Zespół ds. zdrowia

  • 30.01.2018, 13:47
Zespół ds. zdrowia
Powstanie zespół, który ma zbadać wpływ wiatraków, kopalni i elektrowni na zdrowie mieszkańców gminy. Na wtorkowej sesji zapadała decyzja.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szatek
Szatek 5.02.2018, 23:03
Ale jestem inny
Dr Chichot
Dr Chichot 5.02.2018, 23:01
ja zawsze byłem głupi.
PKJU
PKJU 4.02.2018, 15:12
Radni ? ? ? BEZRADNI !!!!!!!!!!!!
Piotr Bednarczuk
Piotr Bednarczuk 3.02.2018, 13:50
Pani Aldono,całkowicie się z Panią zgadzam.Jesteśmy z Jurkiem Wiśniewskim.
Zorro
Zorro 4.02.2018, 13:08
Są już pierwsi chętni do malowania znaków WW.
Aldona Krajska
Aldona Krajska 3.02.2018, 13:46
Ci co chcą coś uzyskać dla społeczeństwa,zazwyczaj mają "pod górkę"Wiśniewski broni prawa mieszkańców Bogatyni do godnego życia,I my mieszkańcy Bogatyni winniśmy go wspierać.
Zorro
Zorro 4.02.2018, 08:55
W Mrówce zauważono wzmożony popyt na kubełki z farbami oraz pędzlami. W firmie,, B" złożono zamówienia na dużą ilość szablonów,, W"
O czym to świadczy.
Ochotnicza grupy przystąpią do masowego ataku na elewacje?
Co ten symbol znaczy,, W " a może to być,, W W" Tajemnicze znaki,, W"
Na osiedlach mieszkańcy na wieść o
,, kubełkowych" organizują patrole wokół budynków. Nie po to wydano dużą kasę na elewacje by upstrzono tajemniczym,, W".
Czy prawdą jest że kamery maja być tak ustawione aby nie rozpoznać,,malarzy "? Kto za tym stoi, czas pokaże. Informacje o pojawieniu się W przekazywać do
O K d/s w z W i G. Można nas znaleźć w sieci.
Komitet......
GALL ANONIM
GALL ANONIM 2.02.2018, 23:55
TY,SZATEK,PIJAKU ZJEB...NY,HIPOKRYTO PIERDO...NY,ZASRANY SŁUGUSIE.PRZESTAŃ WYPISYWAĆ TCHÓRZLIWE ANONIMY.SZMACIARZU.
ccc
ccc 3.02.2018, 07:58
prostaku,kultury i ogłady ci zbywa?
AGATA WRAŻYK
AGATA WRAŻYK 2.02.2018, 23:48
ANONIMOWI HEJTERZY,ODPIERDO.. CIE SIĘ OD WIŚNIEWSKIEGO,.MACIE COŚ .TO WALCIE PROSTO W TWARZ
aaasdfghjk
aaasdfghjk 3.02.2018, 07:58
poziom rynsztoka!
Bogdan Kwicień
Bogdan Kwicień 2.02.2018, 23:41
Wiśniewski,mówi jak jest.A przy***sy,żrący z łapy pana Prezesa,wypisują(oczywiście,koniecznie anonimowo)bzdury na jego temat.Ci co choć trochę znają Jurka Wiśniewskiego,wiedzą swoje.Jest najlepszym radnym w Bogatyni,
jatoiowo
jatoiowo 3.02.2018, 08:02
Marna istoto bez polotu - dokształć się,poczytaj wyciągnij wnioski ! CI idioci nie nadają się do niczego razem z tym twoim guru ...tylko kasa i przekręty.....................
Beata
Beata 2.02.2018, 21:37
Wpływ kopalni elektrowni wiatraków????
I ani słowa o Revicie...
Hipokryci.
oko
oko 2.02.2018, 21:01
do tej pory nie przeszkadzały burmistrzu kopalnia i elektrownia i podatki/opłaty? może zespół ds. aptek o czym mówi red. Gadowski?
rysiek
rysiek 2.02.2018, 00:06
ta komisja to by się na sali przyda a nawet na mównicy tylko fachowców trzeba konkretnej specjalizacji ...
Men
Men 31.01.2018, 19:31
Zespół do spraw zdrowia i Pan Burmistrz niech się zajmą remontem i rozbudową naszego szpitala.
Opieką Seniorów oraz ściągnięciu do naszej gminy nowych lekarzy specjalistów.
I to tyle w tym temacie a nie jakieś bzdury za nasze pieniądze.
Dr. Cichot
Dr. Cichot 31.01.2018, 11:24
Powinien powstać zespół d/s zdrowia psychicznego Pana W.
czytelniczka
czytelniczka 30.01.2018, 22:30
Smiechu warte..........
Pytam
Pytam 30.01.2018, 18:15
A co z REVITĄ ? A co z REVITĄ ? A co z REVITĄ ? A co z REVITĄ ? A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?A co z REVITĄ ?
Josef Szwejk
Josef Szwejk 31.01.2018, 18:59
A co z Rewitą?
To co z drogą DW do Sieniawki czyli wielka kupa jak Rewita.
Pan AG pełniący służbę dla społeczności gminy i miasta przuobiecał:
Rewitalizację,, willi " na Kościuszki 24.Tam w kawiarenka będzie pełnić rolę jak,, Ziemiańska" w przedwojennej Warszawie. Artyści pióra, pędzla, słomy, gliny, haftu, umilą tobie obywatelu rozmyślania,, a co z tym czy tamtym. Wielkość dzieł architektury odbudowanych za twoje pieniądze przyćmi odbudowę Drezna, Wrocławia. Bogatynia będzie naj. Bulwar od granicy z Czechami nad Miedzianką będzie czymś czego Paryż nam pozazdrości.Ostatni z żyjących z BZB otworzy dworzec kolejki Saksonskiej wraz z torowiskiem i parowóz z epoki. Tak jak odbudowę na K 24 panujący AG zapewnił senatora z CR tak i może kolejkę potwierdzić dla Burmistrza Zittau. Wszystko na co utyskują mieszkańcy to niezrozumienie wielkości AG i radnych którzy że zrozumieniem podchodzą do wielkich pomysłów i dokonań. Osiedle w Sieniawce jest dumne z obelisku. Jak potwierdzają mieszkańcy już dwóch turystów z zaciekawieniem uwiecznione się na tle tego monumentu.

Pozostałe