Pod Lupą - Wojciech Dobrychłop

  • 18.04.2018, 16:55
Pod Lupą - Wojciech Dobrychłop
Pod Lupą - Wojciech Dobrychłop

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika Krzelińska
Monika Krzelińska 5.06.2018, 10:21
Panie Dobrychłop, jest Pan mądrym inteligentnym człowiekiem. Nie jest Pan człowiekiem z układu. Życzę Panu zwycięstwa w wyborach, bo tylko Pan może pokonać Grzmielewicza w naszym ***dołku.
Fiołek
Fiołek 6.06.2018, 14:50
Pani Moniko dobry chłopek mądrość i inteligencję wyssał z worka z klejem, żenada.
obserwator
obserwator 21.05.2018, 16:06
O MATKO BOSKA !!!...jeżeli ECO Unia ma wszystkich takich fachowców to życzę sukcesów na wszystkich polach........ ŻENADA DO KWADRATU.
Fiołas
Fiołas 6.05.2018, 21:11
Uwaga ćpun dobry chłop znowu na haju i szaleje.
No i co
No i co 26.04.2018, 20:40
yych,umm,no tak,ale ymmmm,no właściwie tooooo jestem zaaajeee...iiiistyyyyyy
Wodnik
Wodnik 22.04.2018, 00:23
Ale się gościu napił tej wody... Psychika siadła...Yyyyuyyy. Wróćmy do tej wody z wody yyyyyyy. Jaki pracownik taką Eko Unia.
Agata Świeża
Agata Świeża 21.04.2018, 23:57
szkoda człowieka po co telewizja wyemitowała tą rozmowę. To jest wielkie nieporozumienie. Co ten człowiek wygaduje stek bzdur. Sposób wymowy , zachowanie swiadczą o zaburzeniu psychicznym. Przepraszam że tak piszę ale tego się nie da słuchać. Nie potrafi się wypowiedzieć na jakikolwiek temat.
Daniel
Daniel 21.04.2018, 23:48
co ten człowiek mówi i jak, szok. yyyyyy razy powtarza słowa.
Basia
Basia 20.04.2018, 10:17
Szkoda ,że nie macie nic do przekazania w sprawie ekologii, ochrony środowiska, oddziaływania człowieka na środowisko i odwrotnie. Inwektywy wobec uczestnika programu niczego nie załatwiają. Zdaje się że to właśnie Dobrychłop jako pierwszy odważnie podniósł temat szkodliwego oddziaływania Revity na środowisko i zdrowie mieszkańców. Mija 5 rok. Czy ktoś z Was zrobił coś w tej sprawie?
Fiołek
Fiołek 21.04.2018, 22:25
Dobry pewnie by coś zrobił ale zażył za dużo kleju i wylądował w matriksie tylko jemu znanym.
Kamil
Kamil 19.04.2018, 08:54
Janina Koza już traci kontakt ze światem a to znaczy że niedługo zacznie znów wyzywać ludzi na ulicy. Później jakiś psychiatryczek, lekkie wyciszenie i tak w kółko :D
Fiołek
Fiołek 19.04.2018, 07:56
Dobry znowu pokazał na co go stać. Niestety lata wąchania kleju pozostawiły nieodwracalne zmiany w psychice tego człowieka. Pozostaje mu jedynie współczuć i polecić jakiegoś dobrego specjalistę.
RNJ
RNJ 19.04.2018, 06:39
EKOUNIA, gratulujemy pracownika!
yyyyy, no yyyy woda no jak to woda, skład wody, no tooooo, yyyyy no zanieczyszczony jest skład tej wody, ale jeszcze co do tej wody, tooooo yyyyyy no bo to zła woda była.
Dobry PR! ;)
Potencjalny wyborca
Potencjalny wyborca 18.04.2018, 21:36
Wojtek naciskałem na tv aby ciebie przesłuchali. Oczywiście w ramach zadośćuczynienia za wyzwiska pod twoim adresem.
Wniosek.
Temat ciebie przerasta. Podłącz się do wodociągów. Nie pij wody ze swojej studni. Masz czas to poważnie przemyśl. Nie daj powodu do ataków na siebie. Rób to co umiesz nie to co jest trendy. Ekipa z Ekocoś to cwaniaki wystawili cię na wabia.Elektrownia się wraz z kopalnią pilnuje i ekoterrorysci szukają,, frajerów "z okolicy.
Pozdrawiam.
Szatek
Szatek 18.04.2018, 21:09
Facet ma poważny problem.Chciałby wystartować na Burmistrza, łapie się jak tonący brzutwy, każdej okazji żeby zaistnieć.
H2O
H2O 18.04.2018, 20:50
Musiał się w ch...j nachlać bogatyńskiej wody,bo jeb...a mu psychika.

Pozostałe