Radny zastraszany przez PGE GiEK S.A.?

  • 30.01.2018, 13:53
Radny zastraszany przez PGE GiEK S.A.?
„Jeżeli będę podskakiwał w stronę PGE GiEK S.A. to mogą mnie spotkać określone przykrości ze strony prawników GiEK S.A.” – te słowa wypowiedział na wtorkowej sesji wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wiśniewski.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zaniepokojony 2
Zaniepokojony 2 Dzisiaj, 10:03
Jak prosiaki u chłopa w chlewiku zaczynają kaszleć to koron sanitarny i wybijanie masowe dzików. Jak kury mają katar w Niemczech to na granicach maty z chloraminą.
Pytam.
CZY SŁUŻBA ZDROWIA W BOGATYNI JEST PRZYGOTOWANA NA EPIDEMIĘ GRYPY.
Havranek
Havranek Dzisiaj, 07:39
Rzeczniczka czeskiego ministerstwa zdrowia, Gabriela Sztiepanova, poinformowała o kilkudziesięciu ofiarach śmiertelnych epidemii grypy.
Czerwoną apką nie usunie zagrożenia
Zaniepokojony
Zaniepokojony Wczoraj, 19:56
Dobry wieczór Panie Wiśniewski.
Czesi larum grają u nich epidemia,, chripki "to znaczy po naszemu grypy. Powołał Pan zespół d /s umieralności obywateli.
W związku z tym pytam.
Czy na granicy z Czechami będzie kordon sanitarny?
Czy szpital gminny przygotowany jest do przyjęcia chorych z powikłaniami ?
Proszę o wystąpienie w telewizji lokalnej i przedstawić jakie są zagrożenia w związku z codziennym napływem obywateli Czech na teren naszego miasta. Np. TESCO gdzie przewalają się grupy czeskich zakupocholikow prychajacych i kaszlących.
Czas podjąć działania zabezpieczające naszych obywateli. Ewentualne zgony z tej przyczyny nie będą przypisane jako działanie PGE na naszym terenie!?

Jola
Jola 5.02.2018, 22:54
A ja jestem głupsza od dobrego chłopa.Porażka.
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 5.02.2018, 22:51
i ja jestem głupi
Who i who
Who i who 5.02.2018, 22:49
ja też jestem głupi.
Dr.Chichot
Dr.Chichot 5.02.2018, 18:37
Przepraszam,ale jestem głupi.
Who i who
Who i who 5.02.2018, 19:36
Brak duchowego oparcia w osobach, które powinny wzbudzać wielki szacunek powoduje zmiany w psychice młodego człowieka. Rodzaj zmian jest zależny od wielu czynników. W wielu przypadkach końcowym efektem tych przemian jest utrata nadziei na uzyskanie poprawnych stosunków z otoczeniem i wybranie jednego z łatwo osiągalnych rozwiązań. Może to być wiązanie się w nieformalne grupy młodzieżowe często mające wulgarny charakter, gdzie najbardziej pożądane i podziwiane są zachowania związane z posiadaniem albo respektowaniem siły fizycznej. Grupy te często ulegają przemianie w grupy przestępcze.

Bardziej wrażliwe jednostki często poszukują miejsc i środowisk, które przynajmniej pozornie gardzą stosowaniem rozwiązań siłowych. Niejednokrotnie są to środowiska związane z zażywaniem środków narkotycznych. Do tej kategorii środowisk należą również działające formalnie albo nieformalnie sekty religijne niosące uzależnienie psychiczne.

