Pod Lupą Hanna Schudy DOLNOŚLĄSKI ALARM SMOGOWY i Radosław Gawlik STOWARZYSZENIE EKOLOGICZNE EKO UNI

  • 19.03.2018, 12:40
Pod Lupą Hanna Schudy DOLNOŚLĄSKI ALARM SMOGOWY i Radosław Gawlik STOWARZYSZENIE EKOLOGICZNE EKO UNI
Pod Lupą Hanna Schudy DOLNOŚLĄSKI ALARM SMOGOWY i Radosław Gawlik STOWARZYSZENIE EKOLOGICZNE EKO UNI

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z czym do ludu?
z czym do ludu? 20.03.2018, 20:53
nie wiem, czy będą przesiedlani ludzie
Erykcholeryk
Erykcholeryk 23.03.2018, 20:03
Mój dziadek był przesiedlany z Zamojszczyzny. Na dobre mu to nie wyszło. Przesiedlenie na,, kurę" tylko raz się udało i co nie ma wioski Wigancice.
Rolnik
Rolnik 20.03.2018, 18:46
Gmina ma przecież niesamowitego fachowca od ochrony środowiska w postaci nowej Pani Prezes z GPO !!! Proponuję wykorzystać jej "wysokie" kompetencje, których nie była w stanie wykorzystać Kopalnia .....?
ryszard Nowochódzki
ryszard Nowochódzki 20.03.2018, 10:37
Powstrzymałem się od wymiotów! Tak nawiedzonej pary żuli ekologicznych jeszcze nie słyszałem. Słucha tych bredni pseudo - reporterka z bizantyńskiej tv, która ma widownię ok. 4 osoby nie licząc radnych. To jest eko-terroryzm. Ta Hania chce badać płodność? Chyba na sobie, ale kto ja ruchnie. Do buzi bym jej nie dał! Gadają o PAKU A POJĘCIA NIE MAJĄ, ŻE SOLORZ TO KUPIŁ W CELU LIKWIDACJI. Niemcy zapłacą mu szkody. Kończę bo muszę się wyrzygać!
@ryszard
@ryszard 21.03.2018, 11:43
Ej Ryszard a Tobie w ogóle staje?
ryszard Nowochódzki
ryszard Nowochódzki 21.03.2018, 18:44
Podeślij żonę to Ci powie!
Ja
Ja 20.03.2018, 06:33
Większego bełkotu dawno nie słyszałam.mierniki stały i mierzyły to czym co niektórzy palili w piecach.guma pali sie super .prawda mieszkańcy Zatonia.nie wszyscy oczywiście.
robot
robot 19.03.2018, 23:11
i jednocześnie ten stary chooy z rudą wiewiórą brandzlują się nad elektrycznymi samochodami... bez komentarza...
radny-bezradny
radny-bezradny 19.03.2018, 21:27
Pani redaktor proszę zapytać państwa ekologów przy następnej wizycie jak skomentują treść artykułu do którego link wklejam poniżej:
http://gornictwo.wnp.pl/w-niemczech-wegiel-brunatny-wraca-w-wielkim-stylu,188826_1_0_0.html
Oczywiście w pełni podzielam stanowisko ekologów,że powinno się uświadamiać i edukować społeczeństwo w kwestii poprawy jakości powietrza a co za tym idzie zdrowia,jeżeli chodzi o niską emisję klamka zapadła ustawa anty-smogowa weszła w życie i tzw kopciuchy muszą być w ciągu najbliższych lat zlikwidowane,ale jeżeli chodzi o elektrownie opalane węglem brunatnym w tym ET to swoje lata przepracuje bo my jako kraj nie mamy po prosu żadnej alternatywy nie ma tu Niagary a elektrowni atomowych nie zbudujemy prze najbliższe ćwierć wieku.Zresztą o ile się orientuje nikt w obecnej chwili reaktorów atomowych w Europie nie buduje a raczej odwrotnie problem jest z tymi, które się wyeksploatowały bo koszty składowania i utylizacji są przerażające.Każdy reprezentuje jakieś lobby ekolodzy też jak nie będziemy mieli czegoś swojego to będziemy musieli to od kogoś kupić czyli ktoś na nas zarobi.Zlikwidujemy kopalnie będziemy mieli lepsze powietrze,ale nie będzie gdzie pracować więc musimy rozmawiać i wypracować kompromis,który zadowoli obie strony.Bełchatów ma uciepłownione dzięki elektrowni 95% miasta czyli problem kopciuchów nie istnieje tam wręcz proszą mieszkańców o podłączenie do PEC-u
u nas to dalej jest dla wybrańców za to zafundowano nam oczyszczacz powietrza w postaci REVITY.Ciekawe czy Pani goście zostali poinformowani o takiej wisience na torcie.

