Szpital znów w remoncie

  • 24.07.2018, 15:12
Szpital znów w remoncie
Bogatyński szpital ponownie przechodzi remont, tym razem jest to długo wyczekiwana termomodernizacja. Budynek będzie wkrótce estetyczny i przede wszystkim energooszczędny.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

chory
chory 25.07.2018, 16:22
Dlaczego nie wypowiada się najbardziej kompetentna osoba w temacie termomodernizacji, tylko ludzie którzy po wypowiedziach nie mają zielonego pojęcia o budownictwie t. Grzmielewicz, Wiśniewski no i ta pani, kurde jakieś jaja.
sedes
sedes 25.07.2018, 15:51
znowu co niektórzy niezadowoleni...czego wy ku...wa chcecie?Jak by nic nie robili...to żle,a jak robią ...też chu...owo
aszxcewqa
aszxcewqa 25.07.2018, 16:00
Kontekstu nie widzisz ? Czy nie chcesz widzieć?To wszystko teatr,fasada,zasłona ...cel jasny dla myślących!
On
On 25.07.2018, 14:33
Wypowiedzi na poziomie extra fachowców żelbetonów i ten szarmancki szyderczy uśmiech pocałujcie w ….
Jerzy Wiśniewski
Jerzy Wiśniewski 24.07.2018, 22:05
Bezpośrednim kierownikiem robót jest pan Tomasz Pilarski.Jest to kolejne wyzwanie z którym Jego brygada fachowców sobie poradzi.
asia
asia 24.07.2018, 22:43
Panie Wiśniewski, nie kompromituj sie pan
Marek
Marek 24.07.2018, 16:39
Oczywiście, wybory się zbliżają a burmistrz który zarzekał się że nie ma kasy na remont szpitala (kilka milionów) organizuje remont rękami mzgk za 1 mln złotych. Dobre sobie. Do takich inwestycji należy zorganizować przetarg zgodnie z prawem zamówień publicznych. Warto wspomnieć że w szpitalu ciągle są ogromne problemy z odwodnieniem piwnic i naprawą dachu który mimo jakiś remontów dalej cieknie!
alejaja
alejaja 24.07.2018, 16:09
Bogatynia jakiej nie znacie 2 dodał(a) nowe zdjęcia (2).
22 lipca o 11:44 ·

ANDRZEJ GRZMIELEWICZ PRAWOMOCNIE WINNY!!!
Burmistrz został uznany winnym naruszenia dyscypliny finansów publicznych!

Stało się. Regionalna Komisja Orzekająca o naruszeniu dyscypliny finansów publicznych uznała Andrzeja Grzmielewicza winnym naruszenia dyscypliny finansów publicznych. Orzeczenie jest prawomocne.
Wśród zarzutów znalazły się płacenie ogromnych odsetek za nieterminowe regulowanie zobowiązań i brak audytu wewnętrznego. To ogromny szok i niepodważalny dowód na to, że finanse gminy zostały doprowadzone do ruiny, że burmistrz trwonił pieniądze i łamał prawo.
Znając stosunki panujące w urzędzie i dotychczasowe metody burmistrza można założyć, że Grzmielewicz będzie próbował znaleźć winnego i zrzucić na niego odpowiedzialność za swoje winy
. Tym razem może być to Andrzej Remian, który wraz z burmistrzem odpowiada za finanse gminy.

Jednak to dopiero pierwsza część afery. Jeszcze gorsze w tym wszystkim jest to, że całą sprawę próbowano ukryć, popełniając w ten sposób przestępstwo. Jak udało nam się ustalić, orzeczenie trafiło do przewodniczącego rady miejskiej – Krzysztofa Peremickiego, który schował dokument i zataił go przed radnymi, choć miał obowiązek ujawnienia go. Peremicki i Grzmielewicz bezczelnie oszukali radnych i społeczeństwo mając nadzieję, że sprawa nie wyjdzie na jaw. Co więcej, cała afera miała miejsce bezpośrednio przed sesją absolutoryjną, radni więc podejmowali decyzję o udzieleniu absolutorium na podstawie fałszywych informacji. Można więc postawić tezę, że absolutorium udzielono niezgodnie z prawem i jest ono nieważne. Jak można być tak nieudolnym i bezczelnym jednocześnie?

Na podkreślenie zasługuje fakt, że jest to wyłącznie fragment oceny za okres od 2015 r. do kwietnia 2017r. W przestrzeni publiczno - prawnej pozostają nadal do ostatecznego rozliczenia i oceny: odbudowa mostów, budowa budynków socjalnych na ul. Skłodowskiej, odbudowa kanalizacji w Porajowie, czy też budowa kąpieliska. Trzeba wiedzieć że chodzi o jeszcze większe (wielomilionowe) szkody od tych, które zostały już ocenione.
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq 25.07.2018, 16:02
Minus? ciekawe!PRAWDA nie podlega "regułą" dooopokracji!

Pozostałe