Brak możliwości podziwiania i poszukiwania oraz naśladowania osób zbliżonych do ideału wytwarza więc w młodym człowieku pustkę psychiczną. Jest to zjawisko ze wszech miar niebezpieczne. Brak autorytetów wytwarza bowiem relatywizm etyczny, który jako zjawisko elitarne jest z pewnością czynnikiem pożądanym, ponieważ wywołuje potrzebę poszukiwania innych od powszechnie stosowanych rozwiązań. Jednak relatywizm etyczny przyjęty w skali masowej, w przypadku umysłów nie potrafiących umiejętnie oddzielić rozważań teoretycznychh od czynów, prowadzi do zaniku podstawowych zachowań społecznych istotnych z punktu widzenia istnienia i rozwoju społeczeństwa cywilizowanego.
A teraz.?
Dr. Chichot
Dr. Chichot 5.02.2018, 18:08
,, Wygrajcie wybory, to też będziecie mogli wszystko przegłosować"
Zastosować metodę leczenia z powieści J. Haška. Niezawodna, przywraca mowę, wzrok leczy gruźlicę i reumatyzm. Może i komuś na głowę pomoże.
Podpowiadam, lewatywa i zawijanie w mokre prześcieradło.


WC
WC 3.02.2018, 17:27
Może smarowanie kupą pomoże, kupą, wysmarowac go kupą.
Sylwia Rokicka
Sylwia Rokicka 3.02.2018, 14:00
Ma gośc odwagę.Walczy o nas,mieszkańców Bogatyni,W tym mieście dzieje się różnie.Dziwne rzeczy docierają do mnie,Radni też mają dużo "za uszami".Ale jak ktoś pisze obrzydliwe,anonimowe paszkwile dotyczące Jerzego Wiśniewskiego,to aż mnie "skręca".
Ksiądz
Ksiądz 3.02.2018, 06:24
Jaki Pan taki kram.Wiśnia to żołnierz tego prymitywa Jędrka.Obaj do kryminału a nie tu opowieści durne snuć.
NOSTER
NOSTER 2.02.2018, 23:34
"Skunksy" dopierda....ają się do Wiśniewskiego,bo się go boją.Bo chu...e wiedzą że ma poparcie u ludżi.Pomaga od lat wszystkim.którzy do niego trafiają.Szacun panie Jerzy.Niech pan się nie przejmuje,jakimiś mędziarskimi,anonimowymi wpisami.Bo to są frajerzy niedoru...ani.
Arek Godzwon
Arek Godzwon 2.02.2018, 23:26
Czyżbyśmy mieli do czynienia ze sterowanym rozkazem ataku na Wiśniewskiego?Proszę zauważcie,że za tymi paszkwilami stoją "ludzie"bez nazwisk.I tak jest od długiego czasu.
priv
priv 2.02.2018, 21:03
niezły idiota.
jestem robotem:)
jestem robotem:) 2.02.2018, 18:32
panie starszy, PGE straszy pana po nocach/: to jest straszne/: czym się szanowny pan temu PGE naraził ?:( a gdyby tak pan szanowny podał PGE do sądu :? może by się przestraszyło i przestało pana szanownego straszyć:[
radny
radny 2.02.2018, 00:12
suweren nie mógł zrezygnować z prezydium bo dostał rozkaz to teraz inaczej się promuję tylko otoczenie z kacowane
Baca
Baca 1.02.2018, 23:25
A może ta informacja miała brzmieć : że jeśli będę przeskakiwał przez barierkę w stronę PGE GiEK S.A. by wyrzucić śmieci, to mogą mnie spotkać określone przykrości ze strony prawników. Nie pierwsza to zadyma przy udziale Wiśniewskiego. Gdybyś człowieku podskoczył czy też przeskoczył na poletko Grzmielewicza z zamiarem zapaskudzenia otoczenia, to byłbyś obłudniku razem z rodziną dawno na wysypie.
eryk flegmatyk
eryk flegmatyk 1.02.2018, 16:09
PGE straszy (?) Może egzorcysta potrzebny .?/
Jola
Jola 31.01.2018, 22:09
Ciekawe jakie używki trzeba brać żeby takie rzeczy opowiadać?
radny
radny 31.01.2018, 18:35
kolejna scenka na odwrócenie uwagi

Pozostałe