@ radny - przeterminowany jesteś
@ radny - przeterminowany jesteś 21.03.2018, 11:38
artykuł, który zamieszczasz jest z 25-01-2013. Przez 8 lat wieeeele się zmieniło.
W międzyczasie planowane odkrywki na terenie Łużyc po stronie niemieckiej zostały zatrzymane. Świat stopniowo odchodzi od węgla. Pytanie zatem co będzie w Bogatyni, kiedy skończy się węglowe Eldorado?
capable
capable 19.03.2018, 20:06


Hello everyone !!
we post our product which is original and guaranteed. Here is our product, is registered below:

Available products below: 2018 Sale

Apple iPhone x ,iphone 8 ,8plus 7plus
SAMSUN GALAXY S9,S9+,S8, NOTE 8

Baikal-Giant-B

Baikal-Giant-A900-dash-miner

176V-246V Bitcoin Miner Whatsminer M3 11.5TH / S 0.17 kw / TH

EBIT E9 Miner 6.5t Bitcoin 14nm ASIC Miner 910w With PSU

Baikal Giant ASIC 2000Mhs Miner Dash X11

BAIKAL MINER GIANT X10

DragonMint Antminer 16Th / sw / original PSU

Antminer S9 14TH / s Bitcoin Miner BM1387 ASIC

AntMiner A3 - 815GH / s

Bitmain Antminer S9 13.5TH / s Bitcoin ASIC Miner W / Antminer APW3 ++ 1600w Power Supply

Bitmain Antminer D3 15GH / s X11 Dash Miner algorithm W / Antminer APW3 ++ 1600w Power supply

Bitmain Antminer L3 + 504MH / s Scrypt Litecoin Miner W / Power Supply

Bitmain Antminer T9 12.5 TH / ASIC Bitcoin Miner W / Power Supply

Bitmain Antminer R4 8TH Bitcoin Miner W / Antminer Power Supply

Bitmain Antminer S7 4.73TH / s Bitcoin ASIC Miner W / Antminer Power Supply

Graphical cards

MSI GeForce GTX 1080 Ti DirectX 12
MSI GeForce GTX 1080 DirectX 12
MSI GeForce GTX 1070 DirectX 12
MSI GeForce GTX 1060 Ti
MSI GeForce GTX 1050 Ti
MSI GeForce GTX 1050
MSI GeForce GTX 1080 Ti DirectX 12 GTX 1080 Ti DUKE
GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1080 Ti DirectX 12
GEFORCE GTX 1070 MINI 8GB
Gigabyte GTX 1080 Ti Turbo 11G GV-N108TTURBO-11GD
MSI Gaming GeForce GTX 1080 GAMING X + 8G GDDR5X SLI DirectX 12 VR
MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC 4GB 256-Bit GDDR5 DX 12 PCI 3.0
MSI Radeon RX 580 8GB GAMING X 8G Video Card Ethereum Mining
MSI Radeon RX 480 8GB GAMING X8G
Sapphire Radeon NITRO R9 390X 8GB GDDR5 With Backplate Graphics Card
Sapphire Radeon NITRO + RX 480 8GB GDDR5 OC Ethereum ETH
Sapphire Radeon NITRO + RX 580 8GB GDDR5 Ethereum ETH Mining
MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1080 8G D5X (Brand New)
GPU Mining Rig
Yamaha CP300

if you want something else or the product you want are not there, just contact us by watsapp.
Anything interested please contact us via email or watsapp: and Whats App #: - +18582527657
thanks and see you soon!
Wizjoner
Wizjoner 19.03.2018, 19:45
Dlaczego wygineły dinozaury.
Same wytworzyły tyle gazów cieplarnianych że udusić się musiały. E_koledzy to grupy ludzi co nie orzą nie sieją a mają się dobrze. W dzieciństwie zaczytywalem się Molnarem. Szczególnie podobała mi się ekipa zbieraczy kitu. Po dziesiątkach lat doczekałem się ekipy,, wyciskacz kitu".
E_koledzy odpowiedzcie mieszkańcom miasta.
Jest minus 20 stopni. Zero wiatru. Nocą temp. spada do - 30.Wisniewski z ekipą zasypał kopalnie i zburzył elektrownie. Atom też be. Kotłownie be. Ruscy gaz zakręcili Wojna u Arabów zatrzymała eksport z Kataru. Ameryka się na nas wypieła. Z Uni nas wyrzucili. To nie żarty to może się stać.
Czym się ogrzeją wasze *** i mieszkańcy E_koledzy.
optimus
optimus 19.03.2018, 21:43
,Wizjoner,załóżmy że ktoś będzie Cię ruc....ał od tyłu,to jak będziesz sr..ł.
Dr. Chichot
Dr. Chichot 20.03.2018, 16:44
Psychologia o takich osobnikach mówi.
Skłonności do perwersji seksualnej przejawiajacej się pod postacią anonimowych wpisów w internecie. Wyrażane przez piszącego powyżej zawierają ukryte pragnienie bycia gwałconym z elementami koprofagi. Świadczy to o osobowości z dewiacją seksualną. Przyczyną jest trauma z dzieciństwa spowodowana podglądanie dorosłych podczas aktu. Dochodzą do tego stany podniecenia seksualnej po wypróżnienie się.
Jednym słowem lecz się człowieku.
Wizjoner
Wizjoner 19.03.2018, 22:09
Dokładnie tak jak piszesz. Uczę się od tych co przez to przeszli. Podaj adres to Hermolak ci podeślę. W aptece Rodzinnej powiedz,, wizjoner" to masz go na cały rok gratis. Podpaski dołączone bo pewnie krwawi z odbytu.
BEZROBOTNY
BEZROBOTNY 19.03.2018, 17:25
Ale przeciez nasze wladze maja powazniejsze wydatki KARBONALIA PREZENTY ZAKUP AUTA DLA STRAZY MIEJSKIEJ I PROSTOWNIKA DO ROZRUCHU komu potrzebne sa mierniki powoli z kazdej strony rozpoczyna sie sluszna krytyka lokalnych AKTOROW
gg
gg 19.03.2018, 19:26
mieszasz ...mało wiesz a się udzielasz ! oddziel ważne od tych mniej oraz tych zupełnie skandalicznych !

Pozostałe