Obligacje na sesji

  • 8.03.2018, 10:21
Obligacje na sesji
Przed nami kolejna sesja Rady Miejskiej. W porządku obrad m.in. podjęcie uchwał: w sprawie emisji obligacji, w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji stałych Rady Miejskiej w Bogatyni oraz planu kontroli Komisji Rewizyjnej na 2018 rok.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezradny
bezradny 13.03.2018, 12:30
Będzie zabawa jak radni majątkiem swoim w tym rodzinnym odpowiadać będą za szkody wyrządzone w gminnym mieniu. A mieszkańcy no cóż widzą jak towarzystwo z magistratu ma ich w ...... To z powodu obligacji co zadłużą gmine jeszcze bardziej
Zenek
Zenek 10.03.2018, 20:38
A co na to wszystko nasza tuba propagandowa Art Radio i Telewizja kablowa? Coś jakoś na razie cisza. Czekam na relację i stanowisko.
hohoho
hohoho 10.03.2018, 07:57
Bogatynia jakiej nie znacie GRANDA W BIAŁY DZIEŃ!!!
Będzie kolejna OGROMNA kara za basen!

Dzisiaj ujawniamy fakty dotyczące basenu, a co gorsza, udało nam się ustalić kolejne skandaliczne konsekwencje nielegalnej działalności Grzmielewicza - czytajcie do końca.
Grzmielewicz rozpoczął budowę basenu nielegalnie - bez jakiejkolwiek dokumentacji, byle tylko zdążyć przeciąć wstęgę przed wyborami. Potem niech się zawali komuś na głowę. W związku z tym, wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego nakazał powiatowemu inspektorowi wszcząć postępowanie w tej sprawie. Inspektor w Zgorzelcu ustalił, że budowa jest prowadzona nielegalnie, wstrzymał prace i nałożył na gminę karę. Jednak Grzmielewicz w zadziwiający sposób (domyślcie się jaki) zdołał przekonać wydającego decyzję, by naliczył karę w wysokości jak za nielegalny garaż lub altankę. Możecie to przeczytać w załączonej decyzji. Mało tego, inspektor powiatowy stwierdził, że nie zostały wylane fundamenty, za wyjątkiem budynku stacji filtrów, choć wszyscy widzieliśmy, jak Grzmielewicz w panice zasypywał ziemią wielkie fundamenty. Inspektor w Zgorzelcu naliczył karę, jakby gmina zamierzała budować filtr do basenu, nie budując jednocześnie basenu. Dzięki takim machlojom gmina zapłaciła stosunkowo niewielką karę, to jest 25 tysięcy złotych i wystąpiła z wnioskiem o uzyskanie pozwolenia na budowę, które z czasem uzyskała. Kto w zgorzeleckim urzędzie inspektora budowlanego brał udział w kryciu bezprawia i w zamian za co?!
Jednak wojewódzki inspektor we Wrocławiu nie jest tak głupi, by dać się nabrać bogatyńsko-zgorzeleckiej sitwie i ponownie wszczął postępowanie. Jak udało nam się wczoraj ustalić, wojewódzki inspektor właśnie uchylił decyzję powiatowego inspektora budowlanego!!! Co to oznacza? Ma to olbrzymie i katastrofalne skutki dla gminy. Przede wszystkim, budowa w dalszym ciągu jest nielegalna. Po pierwsze gmina będzie musiała zapłacić dziesięciokrotnie wyższą karę legalizacyjną, czyli 250 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Po drugie budowa znów zostanie zatrzymana!
Bezprawne działania Grzmielewicza narażą nas na zapłacenie ćwierćmilionowej kary, a basen i tak nie może być budowany do czasu wpłacenia pieniędzy i legalizacji samowoli. Znów byliśmy okłamywani i zwodzeni w imię mrzonek i wyborczej kiełbasy. Gmina może się zawalić, byle tylko przed wyborami udawać, że się robi basen, deptak, szpital i Karbonalia. Kolejny kredyt i kolejny wielki krok w przepaść, bo po mnie choćby potop. Wkrótce opublikujemy decyzję wojewódzkiego inspektora.

P.S. Na FB powstał profil Ratujmy Liceum w Bogatyni. To tylko żałosna manipulacja, bo profil został założony przez rzecznika urzędu gminy na polecenie burmistrza. Chłopaki tak przecholowali, że nawet wykupili reklamę profilu. Zauważcie, że profil ten wyświetla wam się z dopiskiem "sponsorowane". Burmistrz nie żałuje naszych pieniędzy na swoje manipulacje. Tylko my nie jesteśmy tak głupi, jak mu się wydaje, Nie dajcie się nabrać na jego cyniczne sztuczki.

https://pl-pl.facebook.com/bogatyniajakiejnieznacie/photos/pcb.1835322963432667/1835311616767135/?type=3

Pozostałe