Zmiany w bogatyńskim urzędzie

  • 26.01.2018, 13:56
Zmiany w bogatyńskim urzędzie
Dominik Matelski nie jest już wiceburmistrzem ds. inwestycji. Matelskiego zastąpił Konrad Wysocki dotychczasowy dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jarząbek
Jarząbek 5.02.2018, 13:12
Nosił wilk razy kilka, i ponieśli wilka. Teraz badania i do schroniska
kolololokolo
kolololokolo 28.01.2018, 10:41
gdzie KONKURSY ????????????????????
PROSTACTWO i KUMOTERSTWO oraz INTERES !
Magik
Magik 27.01.2018, 21:08
Żadna to zmiana w kwestii jakości. Każdy zajęty sobą i swoimi interesami, a mieszkańcy cóż niech idą w PIS......duu. Oto motto władzy Bogatyńskiej.
edek z krainy kredek
edek z krainy kredek 27.01.2018, 20:15
Obchodowy kotła energetycznego został księciem a teraz co z powrotem żaba?
Na linkę do czeskiej fabryki nauczyć się porządnej pracy.
Jolka
Jolka 27.01.2018, 14:02
Idzie nowe? Przegrupowania przed bitwą? Przedwyborczy teatrzyk?
Śmiechnasalli
Śmiechnasalli 27.01.2018, 13:33
Pan Zbigniew pochyla się nad klawiaturą.Co,jak, dlaczego? Wyznawcy czekają, a guru prawdy i walki z tym,, złem "milczy. Pisz swoim ostrym widzeniem na to zło, które od lat zżera to wspaniałe miasto.Większość mieszkańców to wspaniali, uczciwi, pełni dobra, którym się dzielą z potrzebującym. Na każdej ulicy mieszka poeta, artysta, grafik, malarz, człowiek kultury szeroko rozumianej. Oni wezmą sprawy w swoje ręce. Gdy będą u władzy to miasto rozkwitnie. Dzień będzie zaczynał się czytaniem kolejnego wiersza poety, lub fragmentem niekończącej się powieści o Łużyckim kochanku. Nadawane będą z głośników ustawionych w Domu Kultury przystrojoym chochołami ze słomy, jako wytwór kultury ludowej mieszkańców Kopaczowa.
Narkotyki i złodziejstwo przeminie.
TAK NAM DOPOMÓC ZBIGNIEW.
anty grzmiel
anty grzmiel 27.01.2018, 12:02
sterydziaż na taki stołek nie wiarygodne
Grzmiel
Grzmiel 27.01.2018, 04:22
Banda cweli w tym Urzedzie
Eryk Choleryk
Eryk Choleryk 26.01.2018, 16:14
Za tą zmianą powinna pójść dokładną kontrola Urzędu Skarbowego. Majątek przeswietlić Pana M jak i jego rodziny. Dotyczyć to powinno każdego radnego, prezesa spółki gminnej. Fakt ukrycia pochodzenie nadwyżki ponad wykazane dochody potraktować jak dochody z przestępstwa. To powinno być obligatoryjnie stosowane wobec wszystkich którzy wydają nasze pieniądze.
Pisior
Pisior 26.01.2018, 16:12
Haha Grzmielu szaleje
Bogatynianka
Bogatynianka 26.01.2018, 14:52
O matko jeden matoł zleciał ze stołka a na jego miejsce nastepny przyszedł
qqqqqqqaaaaaazzzzzz
qqqqqqqaaaaaazzzzzz 2.02.2018, 15:53
po kursach,po kursach ...jak za komuny! ciołek nie podskoczy ,ciołek jest tylko ciolkiem !

Pozostałe