Dobrychłop z ekologami

  • 20.03.2018, 15:03
Dobrychłop z ekologami
Wojciech Dobrychłop został pracownikiem EKO – UNII na stanowisku związanym z prowadzeniem kampanii ochrony klimatu połączonej z informowaniem na temat wpływu kopani „Turów” i elektrowni „Turów” na środowisko i zdrowie mieszkańców regionu.

Jego zadaniem będzie także organizowanie spotkań i konferencji z udziałem władz i mieszkańców. Jak czytamy w komunikacie prasowym – pierwsze zadnie nowego pracownika w Bogatyni to organizacja konferencji o jakości powietrza. Wojciech Dobrychłop będzie przez miesiąc na płatnym stażu, później prawdopodobnie zostanie podpisana z nim umowa na kolejne miesiące. Więcej o tej nietypowej ofercie pracy o Eko – Unii  i jakości powietrza w Bogatyni można znaleźć w ostatnim magazynie „Pod Lupą”.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zezem
zezem 15.04.2018, 15:24
Bogatynia jakiej nie znacie dodał(a) nowe zdjęcia (5).
11 kwietnia o 13:39 ·
Jak wiecie, monitorujemy sprawę budowy basenu i wszystkich nieprawidłowości z tym związanych. To my ujawniliśmy, że basen budowano nielegalnie i że gmina zapłaci przez to 250 tys. kary, ze budowany jest byle jak. Basen ma być bombą atomową w walce z opozycją. Ma wszystkim zatkać buzie i pokazać, że Grzmielewicz dotrzymuje słowa. Przypomnijmy tylko, że 8 czerwca 2017 roku na antenie Artradia burmistrz PRZYSIĄGŁ, że za 365 dni basen będzie otwarty.
Twierdziliśmy, że dla Grzmielewicza basen może być z tektury, kosztować 100 milionów, zrujnować gminę i zawalić się zaraz po wyborach. Niestety, rzeczywistość w pełni potwierdza te słowa. Oto zdjęcia wykonane kilka dni temu na budowie basenu. Tak wygląda odwodnienie budowy po lekkim deszczu. Zdjęcia pokazują ogrom niekompetencji i fuszerki wykonawcy, ale udowadniają też tezę,że jakość nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Wykonawca jest takim samym fachowcem, jak nasz burmistrz. Szczyt niekompetencji i bylejakości. Przypomnijmy, że ten właśnie wykonawca niedawno został wygoniony z innego placu budowy. Teraz się nie dziwimy.
Wygląda na to, że basen zawali się jeszcze przed otwarciem.
P.S. Uzyskaliśmy informację, że rzeczywisty koszt basenu będzie wielokrotnie większy, niż mówił Grzmielewicz i niż wynikałoby z dokumentów. Otóż lwia część pieniędzy powędruje po cichu w postaci prac wykonywanych przez miejskie spółki. Wodociągi mają wykonać instalację zasilania w wodę, PEC instalację podgrzewania. W prace mają być włączone również GPO i MZGK. Szacujemy, że w sumie basen wyniesie nas prawie 20 milionów, czyli dwukrotnie więcej, niż mówi się oficjalnie.
P.S. 2 Dziękujemy naszemu czytelnikowi za wykonanie zdjęć.

