Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bogatyni

  • 4.01.2018, 12:32
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bogatyni
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bogatyni

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ktoś
ktoś 31.01.2018, 22:03
ten człowiek majaczy
Ciekawski 0Io
Ciekawski 0Io 12.01.2018, 16:04
Czy nie jest panu choć trochę wstyd ? Nie ? A powinno .
Ciekawski 0Io
Ciekawski 0Io 11.01.2018, 16:21
Pan Wiśniewski nadal jest wickiem, mimo że zrezygnował.
I jak pan to wyjaśni panie Jurku?
Lump
Lump 9.01.2018, 18:21
Jedno temu Panu musze przyznać i to wcale nie bedzie przyznanie racji ???? tak z innej beczki. Na przestrzeni lat obserwuje tego człowieka i przysiegam na miedzianke ze lepiej jestem ubrany gdy musze wydoić krowe niz on pelniac publiczne funkcje pomijam juz z jakim skutkiem ???? pozdrawiam fanów
edek
edek 9.01.2018, 14:41
Janina Koza to Wojciech Dobrychłop który chciał by zostać burmistrzem ale jest za głupi na to
Tomasz
Tomasz 9.01.2018, 14:14
Żeby zadać kłam temu co pisze Frytuś odsyłam na fejsa Bogatynia jakiej nie znacie. Ciekawy artykuł ,, Drugie dno sesji Rady Miejskiej" podpisany imieniem i nazwiskiem przez pana Zbyszka. A tak na marginesie to p. Szatek ma więcej w d..ie , jak wy przyboczni razem wszyscy wzięci w głowach. Szacuneczek dla pana Szatka za mądre i obiektywne komentarze oraz artykuły.
Eryk Choleryk
Eryk Choleryk 12.01.2018, 17:08
Jak był vice za duetu Swistak&Wietrzyk to też miał d... ę poukładane?
Fryta
Fryta 8.01.2018, 21:01
Siedzi przed klawiaturą pijaczek Szatek z Dobrymchłopiną i wypisują na Grzmiela i Wiśniewskiego.Zbytnio się nie wysilają,nie używają wyszukanych słów.Mają to w du...ie.Bo piszą anonimowo.A więc paplają co im śmierdząca ślina na język przyniesie.
yeti
yeti 9.01.2018, 09:42
A merytorycznie kmiotku ocenić potrafisz to bagno bogatyńskie ? DOŚĆ ZŁODZIEJSTWA !!!!
Wucet
Wucet 7.01.2018, 00:20
Ilekroć W. odwiedza TV to zawsze jest zatkany ***z a wokół unosi się zapach fekalii.
Obserwator
Obserwator 6.01.2018, 17:39
Na przestrzeni lat rządów Pana G. patologia w środowisku lokalnym rozkwita a wydaje się ,że taki stan to już norma w Bogatyni. Nie ma się co dziwić ,iż takie indywidua sprawują ważne funkcje w gminie. Poniekąd sami mieszkańcy są odpowiedzialni za taki stan rzeczy wybierając tych ludzi w wyborach. Niebawem kolejne wybory i znowu ten sam scenariusz? Pamiętajmy ,że ci Ludzie nie mają żadnych skrupułów w dążeniu po władzę, która zapewnia dostatnie życie często dla całych rodzin.Przypuszczalnie brak sumienia a właściwie osobowości o rysie psychopatycznym jedynie ułatwiają realizację własnych egoistycznych celów. Wzajemne powiązania niczym w grupach o charakterze mafijnym, nie mającym nic wspólnego z dobrem społeczności lokalnej. I tym razem nie cofną się aby tę władzę zachować, cóż - cel uświęca środki. Jeżeli mieszkańcy odpowiedzialnie nie zorganizują się podczas najbliższych wyborów samorządowych to takie twarze o wyrazie myślą nie zmąconą pozostaną nadal w elicie występującej w lokalnych mediach, zresztą uzależnionych od pieniędzy grupy trzymającej władzę. Zastanawia mnie jaka jest granica uległości wobec decydentów, ludzi którzy pełną ważne funkcje w poszczególnych jednostkach samorządowych i mediach. Chyba nie ma żadnej jak pokazuje kilkuletnia kadencja, wykonamy każdy rozkaz a potem najwyżej wytłumaczymy, że wykonywaliśmy tylko rozkazy. Ale ktoś tak już historycznie tłumaczył swoje wyczyny a historia lubi się powtarzać.
Franciszek Mayer
Franciszek Mayer 12.01.2018, 17:10
A kwit karwasz kawka za parking pan W pokaże?
MSZ
MSZ 6.01.2018, 15:33
A co do stroju pana radnego Wiśniewskiego podczas sesji rady , powiem tak jest pan przedstawicielem swojego okręgu i wyborców.
