Co z drogą do Opolna Zdrój?

  • 23.03.2018, 12:53
Co z drogą do Opolna Zdrój?
Na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, podjęty został temat remontu drogi do opolna Zdrój.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wkur.. ny Olo
Wkur.. ny Olo 18.05.2018, 13:15
Po wykorzystaniu wszelkich, dostępnych narzędzi mobilizujących wykonawcę, GDDKiA podjęła decyzję o odstąpieniu od umowy z konsorcjum realizującym DROGĘ WOJEWÓDZKĄ 35....
Jednocześnie rozpoczęliśmy przygotowania do przeprowadzenia INWENTARYZACJI niezrealizowanych prac.
"Konsorcjum........ w roli lidera, mimo wielokrotnych wezwań nie realizowało prac objętych kontraktem, a mobilizacja sprzętu i kadry nie rokowała, by sprawnie zakończono inwestycję. Wykonawca deklarował, że w kwietniu liczba pracowników fizycznych na budowie wzrośnie do........ osób, sprzętu do..... sztuk, a pojazdów transportowych do..... jednostek.
Tymczasem według monitoringu prowadzonego przez mieszkańców od ponad dwóch tygodni nic się nie dzieje.
Panie Krynicki gotowy wzór tylko dokonać wizji lokalnej.
DROGI W GMINIE BOGATYNIA TO HORROR.
Niepoprawny optymista
Niepoprawny optymista 29.03.2018, 14:10
Z ostatniej chwili. Na,, krajowej" do Sieniawki pojawili się,, żółte ludziki" Dzielnie z teodolitami przy oku robią pomiary. Kolejny raz, czy to czasem nie zmyła?
Abstynent
Abstynent 27.03.2018, 23:33
Ewidentnie pijany
Obywatel jak każdy
Obywatel jak każdy 27.03.2018, 09:52
A co z DK Bogatynia Sieniawka. Ogłoszono wszem i wobec od marca ruszają roboty. I co wyszło, że do roboty to w marcu biorą się koty. Niemcy Szrammsztrase wyremontować potrafili. Obywatel płacąc podatki oczekuje od państwa że wywiązuje się że swoich zobowiązań. Ślimaczy się sprawa dróg w gminie. Są granice wytrzymałości społecznej. Społeczność lokalna ma środki nacisku np: blokada ronda w Sieniawce na drodze międzynarodowej. Instytucja odpowiedzialna za ten stan rzeczy ma nas głęboko w d... Do czasu, aż ta droga stanie się problemem nie krajowym a międzynarodowym.
Podmostek
Podmostek 26.03.2018, 22:02
Baranek na jarmarku w Zgolu beczał. Dopóki dopóty magistrat we władaniu ekipy wywodzące się od łupieżcy Rychło, trzosik dla Bogatynia vel Bagdad mocno związany.
Kaźmirz
Kaźmirz 24.03.2018, 17:16
Jeden znaczek to koszt około dwóch złotych. Może by tak mieszkańcy naszej gminy wysłali 20 tysięcy listów prosząc premiera o pieniądze na remont drogi, która prowadzi z Czech i Niemiec w głab Polski dodając, że Zgorzelec i Wrocław mają nas w d..
lipa
lipa 25.03.2018, 12:53
Świnia się prosi ...tu trza żądać ! Od tych baranów na dole,najlepiej przy urnach ...tylko czy lemingi zechcą,czy dadzą radę podjąć tytaniczną pracę myślową? Raczej marne szanse - doopokracja oparta jest niestety na tych bezrozumnych !
MEN
MEN 23.03.2018, 19:44
Krótko mówiąc trzeba wbić nóż w stół jak to było w filmie Alternatywy i zakończyć grę z nie wydolnym starostwem powiatowym i urzędem marszałkowskim dolnego śląska
Gmina Bogatynia przez te urzędy jest zaniedbana.
i stołeczki spod czterech liter trzeba usunąć.
Autorek
Autorek 24.03.2018, 10:01
Z jednej strony gierki, z drugiej strony andrzej nie potrafi zrobić wszystkiego co leży w jego gestii
Sylwester
Sylwester 23.03.2018, 18:38
Czas zdążyć wymienić Panią Starostę.Ona swoje problemy próbuje przerzucić na gminę Bogatynia.Droga Op.Zdrój to własność Starostwa,DPS w Op.Zdroju-też,były Dom Dziecka na Al.Żytawskiej również w gestii Starostwa,no i wreszcie Liceum jest własnością Starostwa.Dlaczego Bogatynia jest pozbawiana należnych nakładów finansowych?Niedługo każą Grzmielowi malować biuro Pani Starosty.
Ja
Ja 24.03.2018, 09:35
Ja to bym nie chciał, aby Grzmielu malował mi nawet ławeczkę w ogródku, bo mógłbym się nawet zadłużyć!
Fan
Fan 23.03.2018, 18:09
Panie Burmistrzu powiem tak nad panem starostą i panem marszałkiem województwa jest ktoś urzędujący wyżej .
A jak to nie pomoże można zadzwonić po reporterów z telewizji i przedstawić temat.
Za PO najważniejsza była Polska Wschodnia i wszystkie dotacje z Unii Europejskiej były przekazywane tam a Polska Zachodnia co kijek od kaszanki.
Ja bym w takie gierki ze starostwem i urzędem marszałkowskim się nie bawił.
BEZROBOTNY
BEZROBOTNY 23.03.2018, 15:07
DEILERA musisz chlopie zmienic i to z opcja wysylkowa w pakiecie GUBIMY SIE a tak na powaznie trzeba cos zrobic z tym faktem bo ten pajac skluci gmine z wszystkimi
Darek
Darek 23.03.2018, 14:17
To kolejna nierealizowana inwestycja starostwa. Tylko sie chwalą a nic nie robią. Trzeba być praktykiem a nie teoretykiem pani dyrektor odpowiedzialnego za to wydzialu starostwa.
Marek
Marek 23.03.2018, 13:39
Nie mogę słuchać już tego Pana.
Hawranek
Hawranek 23.03.2018, 12:59
Howno jak mówią Czesi.

Pozostałe