Spotkanie autorskie z Haliną Barań

  • 17.01.2018, 08:37
Spotkanie autorskie z Haliną Barań
Pod koniec stycznia w bogatyńskiej bibliotece odbędzie się spotkanie promujące najnowszą powieść Haliny Barań pt. „Świtanie”.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wierny Czytelnik
Wierny Czytelnik 24.01.2018, 12:06
Przychodzi stała ekipa od Wiśniaka, Wiśniak wydaje im przed wejściem róże które oni następnie wręczają Halinie. Do tego klaszczą po każdym przeczytanym fragmencie.
C. 0Io
C. 0Io 24.01.2018, 17:57
A kto to jest wiśniak, przepraszam? Może wieśniak? Literkę się zjadł, panie szanowny. Oj nieładnie.
Eryk Choleryk
Eryk Choleryk 23.01.2018, 17:53
Pod koniec stycznia. Kiedy? Kiedy dla tego sławnego na cały Dolny Śląsk medium jak tv Bogatynia jest koniec. Dokładność poraża. Jak zaplanować wyjście na to wielkie kulturalne wydarzenie. Gdy powiem swojej żonie,, kochanie szykuj się na koniec stycznia" to odpowie skocz sobie... na swój koniec. Mi powiedz kiedy!. Do jasnej... y
Luis
Luis 24.01.2018, 12:00
Eryk ty się nie napinaj ! Medium TVBogatynia zgarnia nagrody ogólnopolskie i kryształowe kule !!!
Eryk Ch.
Eryk Ch. 24.01.2018, 13:29
Luis powiedz mojej kiedy? Bo dalej nie wiem i o której godzinie?
Fanka
Fanka 23.01.2018, 17:19
Będzie ttańczył Wiśniak w slipach.
Lucyna
Lucyna 20.01.2018, 22:22
największe wydarzenie w Bogatyni.Spotkanie,tak bardzo wyczekiwane.
Olo
Olo 19.01.2018, 21:18
Czy to prawda,że podczas spotkania autorskiego mają czytać fragmenty powieści pani Haliny Barań-półnagie modelki z Katowic?
waldi
waldi 20.01.2018, 18:03
To nieprawda. A w ogóle to co Ty taki ciekawski, OIo?
Zorro
Zorro 21.01.2018, 18:48
Wali jak piszesz odpowiedź to dodaj szczegóły. Będą promować modele w strojach z epoki domów szachulcowych.
luis
luis 19.01.2018, 21:22
to chyba jakaś prowokacja.Chociaż ojak ostatnio byłem na podobnym wieczorze autorskim we Wrocławiu,to....ho ho.
SABINA WAJDYK
SABINA WAJDYK 18.01.2018, 20:24
Czy w tak małej salce bibliotecznej,pomieszczą się wszyscy wielbiciele pisarki?
Wiernyjakpies
Wiernyjakpies 18.01.2018, 23:26
Bardzo dobre określenie,, pisarki". Stowarzyszenia łączcie się. Przybyć licznie do kina. Wypełnić salę kinową. Młodzież dopełnia ewentualne puste fotele. Nie damy poniżać naszej Wielkiej pisarki. Mała sala to dla twórców z,, Jędrka"Nasza najbardziej utalentowana obywatelka, już zasłużyła na lawrczkę przy sławnym na cały kraj i kraje ościenne bulwarze oczywiście nie byle jakim bo Łużyckim. To zobowiązuje.
Walery Gruś
Walery Gruś 18.01.2018, 20:21
najlepsza pisarka polska XXI wieku.Pani Halino cieszę się że mogłem Panią poznać osobiście.

Pozostałe