I proszę o szacunek
Nie wierzę w to że pracując na kierowniczym stanowisku w gminnej spółce nie znalazł pan chwili czasu na przebranie się.
Spotykając się z kolegami i koleżankami podczas sesji rady gminy.
W spodenkach i z brudnymi paznokciami niech pan sobie siądzie z rodziną podczas wigilijnej nocy Świąt Bożego Narodzenia
Pozdrawiam Marek
MSZ
MSZ 6.01.2018, 12:38
Szanowna pani redaktor znam Dorotkę od dziecięcych lat.
Zawsze pogodna i uśmiechnięta dziewczyna, w przeciwieństwie do pana .Wiśniewskiego.
Odwołując Dorotę z przewodniczącej rady MiG pan
burmistrz i jego podwładni koledzy pan Wiśniewski i pan Peremicki strzelili sobie w kolano.
Powiem tak Dorota nie daj się i startuj w wyborach na burmistrza MiG Bogatynia.
A co do osoby pana Wiśniewskiego i pana Peremickiego
myślę że za rządów nowego burmistrza rodzinka zostanie zwolniona z urzędowych stołeczków.
Pan Wiśniewski stojąc między namiotem a Urzędem Miasta i Gminy miał w tym prywatny interes I mogę państwa zapewnić że nie mieszkańców gminy Bogatynia.
hahaha
hahaha 9.01.2018, 09:45
stołek za uśmiech ? to możliwe przy tak wyrobionym elektoracie !
ONI wszyscy umoczeni bez wyjątku ,do tego tępi jak polsilwer !
Jola
Jola 6.01.2018, 10:34
.PANIE I PANOWIE RADNI JEŻELI POZOSTAŁA W WAS RESZTKA GODNOŚCI I UCZCIWOŚCI JEŻELI NIE MIELIŚCIE ODWAGI TAK JAK RADNY KAWECKI BRONIĆ SWOJEJ KOLEŻANKI I BOICIE SIĘ WYSTĄPIĆ PRZECIWKO BURMISTRZOWI BO UWIKŁALIŚCIE SIĘ W UKŁADY PERSONALNO-BIZNESOWE TO PO PROSTU PRZESTAŃCIE PRZYCHODZIĆ NA SESJE TO TEŻ JEST JAKAŚ FORMA PROTESTU WOBEC TEGO CO DZIEJE SIĘ Z FINANSAMI TEJ GMINY.PAMIĘTAJCIE O JEDNYM GRZMIELEWICZ DZIEŃ PO TYM JAK STRACI STANOWISKO OPUŚCI TĄ ZRUJNOWANĄ PRZEZ SIEBIE GMINĘ A WY TU ZOSTANIECIE.KAWECKI BRONIĄC BOJAKOWSKIEJ PRÓBOWAŁ RATOWAĆ WASZ WIZERUNEK WOBEC MIESZKAŃCÓW GMINY MAM NADZIEJĘ'ŻE TO W KOŃCU DO WAS DOTARŁO COŚ PĘKŁO JAK PISZE UZURPATOR JEST RYSA NA MONOLICIE I JEST JESZCZE 11 MIESIĘCY ABYŚCIE POKAZALI WYBORCOM,ŻE BYLIŚCIE COŚ WARCI TYLKO ULEGLIŚCIE TERROROWI SZCZEGÓLNIE CI Z TZW PARSZYWEJ 12-TKI. PANI PANI BOJAKOWSKA SZACUNEK ZA ODWAGĘ BARDZIEJ EKSPONOWANYM OSOBOM GRZMIELEWICZ ŁAMAŁ KRĘGOSŁUPY I NIE MIELI ODWAGI NAWET SIĘ BRONIĆ NIECH PANI SIĘ NIE PODDAJE ZNAJDZIE SIĘ DUŻO PORZĄDNYCH LUDZI W TEJ GMINIE,KTÓRZY PANI POMOGĄ A JESIEŃ POKAŻE KTO MIAŁ RACJĘ PANI CZY PARSZYWA 12-KA
Nela
Nela 5.01.2018, 21:37
Jola nic dodać , nic ująć!!!! który radny w gaciach przychodzi na sesję i jeszcze jest zdziwiony że na niego patrzą. Sesja to nie plaża, ale skąd ten radny bezradny ma wiedzieć
myk
myk 6.01.2018, 14:01
na bogatynia.info JOLA to Dworska Gnida ...a może Nela też !
WSZYSCY WON ! KLIKA od lat,papracze sprzedajne qu qu r .....!!!!!
