Wspólnie od wielu lat

  • 1.06.2018, 14:14
Wspólnie od wielu lat
Tradycyjnie w maju Polacy, Czesi i Niemcy mieszkający obok Trójstyku spotykają się na wspólnym, sąsiedzkim festynie. Przy Nysie Łużyckiej festyn ma zawsze podobny program.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Barnaba
Barnaba 2.06.2018, 14:30
Kilka dni po odprawiono egzorcyzmy. Zło walczyło z Dobrem.
Zagarnięcie kawałka niezależnej ziemi przez tzw. Dobrych świadczy ,że Zło ma się dobrze.
Czy już zapłacone wykonawcy 60 tysięcy.?Jak nie to podać nr. r-ku to satanisci dołożą grosza.
asdfghj
asdfghj 3.06.2018, 14:44
Zagarnięcie kawałka niezależnej ziemi - jakiej?
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel 3.06.2018, 14:54
Od jakichkolwiek symboli religijnych.
A teraz standardowo odpisz.
Lewaku, komuchu, czerwona itd.
qwerrrtyy
qwerrrtyy 3.06.2018, 15:20
Lewaku, komuchu, czerwona itd... sam siebie określiłeś !!! Zawsze możesz zamieszkać w Europie WOLNEJ od symboli ...np. we Francji,Szwecji,Niemczech !
Barabasz
Barabasz 3.06.2018, 22:21
Ja otrzymałem bardzo proste wychowanie teologiczne, jeżeli chodzi o Szatana: nie rozmawiamy, nie słuchamy, nie dyskutujemy, bo on jest od nas inteligentniejszy. Jeśli zakładam w swojej pysze, że go przechytrzę, już staję się narzędziem. Przez pychę właśnie. Jeśli ktokolwiek wierzy, że jest w stanie przechytrzyć diabła, to ma problem. Poważny.
Barabasz
Barabasz 4.06.2018, 23:05
Kościół zalewany ezoteryzmem

Szczerze mówi o tym w rozmowie z Katolicką Agencją Informacyjną ks. dr Grzegorz Strzelczyk, teolog, pracownik akademicki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. I stawia tam „diabelską” sprawę jasno:
To co powyżej to cytat księdza doktora.
Myślenie nie jest waszą domeną. Łapki macie wytresowane. Gdybym zacytował słowa papieża JP2, Benedykta, czy obecnego Franciszka to,, lewactwo", byłoby delikatnym określeniem.
Zwykły obywatel 2
Zwykły obywatel 2 3.06.2018, 17:31
Jesteś spadkobiercą Tow. Wiesława. Niczym się nie różnisz od tych zatwardzialych stalinowców. Oni właśnie tak jak ty wskazywali inne kraje do zamieszkania. Domniemuję że jesteś z zatwardzialych komunistów którzy stali się nacjonalistami.
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg 3.06.2018, 20:28
Masz coś z deklem czy problem ze zrozumieniem prostych słów a sposób odwracania kota ogonem,pomijania głównego wątku jak określisz?Nie przypomina ci to twoich ideologów marksistowskich ? Nie odpisuj !
Obywatel 3
Obywatel 3 3.06.2018, 21:59
Proste słowa to każdy ma miejsce na polskiej ziemi. Nie wskazujcie innym, kto ma gdzie mieszkać.
Był taki system w sąsiednim kraju. Zaczynało się niewinnie.
Odpisuj.
rrtty
rrtty 3.06.2018, 22:31
to po ki uj czepiasz się symboli,skoro " każdy ma miejsce na polskiej ziemi" - ja daje tobie alternatywę !
Śmiechna sally
Śmiechna sally 3.06.2018, 22:51
Ty nic nie dawaj bo nikim jesteś.
gogoto
gogoto 4.06.2018, 07:42
ale o co chodzi? tobie ,o co chodzi?Niki wyjechał...nie wiesz?

Pozostałe