Informacja na temat funkcjonowania GPO

  • 1.03.2018, 14:37
Informacja na temat funkcjonowania GPO
Informacja na temat funkcjonowania GPO

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutny
smutny 5.03.2018, 08:41
Revita dalej nas truje,i nikt z tym nic nie robi :(
Wacław
Wacław 5.03.2018, 15:32
Wskaż udokumentowany przypadek trucia przez,, Rewitye". Medyczne dokumenty, nie opowieści z krainy mchu i paproci. Jak mawiają lekarze NFZ.
wyborca
wyborca 4.03.2018, 17:42
Czym się podniecacie, na jesieni zmiana opcji
yyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeee
yyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeee 3.03.2018, 20:59
ja pirtole..... kobieto ty byś pracy nigdzie nie dostala gdyby nie układy !!!!!!!!!!!!! PREZES firmy bez wizji,bez planu ...pieprzy o 10 ludkach,o maszynie ...gdzie sprawozdanie finansowe ......
Złykowalsky
Złykowalsky 3.03.2018, 10:13
Pierwsze efekty 65+.
Wysyp p. Jola, Ola, Asia, Gosia. Stertyczałe babki i dziadkowie wyposażeni w tablety z aplikacjami danych będą internetowym orężem władzy. Grozi nam,, średniakom"kolejna dyktatura. Pierwsza to lump 500 i ćwiartki, druga staruszkowie z tabletem w ręku lub u wezglowia. To druga siła napędowa władzy.. Kisiel powiedział o nich 50 lat temu,, dyktatura ciemniaków."
Wnusio
Wnusio 3.03.2018, 10:53
Akcja,, schowaj babci dowód " zostanie połączona zainstaluj babci Yt
LAS VEGAS
LAS VEGAS 2.03.2018, 20:58
Pani Doktor Jola nawet nie wie po ci została otumaniona przez największego otumaniacza.....kolejna lalka zabawka w ręku reżysera teatru lalek.....podpuszczona znajdzie coś tam na kogoś tam,będzie prEz chwile ważna i skończy jak wielu poprzedników . Biedna Pani..... a życie toczyć się będzie nadal......za chwile nikt nie będzie pamiętał o nikim,pozostanie żal,upokorzenie.....wstyd.... i tylko dlaczego zawsze Polak mądry po szkodzie..... ilu jeszcze głupich ludzi da się wykorzystać temu.....
retoryk
retoryk 4.03.2018, 17:37
tak młody z las vegas... ilu jeszcze głupich ludzi da się wykorzystać rządnych wiedzy w zgolu czy wrocku...
Jola
Jola 2.03.2018, 17:29
Nowa pani prezes GPO jako była Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska jest współodpowiedzialna za REVITĘ i zalegające tam 40 tyś ton odpadów z którymi przez najbliższe lata nikt nic nie zrobi bo nie będzie na to pieniędzy.Pani doktor nauk ekonomicznych Jolanta Marcinonis-Nietrzeba mogła o nieprawidłowościach z funkcjonowaniem składowiska odpadów i procedurami wydawania pozwoleń powiadomić odpowiednie organa ścigania jak i instytucje publiczne,ale tego nie uczyniła na pewno przyczyną nie była niewiedza czy brak wykształcenia.Czy to dobrze rokuje dla naszej gminy w kwestii gospodarki odpadami czas pokaże,może pani doktor się zrehabilituje a może znajdzie sposób na pozbycie się odpadów z REVITY życzę tego pani Jolu z całego serca,ale musi pani przestać się bać bo to paniczny strach przed ( pani wie przed kim ) jest przyczyną tego jak nasza gmina wygląda.
Waldi
Waldi 2.03.2018, 09:35
Pieniądze czynią cuda.Pozwalają przenosić góry śmieci i odpowiedzialność. Poprawiają imicz i nastrój. Królewicz odnalazł kopciuszka i dopasował do stópki pantofelek pozostawiony w parku przez hrabinę Stellę. Proszę nie przywdziewać tych bucików pani Jolu bo podobnie jak inne damy dworu Gargamela wyprowadzą panią na manowce. Proszę pamiętać, że najważniejszy jest park na przeciwko okien mistrza Anndrzeja. Świeże kwiaty i ogród pełen śpiewających ptaków to podstawa dobrego samopoczucia. Wszystko inne, to tylko dodatki do momentu popadnięcia w niełaskę nowego starego szefa.
G.
G. 1.03.2018, 23:04
Fajna kobieta i dobry czlowiek. Powodzenia i wytrwałości Pani Jolanto.
Miro
Miro 1.03.2018, 21:30
Dziewczyno,to żałosne jest,gdzie Pani była kiedy pełniła Pani funkcje Naczelnika Ochrony Środowiska,wszystkie ważne decyzje przechodziły przez Panią i o wszystkich Pani wiedziała . Jak można tak postąpić .
fetor
fetor 1.03.2018, 20:01
ale bzdety ....ta gadka to chyba tylko do tych radnych pelikanów ?!!!! SYF tam,syf w REVICIE ,syf w mieście ,syf w spółkach,zarządach ,urzędzie ,radyjku,telewizji...słowem wszędzie !!!! KASA pusta,kredytu dla wnuczków ,ćpalnia,układy ...
PO d PiS
PO d PiS 4.03.2018, 17:31
Gonić PiS z miasta i powiatu
Roxi
Roxi 1.03.2018, 19:23
Pan vice prezes przemawiał minute hahaha
Ale sie nagadał... tak wiele sie od niego dowiedziałam
Brawo Ty
Ja
Ja 1.03.2018, 19:12
Jakie wykształcenie ma pan Niementowski?
Czy to może jest nie ważne dla takiego stanowiska które zajmuje?
Xo
Xo 1.03.2018, 22:56
Wykształcenie? Czlowieku ten gosc pracuje 18 lat w tej spółce.
Gym
Gym 1.03.2018, 23:24
Są starsi stażem niż on i nie zostają dyrektorami . Na układy nie ma rady...
Tytus
Tytus 1.03.2018, 19:08
Andrzej niedawno sie dopiero obudził jak zwykle . Miasto coraz czystrze ? Nie rob sobie jaj facet. Makaron na uszy to Ty umiesz nawijać. A wice prezes nie potrafi sie nawet wysłowić normalnie . Żenada...
zenek
zenek 1.03.2018, 18:33
Dawać mi informacje co z Karłowicza a nie jakieś durne gpo które i tak znowu nie działa. Znowu śmieci nie wywożą
Zzzzzzorrrrro
Zzzzzzorrrrro 1.03.2018, 17:54
Niegramotna lala. Bidulek Burmistrz i Jurek Cwaniurek
Konrad
Konrad 1.03.2018, 16:48
Ach,ch,ch , i wystarczy pani doktor.

Pozostałe