Jola
Jola 4.01.2018, 22:49
Panie radny Wiśniewski Jerzy kindersztuby kolega Peremicki pana nie nauczy był jest będzie pan obleśnym chamem wyzutym z jakichkolwiek zasad.Nie dość,że ubiera się pan jak menel to jeszcze bluzga stekami przekleństw przy kobietach jeździ pan samochodem jak idiota wczoraj wyciągano pana auto z rowu przy stacji Horex wcześniej gnał pan chodnikami na sesję.Skończył pan panie radny politologię na koszt suwerena i na koszt suwerena załatwił pan pracę całej rodzinie wraz z pociotami a nawet zatrudnił na koszt gminy to coś czym pan sieje postrach wśród mieszkańców i nazywa samochodem masz pan panie radny Wiśniewski umarzane przez swojego pryncypała wszystkie podatki jednym słowem jesteś pan pasożytem choć zdajesz sobie sprawę z tego'że jak twój żywiciel przestanie cię karmić umrzesz w nędzy ty hipokryto.Będę bacznie obserwowała jak pana kolega Peremicki doskonale przygotowany z polotem i finezją będzie prowadził sesje a te tuzy inteligencji szczególnie tych sześciu podpisanych pod wnioskiem w tym dwóch krzyżykiem o odwołanie pani Bojakowskiej będą teraz aktywnie zabierać głos na sesjach i już nigdy nie pomyl a subrogacji z ubikacją.Mieszkańcu tej jeszcze ciągle pięknej gminy powstań z kolan i nie daj się więcej upokarzać taka okazja się nie powtórzy trzeba to zło wypalić gorący żelazem bo inaczej bedziemy wegetować na stercie śmieci z rewity i kąpać się w jakimś bajorze.Jak pisał Andersen w swojej baśni ''Król jest nagi''i to już od dawna i tylko tacy jak Wiśniewski utrzymują go w przekonaniu,że nosi piękne szaty
ale on ma w tym swój interes a Wy czemu pozwalacie na ten cyrk.Pan radny Wiśniewski zapraszał na jarmark Bożonarodzeniowy i mówił,że będzie prawie jak w Krakowie hmm prawie wszystko w tej gminie jest prawie.
Wisniolud
Wisniolud 4.01.2018, 21:00
Podpisały się pod wnioskiem same tuzy intelektu Bogatyni, he he he,pokretne wyjaśnienia, cham na chamie.Bogatynia śmierdzi sztabem z daleka.
e- Mieszkaniec
e- Mieszkaniec 4.01.2018, 20:48
Co za pseudo-człowiek?Co za hipokryta?Wiśniewski człowieku jesteś kłamcą i nie potrafisz nawet poprawnie się wypowiedzieć. Ponadto mając choć trochę honoru oskarżając Bojakowską (która także przez 3 lata siedziała w tym układzie i zrobiła dużo błędów) powinieneś podać się razem z Peremickim do dymisji. Jesteś w układzie z Grzmielewiczem i kropka. Żenada i hańba! Zapamiętamy to!Jeden tylko plus z tej całej sytuacji to rozłam w strukturach PISowców.
gosc
gosc 4.01.2018, 19:46
tematem trzeba sie zajac sklepem tz. PIATJA sprzedaja nagminnie alkohol wypitym pijanym ile cierpi z tego powodu rodzin zon matek trzeba bedzie telewizje sprowadzic zeby tym tematem sie zajela
Szymon
Szymon 4.01.2018, 18:47
Opozycja próbuje uwalić Wiśniewskiego błotem.Jednego z nielicznej grupy radnych którym zależy na dobrej pracy na rzecz mieszkańców.
Ala
Ala 5.01.2018, 07:38
Hahahahahaha dobre sobie....żart miesiąca
Jurek
Jurek 4.01.2018, 22:00
Stuknij się chłopie w caban !
Obserwator
Obserwator 4.01.2018, 18:14
Twierdzisz ze jest w Bogatyni duża umieralnpść .A co zrobiłes żeby tyśiśce ton smieci znikneły na REVICIE.Powiem Ci zamiotłes temat pod dywan i wszyscy wiedzą ze TY jestes tesz odpowiedzialny za zatruwanie naszego srodowiska .Odnosnie ubioru na sesji p.Bojakowska miała race takiego jak Ty czeresniaka nie powinien nikt wpuścic na sale co najwyzej wstęp powinienes miec w FUNDACJI MAJA koniom gnój wyrzucic.Dobra rada przestan biegac do telewizji tak często bo ludzie mają Ciebie dosyc jak cie widzą zbiera ich na wymioty.Jestes smieszny rosołek mi sie wylał to biegnę do telewizji .
obserwator 2
obserwator 2 5.01.2018, 21:58
panie obserwator proszę poprawnie pisać
Robert
Robert 4.01.2018, 17:53
Przynajmniej Radny który pomaga ludziom.Wiśniewski nie jest Radnym-Bezradnym.Wie co dla mieszkańców Bogatyni jest WAŻNE.

Pozostałe