Liceum formalnie z „Górnikiem”

  • 26.02.2018, 11:33
Liceum formalnie z „Górnikiem”
Na piątkowej sesji radni powiatowi podjęli uchwałę intencyjną zmierzająca do połączenia bogatyńskiego liceum z byłym „Górnikiem”.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil
Kamil 28.02.2018, 20:34
Gosia nie przejmuj sie tymi komentarzami nie jestes Alfa i Omega i tak sie duzo starasz w naszej gminie zeby bylo lepiej walcz dalej Kobieto
Staszek
Staszek 28.02.2018, 20:26
Jak zwykle kazdy tylko umie krytykowac chyba jasno pani Wisniewska powiedziala ze zrobi wszystko w jej mocy aby nie doszlo do redukcji etatow a co ona jedna tam moze gdzie byl Sienkiewicz ja sie pytam stara sie kobita
Krzysiek
Krzysiek 27.02.2018, 13:02
Wstrzymanie się od głosu oznacza, że nie jest to odpowiedni moment do podejmowania tak ważnych decyzji. Nie jestem bacznym obserwatorem życia publicznego, ale uważam że należało by się wstrzymać, do momentu nowego naboru na rok szkolny, ocenić ilu uczniów jest zainteresowanych pobieraniem nauki w owej placówce. Radna Wiśniewska, która się wstrzymała oczekuje od zarządu analizy finansowej, o której chyba zapomniał Zarząd Powiatu, bo w materiale nic konkretnego Starosta nie powiedziała. Bo samo mówienie o "oszczędnościach" o niczym nie świadczy.
Do madrych
Do madrych 27.02.2018, 12:09
Niech ktoś mi powie czym jest wstrzymanie się od glosu bo zgupialam. Czy to jest obrona? Czy brak swojego zdania a w konsekwencji brak glosu? Asekuracja!!! Gosia wstyd! Jest sie za lub przeciw. A nie umywa sie rece.
Dawid KL
Dawid KL 27.02.2018, 09:21
Niech młodzież zabierze głos w tej sprawie, gdzie całe grono pedagogiczne?
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 27.02.2018, 08:51
Ile ma lat Gosia. Sprowadzanie dorosłej osoby do poziomu przedszkolaka. Gosia to u was w pokoju z zabawkami.
Absolwentka
Absolwentka 26.02.2018, 19:42
Komu tak bardzo zalezy na nieustannym obsmarowywaniu Sienkiewicza i manipulacji czyzby samej Gosi? Sama bylam na 60 leciu liceum na ktorej przemawial Sienkiewicz. Poza tym na fb dodal co mowil na sesji slowo w slowo o liceum. Wiec byl na sesji i zaglosowal przeciw. Poco klamac ludzi
GREMLIN
GREMLIN 26.02.2018, 20:12
Żeby głosować,trzeba być na sesji.Niestety pana Sienkiewicza nie było.Łatwo to sprawdzić.
Czytalem
Czytalem 26.02.2018, 19:48
Widziałem wypowiedz to bylo droga Absolwentko stare wypowiedzi z sesji sprzed chyba dwoch lat. Czemu pani wprowadza w błąd?
siema
siema 26.02.2018, 19:39
Niech pan Sienkiewicz powie,był czy nie był na tak istotnej sesji,gdzie ważą się losy bogatyńskiego liceum?
Seweryn
Seweryn 26.02.2018, 19:28
Większość komentarzy chyba dodaje Gosi tata razem z Gosia. Z tego co slysze z telewizji to Gosia jednak nie bronila tylko sie wstrzymala od glosu
Radek
Radek 26.02.2018, 19:14
Sienkiewicz wielki radny nawet na sesji sie nie pojawił.Chyba juz mu nie zalezy.Czy Pan Zawada zabronił ?
Sesjon
Sesjon 26.02.2018, 19:24
Ale,mam nadzieję,że Liceum mu się będzie śniło po nocach.
Seweryn
Seweryn 26.02.2018, 19:08
Gosia,w imieniu młodzieży bogatyńskiej,dziękujemy za ratowanie naszej szkoły.Szkoda,że inni myślą innymi kategoriami.
Maria Wójcik
Maria Wójcik 26.02.2018, 19:04
czy tylko Gosi Wiśnniewskiej zależy na istnieniu liceum?
sssorrryyyy
sssorrryyyy 27.02.2018, 12:01
jej zależy na posadkach załatwionych przez " tatę" ! bez polotu bez wiedzy bez ... szkoda gadać !!!! MOTŁOCH u sterów !
Nauczycielka
Nauczycielka 26.02.2018, 18:35
A dlaczego w materiale nie ma, ze Sienkiewicz jako jedyny byl przeciw i ze bil sie o ogolniaka caly czas. Manipulacja
Kajtek
Kajtek 26.02.2018, 19:21
W przedstawionym materiale filmowym,nigdzie nie mogłem dostrzec pana Radnego Sienkiewicza.Może był zajęty poprawianiem TRYLOGII?
Radny
Radny 28.02.2018, 22:02
Sienkiewicza nie było na sesji
Zonaty
Zonaty 26.02.2018, 19:16
Hahahaha on to sie bije z myślami o co innego. Chyba ile wypłaty weźmie w tym miesiacu.
Artur
Artur 26.02.2018, 16:11
no niestety tak pan i władca rządzi naszym księstwem i tak ma
Xman
Xman 26.02.2018, 14:16
Fryta co ty tam jeszcze robisz ???
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.02.2018, 14:14
17 za i tylko jedna osoba.....szkoda gadać. Pozamykajcie wszystko w ***. W ogóle niech sie Powiat wyniesie z granic Bogatyni. Po co nam taki zarządca?
Danka
Danka 26.02.2018, 14:10
Tylko jedna radna ? A gdzie cała reszta naszych reprezentantów? Szkoda gadać.
Wieśka
Wieśka 26.02.2018, 13:34
Gośka wiesz ile zjesz, a widać że niestety mało wiesz. straszny bełkot wstyd! Pozdrowienia dla Gżdyla, który już prawie wszystko zlikwidował w Bagdadzie.

Pozostałe