Zima w mieście

  • 20.12.2017, 15:30
Zima w mieście
Zima w mieście

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

okokko
okokko 21.12.2017, 19:08
Bogatynia jakiej nie znacie dodał(a) nowe zdjęcia (3).
Wczoraj o 01:18 ·

"GRZMIELEWICZ I REMIAN WRACAJĄ DO PROKURATURY!!!
Jakiś czas temu burmistrz chwalił się, że prokuratura umorzyła prowadzone przeciwko niemu śledztwo w sprawie narażenia gminy na szkodę wielkich rozmiarów. To była prawda, a chodziło o prokuraturę w Jeleniej Górze. Tę samą, która zajmowała się sprawą Magdy Żuk, którą bardzo krytykuje redaktor Gadowski i z którą powiązany jest prawnik napadnięty ostatnio przez bandytów szukających milionów burmistrza.
Jednak na postanowienie prokuratury wpłynęło zażalenie. Publikujemy pełną, porażającą treść orzeczenia sądu, gdzie sąd nie tylko przyznał, że prokuratura nie miała podstaw do umorzenia, ale wręcz stwierdził, że kwalifikacja czynu powinna zostać zmieniona z czyny nieumyślnego na przestępstwo umyślne, gdyż burmistrz działał z premedytacją!!!
P.S. Na antenie jedynego obiektywnego Art radia burmistrz przyznał się, że basen buduje nielegalnie. Na pytanie o basen w żaden sposób nie próbował dementować publikowanych przez nas faktów. Stwierdził tylko "budujemy". Tym samym burmistrz potwierdził również, że nie zaniechał bezprawnych działań i nie czeka na pozwolenie na budowę! Wiemy, że na placu budowy znajduje się jeden traktor, więc będzie to na pewno supernowoczesny obiekt wybudowany w ekspresowym tempie."
okokko
okokko 21.12.2017, 19:02
Sielanka ! K....a sielanka ! Sztab zimowy powołany,ale dodzwonić się to sztuka ! Jakoś szybko przykryto info-wywiad z A-budowniczym ....ciekawe ! A i budżet na miarę MISIA , któremu oko wypadło...temu Misiu !

Pozostałe