Czekając na remont

  • 16.02.2018, 09:11
Czekając na remont
Droga powiatowa Bogatynia – Opolno wciąż czeka na remont. Czy doczeka się w tym roku?

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MEN
MEN 23.02.2018, 17:21
Tą sprawą powinna zainteresować się Telewizja i Ministerstwo Infrastruktury a CBA Marszałkiem Województwa.
WKU rwion
WKU rwion 22.02.2018, 15:55
Tajemnicza pani Skonieczko. Ujawni się pani i przedstawi zainteresowanym mieszkańcom Opolna, Sieniawki, Porajowa jak to z tą drogą jest. Na forum niektórzy za Panią stoją murem inni psy wieszają, a mieszkańcy w/w miejscowości dalej będą cierpieć.
Bo baseny, lokomotywa i odbudowa poniemieckiego dziadostwa. Obywatelskie nie dla wszystkich co będą kandydować na radnych. Psy zostaną spuszczone.
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 21.02.2018, 10:30
Nie będzie dofinansowania na remont drogi do Opolna Zdroju.
Na forum niejaki Paweł kibicuje pani S.
I co kibicujesz dalej..
Czekam na info o drodze DK do Sieniawki.
Olo C
Olo C 19.02.2018, 10:01
Kto to jest pani Skonieczko?
Irek
Irek 19.02.2018, 08:19
Od ponad 40 lat żadna droga dojazdowa do miasta ani wewnątrz nie doczekała się ani wymiany, ani naprawy. Nikt z Alkoholikiem wyłącznie nie miał i nie ma zamiaru ich remontować. Jaki w tym cel- nie mam pojęcia. Nie jestem pesymistą ale jestem wręcz przekonany, że za kolejne czterdzieści lat napiszę znów to samo.
Albert
Albert 19.02.2018, 18:48
Sam jeste alkoholik Irusiu
Olo C
Olo C 18.02.2018, 13:02
Kto to jest pani Skonieczko???
Cjcialbym przesłać tej osobie wyrazy lecz nie znam stanowiska wobec dziur.
Paweł
Paweł 18.02.2018, 09:44
I co Poprzednicy można ? Można, tylko trzeba chcieć. Zmarnowaliście tyle lat...Kibicuję Pani!
Franc
Franc 19.02.2018, 14:08
Za co kibicujesz i komu?
Dziury jak po trzęsieniu ziemi. Jest takie powiedz onkologii.
Kibic z dala i się nie....
mieszkanka
mieszkanka 18.02.2018, 09:39
Trzeba zadać pytanie poprzednikom dlaczego nie składali wniosków na remont dróg, czyżby nie potrafili....a teraz złoszczą się, ze pani Skonieczka coś robi, brawo dla pani dyrektor!
do Monia i Ona"
do Monia i Ona" 17.02.2018, 21:20
Zanim coś napiszesz to weź koło i porządnie walnij się w czoło, może w tedy zaczniesz myśleć prostaku!
obserwator
obserwator 17.02.2018, 21:10
Pani Skonieczka kibicuję Pani!!!! Oby takich ludzi więcej!!!!
Eryk Choleryk
Eryk Choleryk 18.02.2018, 09:37
Przepraszam Pana Obserwator-a Kto to jest i jaką firmę /instytucję reprezentuje pani S. Tak skrajne opinie wyzwala. Opinia,, Idiot homonicus" nie jest brana pod uwagę. Tylko merytoryczne uwagi.
A drogi jakie są każdy na swoich d... ch czuje.
Jeśli ktoś będąc na eksponowanym stanowisku coś dobrze robi to nie można wnosić peanów jak on/ona dobra dla nas. Gdyby tak było to każda rozmowa z pracownikiem nawet najniższego szczebla zaczynała by się tak jak w chińskiej rozmowie z kolejarze.
Wymiana zasług wobec niego przez pasażera trwała tak długo,. Kolejarz mógł mu tylko odpowiedzieć,, pociąg 5 minut temu odjechał ".
obserwator
obserwator 17.02.2018, 21:00
Pani Skonieczka to osoba odpowiednia na swoje stanowisko, a przede wszystkim ambitna, czy nie widzicie ile jest teraz inwestycji w naszym powiecie... Kto krytykuje taką postawę i działania to naprawdę jest ograniczony!!! Zastanówcie się co zrobił jej poprzednik- wielkie G...
Zbiulwersowana
Zbiulwersowana 17.02.2018, 18:39
Redakcja powinna zablokować komentarze.Osoby komentujące powyższy reportaż są poniżej normy intelektualnej, żal to czytać...Agnieszka Skonieczka to kompetentna, inteligenta i chcąca coś zmienić wokół nas!Brawo! szkoda,że tak nieliczne osoby zasiadające na dyrektorskich stołkach mają ochotę cokolwiek robić!- zwłaszcza z powodzeniem:)
mko
mko 22.02.2018, 21:06
Co za klakierstwo, jakaś pani z kapelusza po 19-stu kursach, który każdy trwał max. 2 dni, wciśnięta na stanowisko w starostwie. Wstyd.
C. Olo
C. Olo 22.02.2018, 21:27
Mko dalej nie wiem co to za osobowość.
do Moni/ona, do Eryka nie
do Moni/ona, do Eryka nie 17.02.2018, 13:07
Żal czytać takie komentarze, słuchaj wieśniaku/wieśniaczko: proponuję stanąć pod ścianą w największej izbie chałupy którą posiadasz i odpychając się rozpędź się wystarczająco, aby przy spotkaniu z przeciwległą ścianą oszczędzić nam Twoich przyszłych komentarzy.
ona
ona 16.02.2018, 23:08
.... ile stowarzyszenie pani Skonieczki przytuliło na tych dofinansowaniach, jak wszyscy wiedzą jest ona osobą skompromitowaną i z lepkimi rękoma, tam gdzie są pieniądze, tam jest Skonieczka, podobnie jak Fryc... miała zajebi... nauczyciela....
Monia
Monia 16.02.2018, 22:53
Agnieszka Skonieczka, to pierwszy lacho...ciąg Zawady, zwykłe popychadło, zrobi wszystko co Sławuś każe, dziś zakazał na złość Grzmielewiczowi remntu tej drogi, ale na szczęście są mądrzy ludzie któzy widzą całą tą zależność... Zawada to fRAJER!!!!
js
js 18.02.2018, 17:42
potwierdzam. lizus i lizus. liczy sie kolesiostwo.
Eryk
Eryk 16.02.2018, 14:05
Co tam droga ważniejsza jest reanimacji poniemieckiego truchła jak Bahnhof, Prebisch willa, zgniłe chałupy.
Otoczenie Bogatyni to jeden wielki horror komunikacyjny. Są jednak i tacy co wielkim problemem dla nich jest krawężnik czy wjazd do posiadłości.

Pozostałe