oferował dla was maski spawalnicze lub okulary. Nosić je będziecie 5 kolejnych lat by nie patrzeć na uroki miasta, które rozwijać się będzie pod rządami AG.
Magda
Magda 30.10.2018, 20:56
Zapewne tak będzie jak Pan pisze! Miłego wieczoru!
zeus
zeus 30.10.2018, 16:40
a tak na marginesie mam nadzieję że jeśli wygra pan błasiak to rozpędzi na cztery wiatry tą bogatyńską telewizję razem ztym radiem pan prezes kurski na tych redaktorków czeka
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 1.11.2018, 12:58
Na marginesie będziesz jak twój guru rozpędzi takich frajerów jak ty na bruk. Prezesem ie budiesz jesteś potrzebny tylko do brudnej roboty. Stołki rozdane. Jak będziesz miał odwagę (w co wątpię) za rok w kibelku w parku wydrapiesz gwoździem Grzmielewicz wracaj Błasiak to UJ.
aga
aga 1.11.2018, 14:42
Tym się różni "zwykły" CZŁOWIEK od takich jak ty,operujących rynsztokowo-więziennym slangiem,czekający jak pies na nagrodę /choćby kość/...człowiek,który chce dobra,zmiany,uczciwości i takich tam...bo i tak nie pojmiesz !
Człekopodobny
Człekopodobny 1.11.2018, 19:43
Boli oj boli gdy mowi sie do was waszym jezykiem.Nie darłaś swojej intymnej bielizny gdy najemnicy B.plują na A.G.. Standart słów to alkoholik ,złodziej ,malwersant, .Gdy jeden z drugim w swoim łbie roją ,,wypier....bo nie jesteś z tąd.Nie płakała pani nad słowami nieudacznika ,, Grzmielewicz przej....ł ponad miliard.Pani zwykły CZŁOWIEK ,nie widzi ,nie czyta chamskich komentarzy po spokaniu z wyborcami.Plucie na tych co tam byli jest dla Pani miodem na uszy.Ja tam byłem w trzecim rzędzie. Pośród normalnych ludzi.Być może nie są warci miana ,, człowiek " bo bili brawo za celną ripostę wobec gościa który z kłamstwa i kombinatorstwa zrobił sposob na życie. Opluwanie nas mowiąc o nas uczestnikach jako o sługusach,mocherach,czy opłaconych klakierach jest dopuszczalne.
JEST BARDZO CZŁOWIECZE Czlowiek ktory chce zmiany miał szansę stanąć twarzą w twarz z tym ( tu wpisz co chcesz) .Stanąć twarzą skierowaną do nas. Pomwiem jezykiem rynsztokowo wieziennym Zwyczajnie nas olał.
Ja wyborca też to zrobię. Z jedną zasadniczą różnicą. 4 listopada 2020roku może usłyszeć każdy z nich ,, kończ waść nie dajesz rady żegnamy". Nie będziemy czekać 5 lat .
precz z kliką
precz z kliką 2.11.2018, 07:14
" z tąd" ...i wszystko jasne - dalej jest tylko gorzej!
Zamiast potoku słów "co inni",podaj fakty,liczby,pochwal "uczonych radnych",podsumuj stan bezpieczeństwa/ćpanie i złodziejstwo/,czystość/REVITA,lasy,rowy/,bloki na Skłodowskiej,mosty,projekty/PKS,komisariat/,zadłużenie,spłaty,basen bez pozwoleń-kary umowne,termin,balangi...
jak piszesz-pomyśl,nie pij bo daty ci się mylą!
Urzędnik
Urzędnik 30.10.2018, 09:33
Warto zapytać Pana Błasiaka o następujące kwestie:
- czy prawdą jest że jako pracownik Urzędu w porozumieniu z innymi osobami z tego urzędu zakupowali grunty rolne w różnych miejscach Gminy by następnie, dokonywać zmiany ich przeznaczenia w MPZP;
- CZY DLATEGO UCIEKŁ Z URZĘDU W PRZEDDZIEŃ ZWOLNIENIA DYSCYPLINARNEGO Z PRACY
- czy 50% gruntu, którego był współwłaścicielem, a na którym pobudowano sklep Mrówka, został przez niego i jego kolegę Słwomira Ł. pracownika urzędu "pozyskany" od byłego radnego Henryka K. w zamian za dokonanie zmiany jego przeznaczenia go w MPZPZ, - CZY BYŁ TO SZANTAŻ CZY KORZYŚĆ MAJĄTKOWA - TĘ SPRAWĘ TRZEBA WYJAŚNIĆ.

KOLEJNA DOBRA - DOJNA ZMIANA
staciaczek z turowskiej, nie daleko apteki
staciaczek z turowskiej, nie daleko apteki 30.10.2018, 18:18
No wlaśnie.
Dziad
Dziad 30.10.2018, 10:52
Ludowe- mówił dziad do obrazu. Obraz ani razu
Marcin
Marcin 30.10.2018, 10:49
Kolejny krętacz (Błąsiak), który chce powrotu do koryta - kolesie już czekają by znowu kręcić lody i udawać niewiniątko.
Czas panie Burmistrzu rozliczyć tego Pana za przekręty myślę że te wałki jeszcze się nie przedawniły
asdfgh
asdfgh 30.10.2018, 15:46
Ciekawe spostrzeżenie - "koryto,kręcić lody,udawać niewiniątko " a rozliczać ma ten "sprawiedliwy"...ciekawe....
