Halina Barań i „Świtanie”

  • 1.02.2018, 14:35 (aktualizacja 01.02.2018 14:43)
Halina Barań i „Świtanie”
„Świtanie” - to tytuł najnowszej powieści bogatyńskiej pisarki Haliny Barań. Książka ukazała się kilka tygodni temu, jest już dostępna w księgarniach oraz w bibliotekach. W środę odbyło się spotkanie autorskie z Haliną Barań.

 

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Walerian
Walerian 2 dni temu, 18:55
Zbaraniałem po 5 minutach słuchania na YT
Jarosław Wójcicki
Jarosław Wójcicki 3.02.2018, 13:35
W Polsce,jak zwykle,doceniamy kogoś,zazwyczaj po jego śmierci.Dlatego tak wielu niedocenionych artystów umarło w totalnej biedzie.
Psychiatra
Psychiatra 3.02.2018, 06:43
Ale świny. Dyrektor też już zwariował.
Baran
Baran 2.02.2018, 21:35
W
Księgarniach i bibliotekach????
Łoch, chyba na terenie gminy Bogatynia :)))))
Grażyna K.
Grażyna K. 2.02.2018, 18:50
Świetna praca, ale trącący 'staroświeckością' styl nie wciąga czytelnika (trzeba się wysilać, by chcieć przeczytać kolejną stronę). Gdyby nieco przeredagować powieść, lekko upikantnić, uatrakcyjnić formą - mógłby być z tego bestseller. A tak jest 'tylko' świetna książka, owszem, warta przeczytania, otwierająca horyzonty, dająca do myślenia, ubogacająca wewnętrznie.
Gratuluję i dziękuję, Pani Halino, i życzę dużo weny.
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 2.02.2018, 22:52
Horyzonty powyżej czego. Przeredagować czyli.. Napisać od nowa.
czytelniczka
czytelniczka 2.02.2018, 15:02
Masakra w wykonaniu Balceśruśka, dziękuje wszystkim za przygotowanie, tylko czego, kilka krzeseł, nagłośnienie, ale się napracowali w tym bibliodole. Gostek Adaś nawet się nie potrafi wysłowić, jak by nie przygotowany tekst to by się zachlapał. A ogólnie to wydarzenie na miarę strony tytułowej w gazecie naszego włodarza.
Wierny jak...
Wierny jak... 2.02.2018, 11:28
Zapierające dech w piersi wielkopomne dzieło powinno znaleźć się w domu mieszkańców miasta. Oczywiście wyeksponowane. Tv Bogatynia (mam nadzieję) zrealizuje serial na miarę,, Rancza". W kulturhaus na scenie co tydzień wielkie czytanie tego dzieła. Tak wielkiej osobowości Bogatynia nie miała od czasów fabrykanta P. Pani,, pisarka" to dobro jakie pielęgnować powinno miasto. Czas przyznać stały dodatek lub conajmniej darmowy bilet do komunikacji po Łuzyckim worku i trochę dalej. Zbieranie materiałów na kolejny Tom to kosztowna zabawa.
Iwan -wielbiciel pisareczki
Iwan -wielbiciel pisareczki 1.02.2018, 17:17
Z uwagą i niedowierzaniem wsłuchałem się w słowa naszej lokalnej pseudo "pisareczki". Otóż Pani ta stwierdza, że jest członkiem polskiego towarzystwa PEN CLUB, co oczywiście jest kłamstwem (zręszą jednym z wielu w jej wydaniu). Pośród bowiem członków nie figuruje nazwisko tej "pisareczki". Musiałaby ta pani podać przynajmniej prawdę o swoim wykształceniu, a jak wiadomo może poszczycić się tylko skończoną podstawówką. Zastanawiam się czy pani czyta ze zrozumieniem?

Pozostałe