Oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Zgorzeleckiego.

  • 24.10.2018, 12:19 (aktualizacja 24.10.2018 12:53)
Oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Zgorzeleckiego.
Oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Zgorzeleckiego.

Oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Zgorzeleckiego.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Lista nr 1 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

BALCER Adam Zenon

46

Jasna Góra

669

 

6.31%

Tak

2

NOWAK Mirosław Dariusz

44

Kopaczów

337

 

3.18%

Nie

3

BARTKOWIAK Katarzyna Lucyna

53

Bogatynia

217

 

2.05%

Nie

4

GOWIN Marcin Marian

42

Bogatynia

427

 

4.03%

Nie

5

DEJNIAK Artur

44

Bogatynia

185

 

1.74%

Nie

6

BROŻEK Elżbieta Eleonora

55

Bogatynia

203

 

1.91%

Nie

7

GNACY Krystyna Franciszka

40

Bogatynia

176

 

1.66%

Nie

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Lista nr 4 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

PANACHEDA Leszek Józef

56

Bogatynia

405

 

3.82%

Nie

2

HŁADUŃ Natasza Anna

41

Zgorzelec

701

 

6.61%

Tak

3

KOMARNICKA Irena Teresa

64

Bogatynia

194

 

1.83%

Nie

4

IŻYCKA-KUŚ Joanna

51

Radomierzyce

235

 

2.22%

Nie

5

PIERZCHALSKI Henryk Piotr

64

Bogatynia

198

 

1.87%

Nie

6

KINA Grzegorz Tomasz

42

Bogatynia

238

 

2.24%

Nie

7

FRYC Daniel Ernest

41

Bogatynia

175

 

1.65%

Nie

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Lista nr 8 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

LIRO Roland

37

Zgorzelec

40

 

0.38%

Nie

2

ZATYLNY Robert Krzysztof

47

Sławnikowice

35

 

0.33%

Nie

3

KOBES Katarzyna Justyna

31

Zgorzelec

28

 

0.26%

Nie

4

DROBNIAK Krystyna

76

Zgorzelec

28

 

0.26%

Nie

5

CZERWIŃSKI Jerzy

57

Pieńsk

31

 

0.29%

Nie

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Lista nr 10 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

RATAJ Wiktoria

57

Kopaczów

596

 

5.62%

Tak

2

KISIEL-SMÓŁKA Wiesława Anna

49

Bogatynia

238

 

2.24%

Nie

3

STEFANIAK Patryk Sebastian

41

Sieniawka

290

 

2.73%

Nie

4

OSTRÓWKA Krzysztof

45

Posada

334

 

3.15%

Nie

5

PŁASZCZYŃSKA Małgorzata Anna

46

Bogatynia

122

 

1.15%

Nie

6

RUDZIEWICZ Krzysztof Grzegorz

44

Bogatynia

79

 

0.74%

Nie

7

WOŹNICKA Iwona Dominika

44

Bogatynia

305

 

2.88%

Nie

 

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY DLA POWIATU

Lista nr 13 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

WYSOCKI Konrad Marek

42

Bogatynia

522

 

4.92%

Nie

2

NIETRZEBA-MARCINONIS Jolanta Karolina

50

Porajów

447

 

4.21%

Nie

3

BOHDANOWICZ Artur

50

Bogatynia

617

 

5.82%

Tak

4

WIŚNIEWSKA Małgorzata

33

Bogatynia

216

 

2.04%

Nie

5

SUSZCZYŃSKI Krzysztof Zbigniew

42

Bogatynia

224

 

2.11%

Nie

6

WIETRZYKOWSKA Joanna Barbara

60

Opolno-Zdrój

81

 

0.76%

Nie

7

SIENKIEWICZ Artur

32

Bogatynia

832

 

7.84%

Tak

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

Lista nr 14 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

TYSZKIEWICZ Bogumił Jan

60

Bogatynia

173

 

1.63%

Nie

2

RIZKI Abdellah

54

Bogatynia

275

 

2.59%

Nie

3

SROCZYŃSKI Bogusław

56

Bogatynia

58

 

0.55%

Nie

4

RABA Sylwia Katarzyna

45

Bogatynia

55

 

0.52%

Nie

5

CZAJKOWSKA Ala Marta

46

Bogatynia

117

 

1.10%

Nie

6

CHUDY Anna

38

Bogatynia

71

 

0.67%

Nie

7

WOELTZ Piotr Kazimierz

55

Bogatynia

83

 

0.78%

Nie

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

Lista nr 15 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

1

ADASZEWSKA Joanna Małgorzata

38

Bogatynia

208

 

1.96%

Nie

2

DANIELECKI Piotr Marek

33

Bogatynia

45

 

0.42%

Nie

3

STĘPIEŃ Waldemar

59

Zgorzelec

97

 

0.91%

Nie

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe