O bogatyńskim liceum na sesji

  • 2.03.2018, 08:11 (aktualizacja 02.03.2018 09:58)
O bogatyńskim liceum na sesji
Jednym z punktów czwartkowej sesji był projekt uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska w zakresie działań podjętych przez Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, mających na celu, połączenie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni z Zespołem Szkół Zawodowych im. Św. Barbary

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uczeń
Uczeń 5.03.2018, 22:31
Jaś Peczynski w sam raz.
Bogatynianie
Bogatynianie 5.03.2018, 22:16
Kto będzie Dyrektorem? wieść gminna niesie że uaktywnia się pierwszy pseudouczyciel powiatowy, sprawny manipulator i nieuk o psychopatycznym spojrzeniu rodem z Korei Północnej niejaki
Li KU Ciong.
Olo
Olo 4.03.2018, 17:25
Słyszę tu sam PiSowski bełkot, już na jesieni zostaniecie wymienieni na inne ugrupowanie, amen
młody
młody 3.03.2018, 20:41
Hej "wera" iloraz inteligencji ok. 10 (może Cię przeceniam). Ale tak trzymaj! Władza potrzebuje idiotów do manipulacji! Co ja Ci tu piszę?Przecież Tobie to ktoś musi wytłumaczyć. Może któryś radny się poświeci. Dopisz coś? Chyba jesteś w stanie? Podstawówka skończona w 12 lat? Brawo!
Asia
Asia 3.03.2018, 12:23
O Fryc i Bojakowska nie mogą się pogodzić że zostali wyjeb... żałosne DUPKI.Do sądu z nimi.
Ja
Ja 3.03.2018, 14:41
Asiu, a Ty jaką szkołę kończyłaś, że z taką lekkością używasz takich ostrych słów. Jeżeli zaś chodzi o sąd to należy mieć jakieś dowody. Jeśli Ty takie posiadasz to nie powinnaś się zastanawiać i zgłosić sprawę do Prokuratury.
wera
wera 3.03.2018, 12:01
ODWAL SIĘ młody IDIOTO OD BURMISTRZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja
Ja 3.03.2018, 14:38
Zamiast wyzywać ludzi od idiotów to napisz lepiej, co zrobił do tej pory Pan Burmistrz na rzecz Ogólniaka. Może są jakieś fakty o których nie wiemy. Chętnie się dowiem.
młody
młody 2.03.2018, 20:35
Uczniowie ogólniaka i górnika widzą co robi pseudo władza! Kilku idiotów w Radzie, jakaś blondynka co pojęcia nie ma o życiu - nam to wisi. Będziemy się uczyć w Zgolu lub Wrocku. Wy sie udławicie władzą ale wierzcie, Przyjdzie na was czas! Burmistrz A.G. to największe nieszczęście naszego (jeszcze) miasta. Takiej destrukcji nigdy jeszcze nie było. No cóż jesienne wybory pokażą albo powinny pokazać, że w Bogatyni są jeszcze myślący ludzie i kartką wyborczą wygnać wszystkich z ratusza na zbity pysk. My już mamy prawa wyborcze i skorzystamy z tych uprawnień. Dosyć krętactw i oszustw. Gminne spółki to kryminalne zagadki Las Vegas!
Mariola Laskowska
Mariola Laskowska 2.03.2018, 17:27
Jaki interes mają radni powiatowi,wywodzący się z tej ziemi,żeby wspierać Panią Starostę Ciupę.Dlaczego absolwenci bogatyńskiego liceum w osobach Fryca i Sienkiewicza,nie bronią swojej dawnej szkoły.Ten drugi nie uczestniczył w tak istotnej Sesji Rady Powiatu.
Szałapa
Szałapa 2.03.2018, 17:13
Starosta Zgorzelecki jednoznacznie dąży do niefortunnego rozporządzenia bogatyńskim liceum,a część powiatowych radnych z Bogatyni,mu w tym wtóruje.Czy nie widzicie że przez układ zgorzelecki,możemy utracić jedyne Liceum o tak zakorzenionych tradycjach,
Ja
Ja 2.03.2018, 18:54
Dlaczego więc układ bogatyński nic nie robi, aby wspierać szkoły średnie w mieście. No tak, przecież robi tyle, co przy Energetyku>
kaśka
kaśka 2.03.2018, 13:41
Fryc mu prawdę powiedział, tylko podejmuje uchwały, pisze oświadczenia, żeby trochę szumu wokół siebie zrobić, jaki to on dobry i jak dba o społeczeństwo - a później chowa to do szuflady.
ABSOLWENT
ABSOLWENT 2.03.2018, 12:53
Panie Grzmielewicz....popularny Energetyk kiedy przestał być zgodnie z prawem szkołs przyzakładową w myśl zawartego porozumienia z Dyrekcją Elektrowni i Samorządem Bogatyni został uratowany jako placówka oświatowa. Idąc pana logiką zlikwiduj pan szpital bo ZP ZOZ Powinien prowadzić Powiat . Gadasz pan głupoty wg własnej kalkulacji politycznej i pan jest cyniczny. Wchodzi pan w dyskusje z kolegą Frycem.... tu powinienem postawić wielką kropkę. Posługuje się pan insynuacjami typu: było ale na tym skończę,tu nie dopowiem,nikogo nie chce dotknąć ale....itp. Czy nadejdzie wreszcie czas kiedy pan powie że o czymś pan wiedział i czy ktoś pana w tej działalności nie oszukał . Ogólniak nie zostanie zlikwidowany a połączony ,czy nie da to szansy na kształcenie w nim młodzieży bo chyba o to powinno chodzić a nie o fikcyjne sentymentalne spory. Ze ktoś przestanie być dyrektorem nie będzie sekretarki itp. Nauczyciele zatrudnieni przez Powiat nadal,szkoła w strukturze nadal,młodzież ,to od niej zależy czy zechce się kształcić czy nie i to powinno być argumentem nie chore ambicje cynika itp klakierom. ZOSTAWCIE JUŻ TO MIASTO -DZIĘKUJEMY

Pozostałe