Zbigniew Szatkowski
Zbigniew Szatkowski 29.10.2018, 21:53
Tak dla jasności sprawy, pytam Panią redaktor M. Kościańską - czym się różnią od siebie dwa zaproszenia ,dwóch kandydatów na burmistrza na spotkania z wyborcami? Obydwa spotkania mają charakter otwarty, tyle tylko, że na jednym będzie telewizja i artradio z transmisją na żywo, a na drugim redakcje portali internetowych. Czyżby spotkanie z panem Błasiakiem było mniej ważne, i nie zasługiwało na uwagę waszych mediów w realizacji komunikacji społecznej? A może p. Błasiak i uczestniczący w spotkaniu wyborczym mieszkańcy ,to inny i gorszy sort od pana Grzmielewicza i jego zwolenników? Oto jest pytanie Pani Magdo. Warto jest słuchać każdej ze stron , a co więcej dzielić się opiniami z tych spotkań z telewidzami i radiosłuchaczami. Nie zrobiliście tego podczas spotkania 29 października p. Błasiaka w Domu Weselnym, ale już jutro w BOK będziecie z pewnością aktywni i pełni werwy w przekazie negatywnego obrazu kontrkandydata p.Grzmielewicza. Idę o zakład ,że na powyższą okoliczność macie gotowy scenariusz z ustalonymi rolami nie tylko na rzędy ,ale także i miejsca z rozpisanymi karteluszkami. W działaniu lokalnych mediów od dawna trudno doszukać się dziennikarskiej rzetelności i pozostawię to bez szerszego komentarza. Nie pominę jednak aspektu pluralizmu opartego na wartościach poszanowaniu zróżnicowań społecznych i kulturowych oraz uznania równości poglądów, gdy różne grupy maja prawo wyrażać interesy,w tym zwłaszcza mieć udział w sprawowaniu władzy. W młodej demokracji wciąż musimy się uczyć , by nie popełniać kardynalnych błędów opowiadając się jednoznacznie po którejś ze stron ,bo to nie przystoi "wolnym i niezależnym mediom". Nie akceptuję polityki nierównych szans, a taka ma akurat miejsce wobec wymienionych kandydatów. Nie wezmę więc udziału podobnie jak wielu mieszkańców w kolejnej improwizacji pt. Teatr jednego aktora w roli głównej z A. Grzmielewiczem. Pozdrawiam.
Magda
Magda 30.10.2018, 10:14
Zostałam wywołana do odpowiedzi - różnica jest taka, że na jedno spotkanie zostaliśmy zaproszeni na drugie nie, jeśli kandydat sobie tego nie życzy to nie będziemy z kamerą włazić na spotkanie na którym być może nie jesteśmy mile widziani. Nie wszędzie ludzie chcą kamer, szanujemy to. Scenariusza też nie ma, jeśli ma Pan jakieś wątpliwości zapraszam do redakcji. Miłego dnia!
XD
XD 31.10.2018, 12:32
Scenariusza nie ma hahaha
Ja
Ja 30.10.2018, 12:33
Jeżeli mamy kampanię wyborczą i odbywają się spotkania otwarte z kandydatami, to powinna Pani wiedzieć, że obowiązkiem rzetelnego dziennikarza jest dotrzeć na takie spotkanie i przekazać z niego chociaż jakiś fragment. Gdyby się jednak zdarzyło, że Wasza kamera nie zostałaby wpuszczona, to wtedy moglibyście o tym powiedzieć. Niestety nasze media lokalne nie są obiektywne jeżeli chodzi o pokazywanie Naszej władzy i podejrzewam, że Wasz przekaz z tego spotkania będzie również stronniczy. To co robicie Pani Magdo nie jest niestety prawdziwym i rzetelnym dziennikarstwem. A do organizatorów spotkania z Panem Błasiakiem też mam pretensje, że trochę słabo reklamowaliście się z tą inicjatywą (niestety przegapiłem to wydarzenie). A poza tym - GŁOSUJEMY NA BŁASIAKA!!!!!!
Magda
Magda 30.10.2018, 12:53
Proszę zrozumieć, że nie zawsze i nie każdy sobie życzy kamery, może tego nie chcieć i kandydat i ludzie, którzy na tym spotkaniu są. Nie mamy w zwyczaju wpraszać się na wszystkie spotkania wyborcze. Poza tym proszę nie zapominać, że telewizja jest prywatna, tak jak drukarnia nie drukuje materiałów wyborczych za free tak i my nie pracujemy za darmo. Nie spierajmy się, po prostu idźmy na wybory. A jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać osobiście - zapraszam!
???
??? 30.10.2018, 15:53
czyli na kogo jest faktura za "debatę" ???
Obywatel jak każdy
Obywatel jak każdy 30.10.2018, 08:41
Gdyby było inaczej to pan Z. Sz pysznił by się na scenie jednego aktora. Kiedy ta młoda demokracja wydorośleje? Czy demokratycznie jest porównywać działania Burmistrza A. Grzmielewicza do Hitlera. W kontekście podziękowania świadczenia pracy J. P. jako dyrektora. Ludzie na mieście mówią o panu jako jednym ze wspólników tego portalu. Nieprzypadkowo trafił ten obrzydliwy artykuł na strony FB. Porównywanie 12 letniej pracy p. A. G do działań A. H odbije się wam panowie czkawką. Wrzucałeś Pan na fora dyskusyjne informacje o zmarnotrawionych już nie milionach. Przebił Pan wszystkich podając kwotę ponad miliard złotych jakoby prze... nych przez 12 lat. Tak tyle kosztowały wydatki by zmienić Bogatynię i gminę po ilu latach władzy Pana Ś. i w dużym Pana udziale.
Przez mój siwy łeb nie przeszło by mi nigdy by o Was, o waszej obecności w urzędzie porównać do tego jak w temacie powyżej.
aaasdfffffffffgggggggggg
aaasdfffffffffgggggggggg 29.10.2018, 15:13
nie udało się potwierdzić ???? a ktoś był,pytał ....

Pozostałe