Wakacje w mieście

  • 27.06.2018, 08:39
Wakacje w mieście
Tradycyjnie uczniowie szkół podstawowych mogą spędzić miło wakacje na zajęciach zorganizowanych przez miasto. Już od poniedziałku opieką nad dziećmi i młodzieżą zajmie się OSiR

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gawroche
Gawroche 29.06.2018, 23:00
Kto jest prezesem (ką) sekty mieniacej się klubem nauczycielskim. Chciałbym się zwrócić imiennie do........
Alcybiades
Alcybiades 28.06.2018, 22:50
Mistrz reportażu Melchior Wankowicz(czy wam znany) określił to jednym słowem k u n d l i z m
Małgorzata
Małgorzata 28.06.2018, 10:57
Klub Nauczycielski- ta nazwa to pomyłka.Do stowarzyszenia należy tylko kilku nauczycieli, a pozostali to emeryci innych zawodów.Powinni zmienić nazwę.
Stary wiarus
Stary wiarus 28.06.2018, 18:50
Przede wszystkim powinni się publicznie rozliczyć. Jeśli jest tak jak piszesz to jest oszustwo. Czyli określenie tego toru jako Towarzystwo wzajemnej adoracji z wyciagnietą ręką po publiczny grosz jest trafne.
Ile jest takich ekip w gminie?
Siekierowych z OSP, Cyklistów, Łazikow, Silnych bab, Słabych na zdrowiu itd. To wszystko ma potrzeby na imprezy, wycieczki, spotkania, prąd, wodę,
Chyba nie przesadzę będzie około 100. Niedawno była impreza gdzie wypinano pierś po odznaczenia i konsumowano jadło dla dobra dzieci.
Ktoś napisał. Jeśli to kosztowało 1 zł z budżetu to ten jeden złoty został zabrany tym potrzebującym dzieciom. Ci mieniacych się nauczycielami poszli na całość. My na wycieczkę a dzieciaki na ulicę.
Były harcerz
Były harcerz 28.06.2018, 08:23
Dzieci w mieście nauczyciele na wycieczkach?!!
Proponuję krótkie spodenki i zabawę w skautów. Oczywiście, a jakże by inaczej dofinansowanie z kasy p. Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza.
Gawroche
Gawroche 27.06.2018, 11:35
,, Klub Nauczycielski „Izis” realizując projekt ”Piękna nasza Polska cała” dziękuje Panu Burmistrzowi Andrzejowi Grzmielewiczowi za wsparcie finansowe i pragnie wyrazić głęboką wdzięczność za rozumienie idei działalności klubu."
Szanowni klubowicze wasza głęboka wdzięczność zwala mnie z nóg. Obezwładnia moje,, ja". Wy którzy wpajaliscie nam wiedzę i historię ojczyzny odkrywanie zostawiliscie dla siebie.
Wy upajacie się pięknem ojczyzny. Dzieci w Bogatyni mają upajać się pyłem z hałdy.
Czy musicie doić finanse gminy jako kolejna ekipa tzw,, żelaznego elektoratu".
U mnie nie ma dla was ani zrozumienia, ani poparcia. Jest mi wstyd za was. Zwiedzam, jadę, ale za swoje. Piękne laurki wystawiacie darczyńcy.
Wy dorośli, mający swoje emerytury doicie innych.
Wstydzcie się.

Antek
Antek 27.06.2018, 16:58
Korczaka pośród nich nie ma.

Pozostałe