Były wiceburmistrz Bogatyni zatrzymany

  • 22.03.2018, 15:46
Były wiceburmistrz Bogatyni zatrzymany
Agenci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali Dominika M. do niedawna zastępcę burmistrz Miasta i Gminy Bogatyni.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Temida
Temida 28.03.2018, 11:29
Drodzy Mieszkancy Bogatyni, miejmy nadzieje ze to dopiero poczatek bogatynskich zatrzyman a prawdziwego winnego wyprowadza z magistratu w kajdanach a z nim paru jego przybocznych!!!!!!!!!
Smutny obywatel
Smutny obywatel 27.03.2018, 20:27
Cały problem polega na tym, że ludzie zatrudnieni w Administracji Państwowej - od Parlamentu do Rady Gminy włącznie - są skrajnie niekompetentni i aroganccy w swojej niekompetencji. A do tego jeszcze - absolutnie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za efekty swojej pracy. (o negatywnych konsekwencjach mówię, bo nagrody "za sukcesy" otrzymują). A niezliczone buble polskiego prawodawstwa to idealne środowisko do wysądzania dowolnie wysokich odszkodowań od Budżetu. - Czyli - od Podatników!!!
To jest wpis znaleziony w sieci.
Idealnie pasuje do BOGATYNI i nie tylko. Nie ma się dobrze obywatel w kraju i gdzie urzędnicy są głupcami, ale swoimi.
BEZROBOTNY
BEZROBOTNY 23.03.2018, 14:46
PROKURATORZY zagrali bardzo sprytnie , bierzemy ugryzinego LISKA , on nam szybko wskarze WATACHE ,tylko szkoda ze tak pozno, i kto teraz wypowie magiczne slowa KARBONALIA CZAS ZACZAC hii a w gwarze wieziennej sie mowi JECHAC Z Ku....mi
Czytelnik
Czytelnik 23.03.2018, 14:43
Wyroku jeszcze nikt nie wydał. Pan Dominik jest spokojnym człowiekiem, który wplątał się w ten zakłamany układ urzędowy, a teraz próbują z niego zrobić kozła ofiarnego. Wszystkie decyzje podejmuje sitwa, która za pomocą nie swoich rączek magluje i trzepie kasiorę publiczną. O tym dokładnie wiedzą funkcjonariusze. To zapewne początek przewietrzania. A w magistracie jak by nigdy nic, gdzie są bez radni? gdzie propaganda ART coś tam, dlaczego nikt nie spyta publicznie Grzmielobufściastego o co chodzi w tym bałaganie? Oczywiście o niczym nie wie, pierwszy raz słyszy, to niemożliwe, a wogóle to Ja wypełniam uchwały bez radnych, zajmę się tym po wyborach, jak dotrwam, Śmiech na sali! Wykształceni mieszkańcy wiedzą i rozumieją wszystko, czekają do jesieni. Bomba cyka, zapalnik się tli, zaraz przyspieszy i będzie BUM.
fffff
fffff 23.03.2018, 16:18
"się wplątał " ...a to ciekawe! pewnie też nic nie wiedział,zdziwiony - nie kituj pan ! Razem w tym siedzą,każdy ma kawałek tortu...A tli się lont - nie zapalnik !
Bogatynianin
Bogatynianin 23.03.2018, 08:57
Wybory czas zacząć. Kiedy na nowo zaczną się podpalenia i inne zagrywki stosowane od lat przez pewne osoby? Ktoś boi się konkurencji i zaczyna ją eliminować czyimiś rękoma w nieczystej grze. Dominik nie jest winien bez prawomocnego skazania i trzymam za niego kciuki. A osoby które w taki sposób chcą zniszczyć jego dobre imię powinny się bardzo wstydzić.
Flecik
Flecik 22.03.2018, 22:39
A kto z włodarzy będzie w tym roku niósł krzyż w Niedzielę Palmową? Podobno do niedzieli ma być puściej w magistracie.
Agata
Agata 22.03.2018, 22:36
Podobno już niedługo CBA wpadnie też do Opieki Społecznej w Bogatyni po kierownika Raka za te wałki i nagrody dla swojaków.
irek
irek 23.03.2018, 12:31
oby staeego capa zabrali
Wróbel Elemelek
Wróbel Elemelek 22.03.2018, 20:20
Jedna jaskółka nie czyni wiosny.
kolpoiuj
kolpoiuj 22.03.2018, 20:13
Rychu pakuj się
Krak
Krak 22.03.2018, 19:33
A ktoru to inspektor? Nazwisko proszę
Bogboj
Bogboj 22.03.2018, 19:31
CBA dla Arciego radiowego
Zołza
Zołza 22.03.2018, 19:29
Teraz czas na resztę towarzystwa: Endrju, Wiśniak, Rychu Jasnogórski, i cała reszta wiernych przy***sów
MEN
MEN 22.03.2018, 18:58
Państwo Prawa jak u naszych sąsiadów zagranicą i to mi się podoba CBA i CBŚ powinno przetrzepać Urząd Miasta od A do Z.
Myślę że łańcuszek korupcji się posypie i polecą stołeczki przed wyborami samorządowymi 2018.
I w końcu może będzie w Gminie normalnie i zgodnie literą Prawa.
podwykonawca
podwykonawca 22.03.2018, 17:45
Donnek dzielił się kasą i teraz trzeba się bedzie niektórym dzielić odpowiedzialnością. Syp ile wlezie. Burmistrza z pisu pognali to Matelskiego przyjeli. Musi przyjechać prezes i rozgonić mafie. Czy już wiadomo kiedy nastepne zatrzymania? Kilku radnych obecnych i byłych, skarbnik, jeden z Zatonia, aptekarz i jego mentory i jeszcze pare sztuk. Bogatynia cała w gruzach - dosłownie. Najwięcej podpaleń, rozbiórek i likwidacji zabytkowych budowli nadzorował burmistrz. Coś mi się zdaje, że będa rezygnacje Pani burmistrz, Pana burmistrza, Pani radnej i Pana radnego. Warto było się kundlić?
Panie ja tu jestem od roboty!!
Martynka
Martynka 22.03.2018, 16:17
Wiadomo że Matelski działał na polecenie Grzmielewicza, który kierował całym procederem... Dominik fajny chłopak na pewno powie wszystko ile wziął i zawiózł Grzmielewiczowi oraz w jakich banknotach Eugeniusz przekazał łapówkę
Obywatel X
Obywatel X 22.03.2018, 17:45
Igrzyska ludowi są potrzebne. Zobaczcie jacy my prawi i sprawiedliwi.
Głosujemy! Kto za, kto przeciw. Rządamy s p r a w i e d l i w o ś c i.
A przecież tak niewiele trzeba by było lepiej.

Pozostałe