Zwierzęta i pory roku

  • 11.04.2018, 10:55
Zwierzęta i pory roku
Ptaki, ssaki, kwiaty i krajobrazy – to motywy zdjęć Marzeny Drozdowskiej. Jej „Przyrodniczy miszmasz” możemy oglądać w bibliotece.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bogatynianka ????
Bogatynianka ???? 18.04.2018, 22:11
Sama fotografuję od kilku lat, mam już jakieś doświadczenie, parę osiągnięć i jakąś wiedzę. Widzę, że zdjęcia są przeciętne, nie mają żadnej wartości artystycznej... ale to jest jej miłość, ona wkłada w to dużo pracy, ona to kocha i może jest nijakie i bezwartościowe, ale dla niej piękne... Czasami wchodzę na jej bloga popatrzeć i widzę, że te zdjęcia są trochę lepsze od poprzednich lat, może to niewielka zmiana, ale zawsze jednak na lepsze ???? Lepiej niech fotografuje jak umie i potrafi, niż miałaby ćpać, chlać i Bóg wie co jeszcze.
Eryk
Eryk 13.04.2018, 22:49
Lepsze to niż fotki,, idiotki" z bogatyńskim,, dworcowo-mostowym dziadem" Tak się wtedy w du.... ch jego miłośnikom poprzewracalo, że chcieli go odlać że spiżu.Sam gospodarz,, kurnika " przychylność głosił. Jako, że żyw do dziś, to ma wikt i opierunek u,, Jędrka". Doniosłym wydarzeniem było ileś tam lecie z tortem od lokalnych władz miasta.
Rob dziewczyno fotki i nie przyjmuj,, tzw krytyki" do siebie. Jeden prasowaną słomę przerabia. Inny przerabia foty na,, piórkiem rysowanie". Jak śpiewał W. M
.. róbmy swoje..
Ty rób swoje to co lubisz i kochasz.
ROBACZEK
ROBACZEK 13.04.2018, 08:03
Krzywdę robią tej dziewczynie przekonując, że to co pokazuje jest warte wystawy, że jest to piękne i wartościowe. To jest ledwie przeciętne. Z tego terenu ludzi znających się na fotografii i potrafiących za jej pomocą się wypowiadać można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to tanie błyskotki.
Ala
Ala 14.04.2018, 10:32
Nie rozumiem tej zajadłej nuty. Ta wystawa nie jest konkursowa, więc bezzasadnym jest czynienie porównań do innych artystów, co ich to można policzyć na palcach jednej ręki. No to niechże się ujawnią, zachwycą, zrobią użytek z talentu pokazując go światu. Wystawa bezwzględnie się broni, odzwierciedla dużą wrażliwość i autentyczność autorki, jest spójna z tytułem - pokazuje piękno przyrody w sposób nienachalny i refleksyjny, budzi pozytywne emocje, relaksuje. Brawo dla Autorki!
Alex
Alex 12.04.2018, 19:19
... Po łące biega baranek
A nad nim lata motylek.
Dziś nawet niewidomy może,, robić zdjęcia ". Nie ma już prawie sztuki zwanej fotografia.
Jedynym znanym mi fotografem przez F jest mieszkaniec Porajowa p. Edward P. Uprawia tę sztukę tradycyjnie.
PS. Przepraszam ludzi niedowidzacych za podanie ich jako przykład. Ale w dobie połączenia telefon + aparat zdjęcia prezentowane przez tzw,, tfurcuf" nie są fotografią w tradycyjnym tego znaczeniu.
soltyska
soltyska 11.04.2018, 18:52
Fajne zdjęcia wykonane przez fajną dziewczynę ☺????
bogatka
bogatka 12.04.2018, 00:36
Po co ta ironia?

Pozostałe