Już w piątek Karbonalia

  • 12.06.2018, 08:17
Już w piątek Karbonalia
W najbliższy piątek rozpoczynają się Bogatyński Dni Węgla i Energii Karbonalia 2018. Impreza rozpocznie się 15 czerwca o godz. 16:30.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klara
Klara 14.06.2018, 10:05
Suuuper ???????????????? Będzie się działo????????????Będzie zabawa ???? !!! W końcu COŚ w tej naszej dziurze.Narzekających serdecznie pozdrawiam i życzę nudnych 3 dni przed telewizorem ????
yoyo
yoyo 14.06.2018, 10:41
O ty biedna kobieto! Oprócz TV ,wyobraź sobie, są inne ,ciekawsze formy spędzania czasu !
Klara
Klara 14.06.2018, 14:42
Do twojej wiadomości...nie jestem biedną kobietą ! Mam swoje pasje i zainteresowania,mam rodzinę i mam pracę...nie narzekam.Tylko wku...a mnie to ciągłe narzekanie wasze ! I tak większość Bogatyni spędzi ten czas na Karbonaliach,nawet ci co tak wypisują wszędzie-zrzędząc przy tym niemiłosiernie.A tym,którzy nie lubią tego typu imprez niech sobie jeżdżą na rowerach,oglądają tv,grilują itp. itd !!! Tylko przestańcie już w końcu marudzić i narzekać.
yoyo2
yoyo2 14.06.2018, 15:47
HAHAHA,kobieto...! A nie zastanawia cię,dlaczego tak narzekają? Pomyśl,jak potrafisz,poczytaj"narzekania" a nóż cię oświeci /to możliwe!/ !
Klara
Klara 14.06.2018, 16:32
Drogi dziurawe,mieszkań brak,gmina zadłużona,afera goni aferę...ja to rozumiem ! Ale jak czytam niektóre komentarze,to się zastanawiam czy wszyscy są normalni ? Może Karbonalia to droga impreza...może powinni rzeczywiście zrezygnować z drogich gwiazd typu Edyta Górniak,ale z drugiej strony to dlaczego my mieszkańcy mamy ciągle być poszkodowanymi ?!
jajajaja
jajajaja 14.06.2018, 18:38
Jak czytam takie "logiczne""przemyślenia" i wnioski,to jestem za pozbawieniem praw wyborczych autorów tychże"odkrywczych" !
qwercvbn
qwercvbn 13.06.2018, 19:03
Bogatynia jakiej nie znacie 2 dodał(a) nowe zdjęcia (4).
5 godz. ·

NOWA, SZOKUJĄCA GAZETKA

Dziś rano mieszkańcy znaleźli nowy numer gazetki, która publikuje kolejne, szokujące materiały. Przede wszystkim znajdziecie w niej nieznane dokumenty dotyczące pożyczki, której Grzmielewicz nie ujawnił w oświadczeniu majątkowym i która nie wpłynęła na jego majątek (zapłacił 100 tysięcy, ale nie ubyło mu z konta), a także informacje, które sygnalizowaliśmy już wcześniej. Szczególnie bulwersujące jest zdjęcie z okładki prezentujące burmistrza podczas służbowej podróży. Za kilka dni opublikujemy film, z którego pochodzi zdjęcie. Przekazujcie gazetkę bliskim, znajomym i rodzinie. Niech wszyscy poznają prawdę.
Jeżeli gazetka do Was nie dotarła, publikujemy jej treść. Jeżeli chcielibyście pomóc w dystrybucji w swoim środowisku, dajcie znać.
jejkujejku
jejkujejku 12.06.2018, 09:43
Energii brakuje na sprzątanie,myślenie,gospodarność,pomysły...Za to kasę publiczną można do woli wydawać na bzdury,ku uciesze prostackiego elektoratu - gdzie RADA MIASTA,gdzie jej rola NADZORCZA,gdzie logika,myślenie,przyzwoitość...

Pozostałe