https://pl-pl.facebook.com/bogatyniajakiejnieznacie/photos/pcb.1849560582008905/1849557555342541/?type=3
Piko
Piko 14.04.2018, 22:35
I ta łajza,chciałaby zostać Burmistrzem Bogatyni.
iiiokkkllllliiiiiiiiii
iiiokkkllllliiiiiiiiii 15.04.2018, 15:20
ani ta ani obecna z całym mafijnym przychówkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plutarcha
Plutarcha 14.04.2018, 22:32
wpieprza się wszystkim w życie.Kamca,lawirant i oszust.
Szary
Szary 14.04.2018, 22:27
Ćpunowi nie można zaufać.Może sprzedać wszystko i wszystkich,
Potencjalny wyborca
Potencjalny wyborca 5.04.2018, 22:34
Czego boi się tv Bogatynia? Dlaczego nie zapraszany jest p. Dobrychłopa do programów tzw. autorskich. Pani mówiąca o tym, że jest matką karmiącą nie wnosi niczego do ważnych spraw miasta i gminy. Pan D. jest w wulgarnie opluwany, zarzuca mu się sprawy kryminalne. Zochydza sie go w oczach mieszkańców. Jak piszecie o nim i wywołujecie tym chamskie komentarze czy wpisy. Dajcie mu szansę wypowiedzenia się w tematach które łączcie z jego osobą.
Antychłop
Antychłop 12.04.2018, 20:24
Ty,MENDO.
Pytam
Pytam 7.04.2018, 06:55
Niech zatem odpowie na pierwsze pytanie - za co siedział w więzieniu ? Czy zażywa leki psychotropowe ?
Fiołek
Fiołek 12.04.2018, 08:57
Dobry od 30 lat zażywa klej
Piokio
Piokio 12.04.2018, 19:09
Fiołek popijasz wodę swięconą z Lichenia czy sławnego stolarza z Bogatyni.
Jacek
Jacek 5.04.2018, 22:33
Kto pamieta tego kryminała gitowca sprzed dziesięciu lat niech wyrazi swoje zdanie. Ten facet ma wytatułowane kropki koło oczu. Jeszcze takiego kandydata po kryminale na burmistrza nie mieliśmy
piko
piko 5.04.2018, 17:42
dalibyście już spokój z tym dobrymchłopem,wiem że to *** wołowa i mały krętacz,ale też nie zasługuje żeby go tak szmacić.
Bożydar Wojtasik
Bożydar Wojtasik 5.04.2018, 17:46
Proszę nie bronić tego ćpuna.Bałbym się z nim zostawić nawet psa,
Andrzej Grxmielewicz
Andrzej Grxmielewicz 4.04.2018, 21:03
Szanowni Państwo. Jeżeli miałbym nie kandydować na koleją kadencję to Pan Wojciech Dobrychłop ma moje poparcie, gdyż jest on człowiekiem energicznym z wyjątkową charyzmą, którą rzadko się dzisiaj spotyka. Pan Dobrychłop mimo naszych animozji będzie dobrych gospodarzem. Ce***ę go wyjątkowa ludzka wrażliwość i nieugiętość w kwestiach etycznych i moralnych.
wojtoadaś
wojtoadaś 4.04.2018, 19:32
wojtek podający się za adasia
Adaś
Adaś 31.03.2018, 22:25
Wojtek. Kandyduj na burmistrza Bogatyni. Tylko Ty możesz rozwalić ten mafijny układ w Bogatyni. Ty zawsze dotrzymywałeś słowa. Pamiętam to bardzo dobrze.
Fiołek
Fiołek 30.03.2018, 11:44
Ja też go znam od podstawówki nikt z bogatyńskich ćpunów w latach 90-tych nie wciąłał takich ilości kleju co Dobry.
Tablica
Tablica 30.03.2018, 18:07
Fiołek co ty ciągnołeś wtedy by mieć na kredki.
Kreda
Kreda 4.04.2018, 21:41
Ołówki
Monika
Monika 29.03.2018, 19:45
Co wy za brednie wypisujecie na Wojtka! Rzygać się che! Znam go od przedszkola. Takich jak on można na palcach policzyć w Bogatyni. Bierzcie z niego przykład. Macie żal, że nie wszedł z wami w układ? I za to na niego plujecie?
zenon
zenon 26.03.2018, 23:28
bandzior
Gites
Gites 23.03.2018, 13:22
To jakiś kryminalista
irek
irek 23.03.2018, 12:33
Facet leje zone stary narkoman
Fan
Fan 22.03.2018, 20:17
Widać po twarzy Pana Dobychłopa że nie ekologia go zniszczyła tylko życie.
MEN
MEN 22.03.2018, 19:42
Dobrychłop specjalista od ekologi.
Alee jaja jak by to powidział świętej pamięci Pan Bogdan Smoleń.
Myślę że priorytetem Pana Dobrychłopa, jak zostanie burmistrzem w Gminie Bogatynia będzie wprowadzenie opłaty klimatycznej.
Tak jak w słynnym kurorcie Zakopane.
Wyborca
Wyborca 21.03.2018, 21:01
Bardzo dobrze. Pozamiatać ten rozbity pis, nikomu już nie potrzebny. Dobrychĺop na burmistrza albo Szatkowski. Potrzebny od zaraz taki mocny duet w magistracie. A PiS niecb sobie kobiety wystawia... nic mu to nie pomoże.
Jarosz
Jarosz 22.03.2018, 13:19
Szatkowski?
Ale to już bylo
I nie wróci więcej
.......
Żadnych starych pryków. Młody max 30 - 35 lat znajacy języki. Mile widziane praca za granicą. Stare minęło niech się nie pcha do polityki. Są skażeni starymi układami, zobowiązania rodzinnymi. Facet ze wsi ma mentalność chłopa, a to nie wróży dobrze na przyszłość. Jest łasy na poklask i uparty.
Szukajmy pośród tego co wyżej do 35.lat.
Partyjniactwo czy z prawa czy z lewa niech trzyma się zdała od władzy w gminie.
Ziku
Ziku 26.03.2018, 23:48
I nie żeby jakiś kryminalista i narkoman lejący babę
Rysio
Rysio 20.03.2018, 17:19
No wreszcie ktoś się weźmie za ten syf w Bogatyni. Dobrychłop jest nie ugięty.
upek
upek 20.03.2018, 17:16
Janina Koza podczepia się pod kolejny wózek hehehehehe
Za co p. Dobrychłop siedział w więzieniu ktoś wie ?

Pozostałe