Sesja Rady Miejskiej - Liceum Ogólnokształcące

  • 27.04.2018, 13:56
Sesja Rady Miejskiej - Liceum Ogólnokształcące
Przejęcia od Powiatu Zgorzeleckiego zadania publicznego o charakterze ponadgminnym z zakresu edukacji publicznej

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TEPAS
TEPAS 22.10.2018, 22:15
OLEKSIAKOWA TEPA SZTUKA
Borys
Borys 5.09.2018, 09:27
Oleksakowa nie potrafi czytać !!! BRAWO TY!!!
Wera
Wera 12.05.2018, 23:37
Wiśnia jak zwykle jest zajebi...ty.
Wielbiciel
Wielbiciel 9.05.2018, 09:48
Brawo pani oleksak za konsultacje! Pani juz zalatwila szkole w Opolnie. Jedynym tematem jest przejecie budynku i sprzedania go a opowiadac mozna wszystko. Powtórka z rozrywki Trzciniec energetyk.
Arka
Arka 3.05.2018, 13:11
Jedni drugich warci. Jak Li Ku Ciong ze swoimi uczniowskimi bojówkami zrywał plakaty wyborcze to nie była oczywiście gra polityczna. Jak chlał piwsko z młodzieżą opowiadając swoje bajki to wszytko było ok. Prawdziwie zatroskany pedagog o losy bogatyńskich dzieci. Jeden Syf.
Siekierka
Siekierka 2.05.2018, 22:23
Lipton to cham i prostak.Jak Lizal pupę najjasniejszemu to dobrze było. Pseudo intelektualista żadny władzy.
i znów
i znów 29.04.2018, 10:40
Bogatynia jakiej nie znacie 2
12 godz. ·
W BOGATYNI POTRZEBNE JEST DUŻE PRANIE

Tak bogatyńskie sprawy komentuje jeden z najbardziej wpływowych dziennikarzy w kraju - pan Witold Gadowski. Po raz kolejny redaktor Gadowski odnosi się do działań burmistrza i wypowiada o nich w sposób bardzo krytyczny. Przypomnijmy, że burmistrz wzywał, by bogatynianie "chronili dobre imię Bogatyni" przed Gadowskim, jednak jego apel nie spotkał się z jakimkolwiek odzewem. Za to wkrótce okazało się, że redaktor miał całkowitą rację. Jak zwykle, wstyd na całą Polskę. O Bogatyni zaczyna się pod koniec 24-tej minuty.

http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-najbardziej-strzeżona-tajemnica-msz
amazonka
amazonka 28.04.2018, 10:00
Najlepsza jest ta "bez cycków" wysyła nasze dzieci na pomidory , słuchać jej nie można ani wa radiu, ani w telewizji, ani na sesjach. Pusta kobieta to jest w różowej koszulce. Dramat
Xawer
Xawer 29.04.2018, 11:08
Do A mazonki. Ładnie to tak ubliżać nieszczęsnej. Sprawdza się w pani przypadku powiedzenie.
Kobieta kobiecie kobietą.
Z wyrazami Xawer
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 28.04.2018, 08:47
ćwoki i chachmęty zrobią wszystko - wbrew logice,zdrowemu rozsądkowi,aby dalej być przy korycie !
Te gnoje śmieją się z nas,plują w twarz ,wydają naszą kasę,łżą...banda kretynów!!!!
Ja
Ja 27.04.2018, 16:02
Dużo emocji i mało konkretów. Taka ilość profili w LO to chyba musiałaby być w mieście ok. 60-tysięcznym. Ogólniak - tak w Bogatyni, ale rodzice muszą mieć pewność, której niestety po tej radzie nie ma. Mówiąc do uczennicy, że na świadectwie końcowym zamiast LO mogłaby mieć Zespół Szkół przypomniało mi to sytuację uczniów z Energetyka, którzy nie mieli na świadectwach Zespół Szkół Energetycznych tylko Zespół Szkół Zawodowych, a to dlatego, że ówczesna Rada Gminy i Burmistrz zrezygnowali z tej placówki. Widać, że Burmistrz nie lubi naszego "Górnika", bo znowu musiał zrobić jakieś wtrącenie na jego temat. Dlaczego czepiacie się szkoły, która do Was nie należy? Czy to ZSZ im. św. Barbary jest winna tej sytuacji? Placówka, którą już chciano zamykać wiele lat temu, jakoś przetrwała i całkiem dobrze sobie radzi, a to dzięki tej przedsiębiorczości o której mówił Burmistrz. Nie ładnie obgadywać placówkę, której przedstawiciela nie było na sali. To nie o "Górniku" się dzisiaj mówiło. Absolwentów tej szkoły jest tak wielu w mieście (chyba nawet więcej niż Ogólniaka), że historia miasta to również historia ZSZ. Tak, zgodzę się z tym, że prestiż miasta związany jest z funkcjonowaniem Ogólniaka, ale mówienie górnolotnych słów nie przesłoni nam oczu i tego, że do tej pory Gmina jedynie mówiła o tym, że zależy im na LO, a nic do tej pory konkretnego nie robiła. Życzę wszystkim mieszkańcom miasta i gminy, aby LO nadal funkcjonowało w naszym mieście.
Magda Szczech
Magda Szczech 27.04.2018, 20:53
Piszesz 'kocopoły'.Nikt w żaden sposób nie negował ZSZ im.Sw.Barbary.Byłam na sesji.Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Absolwent 80
Absolwent 80 28.04.2018, 10:40
Bez świętej się nie da uczyć.
Z,, Górnika" szkółka przyklasztorna.
Ja
Ja 28.04.2018, 09:45
Proszę sobie odtworzyć wypowiedź Burmistrza: 1:00:37 - 1:01:14. O jakiej szkole tak "przychylnie" wypowiedział się Włodarz Gminy?

Pozostałe