Prawie 100 porcji narkotyków i 4 zatrzymanych mężczyzn

  • 10.05.2018, 13:25
Prawie 100 porcji narkotyków i 4 zatrzymanych mężczyzn
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej w przeciągu ostatnich kilku dni zatrzymali 4 mieszkańców powiatu zgorzeleckiego, którzy podejrzewani są o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze łącznie wyeliminowali z rynku prawie 100 porcji marihuany i metamfetaminy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy podczas prowadzonych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej  w przeciągu kilku dni zatrzymali 4 mężczyzn u których zabezpieczono prawie 100 działek narkotyków. Mężczyźni posiadali przy sobie i w miejscu zamieszkania marihuanę oraz metamfetaminę i jej pochodne.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego w wieku 29-36 lat. Usłyszeli odpowiednio zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

Przypominamy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe