Karbonalia w czerwcu

  • 7.02.2018, 07:53
Karbonalia w czerwcu
15-17 czerwca odbędą się Dni Węgla i Energii Karbonalia.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karbuśdebilus
Karbuśdebilus 16.02.2018, 18:25
to mają być karbonalia a nie szpakonalia , jak sugeruje pewna kanalia ubabrana we własne fekalia
Duduś Karbuś:)
Duduś Karbuś:) 13.02.2018, 19:14
Dla mnie może być szpak, kawka lub wrona, ale i wróblem nie wzgardzę. Lubię pieczyste. Ale wesołe miasteczko jest dla mnie najważniejsze. Karuzele wszelakie, młyńskie koła, fale, spirale, ekstremalne doznania. Nawet z Zawidowa przyjadę, a co? To najlepsza impreza w całym regionie. Byłem już dwa razy w poprzednich latach, parę stówek pękło, ale nie żałuję. Śmiechu i emocji było co niemiara. I wara malkontentom od moich wrażeń i radosnych przeżyć. Tylko raz w życiu jest się młodym. Nie obchodzą mnie wasze zawiści, mentalne wojenki i schizy. I'ts Easy!!!
Karbuśdebilus
Karbuśdebilus 14.02.2018, 13:23
Hmmm ,niektórzy cieszą się jak murzyn bateryjką !Prostak z ciebie,niewolnik żyjący okruszkami PANA!!!
Fanka Michała Szpaka
Fanka Michała Szpaka 14.02.2018, 16:18
a co tak brzydko sie przedstawiasz debilus? fuj , jaka wstretna ksywa . a jak brzydko pisze ? błe.....
wiolllllllllllll
wiolllllllllllll 14.02.2018, 18:13
do sedna fankosranko vel dupusiu,bo uj wie ktoś ty ? gupek na pewno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anka M.
Anka M. 15.02.2018, 15:56
Trol?
Angelika
Angelika 13.02.2018, 17:19
Zaproście Michała Szpaka
revita
revita 13.02.2018, 11:28
Debile cieszą się z chamskiego festynu ...nie kumają ,że sami zapłacą za te chore wymysły rządzących!
Klika trzyma się mocno - festiwal stanowisk za posłuszeństwo !
Duduś Karbuś:)
Duduś Karbuś:) 13.02.2018, 18:52
Cieszę się z Karbonaliów, oj cieszę. A co mnie pani tu od debili wyzywa? Wypraszam sobie. Płacę i wymagam. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie Revito jedna Ty. Chore wymysły trzeba leczyć, a Karbonalia są wyśmienitym lekarstwem.
duduś
duduś 14.02.2018, 13:25
WYMYSŁY ? Kto ci rozum zabrał i za ile ?
Jowita
Jowita 12.02.2018, 22:50
Zaproście Michała Szpaka
Ania
Ania 12.02.2018, 22:11
Zaproście Michała Szpaka
Heluś
Heluś 12.02.2018, 19:46
o, karbonalia. idę. ale i tak nie bede głosował na tego pana ::))
AW
AW 12.02.2018, 19:08
Zaproście Michała Szpaka a wszyscy będą zadowoleni.
Heluś
Heluś 12.02.2018, 19:48
o nie, ja nie chce szpaka. jakąś piosenkarkę ładną ściągnąć na karbonalia.
Izu
Izu 12.02.2018, 17:45
Chcecie fajnego koncertu to Szpaka.
Ewa
Ewa 12.02.2018, 17:30
Zaproście na Karbonalia Michała Szpaka
Eda
Eda 12.02.2018, 17:39
Byłoby cudownie :)
Spokojny
Spokojny 11.02.2018, 13:32
Wyczerpał się osobniczy wysyp bluzgów. Od 23 cisza.
Men
Men 10.02.2018, 13:29
Co tu świętować- emisja pyłów z pobliskich zakładów jest tak duża, że należy płakać nad losem mieszkańców. Wystarczy spojrzeć na pobocza dróg jadąc wzdłuż kopalni lub na parapety w Zatoniu lub Trzcincu. Ludzie obudźcie się w końcu- smog w Krakowie to pikuś w porównaniu do tutejszej jakości powietrza.
Energogórnik
Energogórnik 8.02.2018, 18:54
Z jednej strony(paranoja) walczy się z węglem i energetyką. Z drugiej chlubi się z posiadania tych ,, zabójcow ". Opowiedzcie się czy idziecie z górnikami, którzy tu są od ponad 70 lat i ich młodszymi braćmi energetykami. Panowie radni daliście się uwieść paranoicznym zarzutom p. W i włodarza, który zapędził się w,, kozi róg".
Urażona godność persony, która od lat żyje z tzw. polityki wymiarze Bogatyni. Ego p. W jest tak wielkie jak kupa zwana Revitą.
Informacja poszła w kraj i miasto, a raczej rada miasta ma szansę się ośmieszyć jak niedawno w,, kociej zabawie w kaczki".

Ggh
Ggh 8.02.2018, 17:59
Ten syf narasta ...kredyty ,dlugi a tu zaabawa !!!
Hgg
Hgg 9.02.2018, 19:15
No co ty nie chcesz sie zabawic,; nie badz takim smutasem.
hgg
hgg 10.02.2018, 20:31
chyba takim dupkiem na usługach albo ćwokiem !
tomek
tomek 8.02.2018, 15:50
damy czadu///////////// super

Pozostałe