Policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier

  • 20.01.2018, 08:53 (aktualizacja 20.01.2018 12:58)
Policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier
Policjanci ze Zgorzelca razem z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatura w Legnicy przeprowadzili wspólne działania, w trakcie których zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych.

16 stycznia br., policjanci ze Zgorzelca prowadząc wspólne działania z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego dokonali kontroli jednego z lokali na terenie powiatu zgorzeleckiego. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że w lokalu, bez wymaganej koncesji udostępniane są automaty do gier hazardowych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Podejrzenia potwierdziły się, na miejscu ujawniono 3 automaty do gier. Przeprowadzony eksperyment dowiódł, że sposób w jaki organizowane były w tym miejscu gry hazardowe jest przestępstwem określonym w kodeksie karnym skarbowym. Ujawnione automaty do gry zostały przekazane funkcjonariuszom Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatura w Legnicy, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

 

Zarówno urządzającemu nielegalny proceder, jak również posiadaczowi lokalu w którym prowadzony jest hazard, grozi grzywna w kwocie 100 tys. zł. od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu
mł. asp. Agnieszka Goguł

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zocha
Zocha 21.01.2018, 16:38
Zapraszamy do Bogatyni na Kossaka i Wyczółkowskiego :-0
Wywieszone kartki ze nieczynne a drzwi sią nie zamykają
Full serwis automaty i dilerka w jednym ...

Pozostałe